O'reilly strata در حال حاضر ارائه می دهد ویژگی های ایمنی از طریق یک برنامه تلفن

جنرال موتورز شما دیگر نیاز به در ماشین خود را به استفاده از o'reilly strata ایمنی ویژگی های.

توسط DOSTEMANSALAM در 4 تیر 1399
GM's OnStar Guardian app on iPhone
جنرال موتورز

شما دیگر نیاز به در ماشین خود را به استفاده از o'reilly strata ایمنی ویژگی های. جنرال موتورز به تازگی راه اندازی یک برنامه برای اندروید و iOS نگهبان است که به ارمغان می آورد o'reilly strata برای گوشی های, برای اولین بار. تا زمانی که شما فعال o'reilly strata طرح به عنوان بسیاری از هشت نفر می توانند با استفاده از این سرویس ویژگی های ایمنی که آیا یا نه آنها در یک ماشین. شما می توانید رسیدن به اورژانس مشاوران مکان های به اشتراک گذاری بین اعضای خانواده و کمک های کنار جاده ای. این نیز ممکن است ارائه یک شبکه امن اگر شما در یک ماشین (وقتی که یک گزینه حداقل) — یک موبایل Crash پاسخ ویژگی با استفاده از تلفن خود را برای سنجش حرکت برای تشخیص برخورد و آندروید به صورت خودکار اتصال شما به یک o'reilly strata مشاور.

نگهبان است که در دسترس در ایالات متحده و کانادا و کسانی که پرش در ماه جولای 31st دریافت رایگان شش ماه استفاده کنید.

آن سخت است برای دیدن چرا GM را گسترش فراتر از خود اتومبیل. این به شما می دهد انگیزه بیشتر به نشانه دانستن است که تمام خانواده خود را o'reilly strata در هر لحظه است. همچنین اذعان است که تحرک و خدمات به طور فزاینده ای مهم در یک دوره با کاهش مالکیت خودرو. مردم کمتر به خرید اتومبیل و حتی قبل از همه گیر و این می تواند کمک به جنرال موتورز کسب پول بیشتر از هر خریداران جدید را به عنوان به خوبی به عنوان موجود GM صاحبان که نبوده است به فروش می رسد در o'reilly strata قبل از.

در این مقاله: GM o'reilly strata, نگهبان, برنامه, برنامه آیفون, iOS, آندروید, حمل و نقل, ایمنی, خودرو, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن