خیر به ارمغان می آورد لینوکس به آن P-سری thinkpad ها و ThinkStations

خیر در گذشته خیر است flirted با لینوکس اما در حال حاضر این شرکت در حال ساخت این سیستم عامل ب

توسط DOSTEMANSALAM در 13 خرداد 1399
Lenovo ThinkPad and ThinkStation Linux
خیر

در گذشته خیر است flirted با لینوکس اما در حال حاضر این شرکت در حال ساخت این سیستم عامل بسیار بزرگتر بخشی از محصول خود را ترکیب. با شروع این ماه و در حال حرکت به تابستان آن آغاز خواهد شد و مدارک آن P-سری ThinkPad و ThinkStation ایستگاه های کاری کامپیوتر برای سیستم عامل. به طور خاص شما (و یا به احتمال زیاد این شرکت برای کار شما) خواهد بود قادر به پیکربندی این دستگاه با این شرکت نسخه های Red Hat و Ubuntu.

به عنوان بخشی از فرآیند خیر را فراهم وب کامل پشتیبانی برای کسانی که, کامپیوتر و همچنین ارائه پیکربندی مشاوره و میزبان لینوکس اختصاصی فروم که در آن مشتریان می تواند به رفع مشکل کمک کند. به روشنی خیر نمی ساخت لینوکس یک گزینه در طول کل آن صف — بنابراین شما نمی خواهد بود قادر به پیکربندی بعدی خود را ThinkPad X1 Carbon با سیستم عامل, به عنوان مثال.

خیر نیست اولین جریان اصلی کامپیوتر تولید کننده به لینوکس بزرگتر بخشی از محصول خود را ترکیب. برای چند سال گذشته و دل به فروش می رسد "توسعه دهنده Edition" نسخه از برخی از ماشین آلات خود که با لینوکس از پیش نصب شده است. تمام آن توجهی نشان از حمایت از خیر. ذخیره برای سال 2017, هنگامی که آن را به طور موقت از دست داد شماره یک نقطه به HP این شرکت همواره بزرگترین تولید کننده PC در جهان است.

در این مقاله: محاسبات شخصی, خیر, لینوکس, اوبونتو, سرمایه گذاری, کسب و کار, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب