چرا Boba Fett صدا, رمز و راز برای تقریبا 20 سال

Boba Fett و Darth Vader تاب برخی از کلاه ایمنی در امپراتوری حملات برگشت.عکس: لوکاس فیلماگر من بگویم "پسر بد من

توسط DOSTEMANSALAM در 17 تیر 1399
Boba Fett and Darth Vader, rocking some helmets in The Empire Strikes Back.
Boba Fett و Darth Vader تاب برخی از کلاه ایمنی در امپراتوری حملات برگشت.
عکس: لوکاس فیلم

اگر من بگویم "پسر بد منn کلاه از جنگ ستارگان" اول شما فکر می کنم Darth Vader و سپس شما فکر می کنم Boba Fett. اما در حالی که همه می دانند چه Darth Vader برای تلفن های موبایل مانند زمانی که او پیاده روی در اطراف آنچه در مورد Boba Fett?

تبلیغات

رفتن به Star Wars: The Empire Strikes Back, این طرح برای این شخصیت جدید از Boba Fett به خود پشت سر-کلاه ایمنی برای تلفن های موبایل درست مثل فراموش نشدنی تنفس از پروفایل این کاربر Vader. کار زمانی شروع شد که تهیه Fett اول ظاهر است.

"[Boba Fett] به نظر می رسد برای اولین بار در کارتون ساخته شده برای Star Wars Holiday Special,"افسانه ای طراح صدا Ben Burtt گفت: StarWars.Com. "در زمان او معرفی شد و ما در تلاش بودند تا او را متمایز صدای محیط بود که همیشه شنیده می شود زمانی که او در اطراف. ما تا به حال انجام داده است که قبلا البته با Vader تنفس است."

تبلیغات

Burtt و تیم خود را در حل و فصل "برخی از تله متری و نرم الکترونیکی سر و صدا به عنوان اگر وجود اسکنر و یا سنسور پردازنده در درون او." یک مشکل وجود دارد هر چند. "اگر چه ما ساخته شده آن برای تلفن های موبایل آنها هرگز شنیده می شود چرا که او هرگز به نظر می رسد در یک مکان آرام," او گفت: از محل Fett به نظر می رسد در امپراتوری حملات برگشت. بنابراین بسیار شبیه به موشک جت پک از Fett معروف, ابزار جنسی,جنبه دیگری از شخصیت باقی ماند یک رمز و راز است. حداقل تا سال 1997.

با توجه به مصاحبه Fett صداها شنیده می شود طی آرام بحث برانگیز ظاهر در این نسخه ویژه از جنگ ستارگان: امیداست که در نهایت به Fett خود را متمایز صدا. قبل از آن هر چند در زمان بین امپراتوری و نسخه ویژه این صدا در واقع می تواند شنیده شود در یک جای دیگر. اگر Boba Fett ساخته شده است رسما مجوز لباسهای ظاهر در کنوانسیون و یا رویداد است که به خصوص ساخته شده است با توجه به حال صدا.

"ما ساخته شده است یک ضبط کاست به سینه اش بسته" Burtt گفت. "این برای تلفن های موبایل بازی برگشت در یک حلقه بی پایان کاست درست مثل آنها برای R2-D2 در آن زمان قبل از فن آوری دیجیتال. زمانی که Boba در اطراف راه می رفت او همیشه پخش خود را سفارشی صدا."

تبلیغات

این داستان فقط یکی از ده ها داستان های باور نکردنی Burtt می گوید در ستاره Wars.com's شگفت آور, مصاحبه با افسانه است. او در مورد mynock برای تلفن های موبایل که از اسب wampas که از شیرها در-در فلز خرد کردن ذوب یخ برای کربن یخ و یک دفتر پر از وحشی شامپانزه ها. دفعات بازدید: همه چیز در این لینک.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن