خواندن توصیه می شود: Livestreamed کنسرت با هیچ جمعیت هنوز هم بسیار مخاطره آمیز

مارک هورتون via Getty Images Underoath در خطرات و هیجان کامل آلبوم livestream سری کنسرتالی En

توسط DOSTEMANSALAM در 28 تیر 1399
MONTREAL, QC - JULY 28: Spencer Chamberlain of Underoath performs at the Heavy Montreal festival at Parc Jean-Drapeau on July 28, 2018 in Montreal, Canada. (Photo by Mark Horton/Getty Images)
مارک هورتون via Getty Images

Underoath در خطرات و هیجان کامل آلبوم livestream سری کنسرت

الی Enis, هفت تیر

این COVID-19 همه گیر تحت فشار قرار دادند تا باند به Instagram Live یوتیوب جریان و راههای دیگر برای نگه داشتن در تماس با طرفداران. به طور معمول کسانی که در اجرای محروم هستند پایین صوتی مجموعه و یا از پیش ضبط و ویرایش فیلم کوتاه از اعضای گروه در معرض خطر پیمانکاری (یا پخش) این ویروس اگر آنها جمع.

Metalcore عمل Underoath شروع به یک سری از livestreams این هفته که در آن گروه را بازی سه آلبوم های جلو به عقب — همه با هم در همان محل و اساسا در مرحله. حتی اگر شما نمی مانند موسیقی این قطعه است که ارزش خواندن برای درک آنچه نوازندگان روبرو هستند و اگر آنها می خواهند به انجام یک "واقعی" livestream عملکرد تحت شرایط فعلی. تور گزینه نیست و تا اطلاع ثانوی بنابراین این ممکن است بهترین گزینه ما برای چند ماه.

چگونه Nespresso قهوه انقلاب رو زمین پایین

اد سکس نگهبان

نستله را تنها در خدمت قهوه غلاف شد و انقلابی به ویژه هنگامی که شما در نظر مفهوم و قدمت آن به دهه 1970. و به شوق امروز ادامه می دهد: این شرکت به فروش می رساند حدود 14 میلیارد کپسول Nespresso یک سال است. اما نگهبان بررسی اگر تنها در خدمت مفهوم می توانید زنده ماندن تا زمانی که ما همه قهوه پیشرفته و کاهش ضایعات است مرسوم ،

چگونه به رقمی کردن وینیل

فیلیپ Sherburne, Pitchfork

وینیل یک مجموعه بزرگ برای فهرست نویسی مورد علاقه خود را و مجموعه تلفیقی کمیاب اما این فرمت نیست و قابل حمل است. و در عصری که ما گوشی های اصلی ما موسیقی ماشین آلات قادر به رقمی کردن آن جسمی آلبوم های در راه است که آنها هنوز هم صدای خوب یک مهارت مفید. چنگال پیاده روی شما را از طریق فرایند بنابراین شما می توانید حفظ مجموعه خود را و آن را با شما در هر نقطه.

در این مقاله: recreading توصیه می شود خواندن, اخبار, دنده, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب