Vivo توضیح می دهد X50 نرم افزار gimbal-مانند دوربین تثبیت

Vivo X50 Pro

Vivo

بازگشت در اواخر فوریه Vivo معرفی شده و نه ویژگی های جذاب آن APEX 2020 مفهوم تلفن: کوچک “gimbal-مانند ساختار” برای دوربین اصلی که گفته شد به ارائه beefed تا ثبات نوری “در جلو به عقب و چپ و راست تمایل جهت است.” بدون توضیح بیشتر داده شد اما با توجه به Engadget چینیامروز Vivo در نهایت تصمیم گرفت به ما ارائه ویژگی های نگاه به آن میکرو gimbal دوربین آن را به عنوان آماده برای آوردن این ویژگی به تولید انبوه تلفن برای اولین بار.

Vivo آینده X50 Pro (PD2005) با توجه به راه اندازی در چین در ماه ژوئن 1st خواهد بود که برای اولین بار گوشی را به استفاده از این ویژه ساخته شده در دوربین. این ماژول ظاهرا هزینه های دو برابر به سه برابر حد معمولی, و آن را نیز طول می کشد تا فضای بیشتری به جای قطعات سیستم تعلیق.

به طور خاص این میکرو gimbal مکانیزم متشکل از یک قاب مغناطیسی کنترل شده توسط کویل صوتی (مشابه مفهوم متعارف OIS اما بیشتر تصفیه شده) همراه با تعلیق براکت متصل به پایه با دو بلبرینگ. این فعال X – و Y-محور زاویه شیب تا 3 درجه در هر است که ظاهرا سه بار که از سنتی OIS.

Vivo X50 Pro micro gimbal camera

Vivo

چالش دیگر در اینجا این است که سنسور روبان برای تمدید شود و تا خورده را به یک dual-S شکل به منظور سهولت هر گونه تنش از چرخاندن در ثبات. از این رو اضافی سطح منطقه (363mm2) گرفته تا کل ماژول هر چند Vivo و عرضه کننده آن موفق به نگه داشتن ضخامت 4.5 میلیمتر است.

سود اصلی از این میکرو gimbal دوربین واضح است که قوی تر تثبیت کننده اپتیکال به خصوص در هنگام عکسبرداری در شرایط نور کم — ترکیبی از دو محور میکرو gimbal و 3 محور تثبیت کننده الکترونیکی بسیار کاهش لرزش. شما می توانید برای خودتان را ببینید in Vivo نسخه ی نمایشی کلیپ.

به همین ترتیب هنوز هم عکس ها ظاهرا کار خیلی بهتر در تاریکی نیز به لطف این تکنولوژی با ویوو ادعا کرده که یک 1/50 ثانیه سرعت شاتر در اینجا از نزدیک مسابقات نتایج یک 1/8-دوم تنظیم با سنتی OIS. که 6.25-زمان افزایش در سرعت ضبط تحت آن شرایط آزمون. Vivo اضافه شده است که حتی زمانی که تمدید 1/4 ثانیه X50 نرم افزار عکس نگاه فقط به عنوان خوب به عنوان 1/8-دوم عکس های سنتی OIS. و هنگامی که فشار به 1/2 ثانیه نوردهی طولانی مدت در همان نور کم بیماری X50 نرم افزار هنوز هم حفظ 64 درصد عملکرد هر آنچه که بدان معنی است.

گالری: Vivo X50 Pro میکرو gimbal دوربین نمونه عکس | عکس 5


5
  • +1

هیچ کلمه ای وجود دارد که در آن سنسور استفاده خواهد شد در X50 نرم افزار میکرو gimbal اما Vivo آیا ذکر است که این کار با سونی برای به دست آوردن یک سفارشی ساخته شده رنگ فیلتر, بنابراین شانس هستند آن خواهید بود یک سنسور سونی. (به صورت پیشرفته در خارج وجود دارد, نمونه عکس های ارائه شده توسط Vivo در آمد در 12 مگاپیکسل در هر.) این شرکت توضیح داد که این فیلتر ارائه می دهد بهبود عبور در تمام کانال های RGB در نتیجه افزایش کلی حساسیت به نور حدود 10 درصد در مقایسه با زمانی که به سنتی فیلتر.

Vivo X50 Pro

Vivo

Vivo میکرو gimbal دوربین امیدوار کننده برای تلفن های موبایل تا کنون و اگر این معامله واقعی است در هر نقطه نزدیک به نمونه عکس های این X50 نرم افزار به خوبی می تواند لگد زدن جدید 5G گوشی های هوشمند جنگ برای نیمه دوم سال 2020 است. ما باید ببینید چه چیز دیگری شرکت ممکن است پنهان تا آستین خود را در ماه ژوئن 1st.

در این مقاله: vivo, x50, حلقه, دوربین, حلقه گوشی موبایل, تثبیت, ois, APEX 2020, PD2005 5گرم, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر