دانشمندان از برترین موسسات تماس بگیرید Facebook برای مقابله با اطلاعات غلط

در نامه ای سرگشاده اولین گزارش واشنگتن پست از 143 دانشمندان از جمله بیش از 60 اساتید در آمریکا موسسات تحقیقا

توسط DOSTEMANSALAM در 19 خرداد 1399

در نامه ای سرگشاده اولین گزارش واشنگتن پست از 143 دانشمندان از جمله بیش از 60 اساتید در آمریکا موسسات تحقیقاتی به نام در Facebook به انجام بیشتر برای جلوگیری از اطلاعات غلط و نفرت از گسترش بر روی پلت فرم آن است.

در این نامه گفت که سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook "تسهیل گسترش اطلاعات غلط" و "گسترش اخبار است که برای بررسی صحت و دقت منجر به سردرگمی و بی اعتمادی از کارشناسان است."

این گروه متشکل از محققان در حال حاضر و یا قبلا بودجه چان زوکربرگ ابتکار یک شرکت تاسیس شده توسط مارک زوکربرگ و همسرش پریسیلا چان و بودجه توسط Facebook با هدف "پیشبرد پتانسیل انسانی و ترویج برابری در زمینه هایی مانند بهداشت و آموزش و تحقیقات علمی و انرژی است." این گروه شامل محققان از موسسات مانند دانشگاه هاروارد و استنفورد و دانشگاه کالیفرنیا در سان Fransisco.

دانشمندان ابراز نگرانی خاص بیش از این نظرات اخیر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود:" با توجه به تظاهرات علیه خشونت پلیس در آمریکا به نقل از یک segregationist سیاستمدار از 1960s. این بیانیه با مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده توسط سیستم عامل های مانند توییتر به عنوان یک تحریک به خشونت و پنهان در پشت یک هشدار است.

اما Facebook در زمان هیچ اقدامی در مورد تهمت ارسال حتی یک بار کارکنان شروع شورش در برابر پلت فرم را بی بند و مداخله موضع. در پاسخ دانشمندان نوشت: "ما پاچه برای دیدن که Facebook است نه به دنبال سیاست های خود را در رابطه با رئیس جمهور تهمت است که با استفاده از Facebook پلت فرم به گسترش هر دو اطلاعات غلط و آتش زا اظهارات."

زوکربرگ اعلام کرده است که Facebook را "نقد و بررسی سیاست های خود" در اطراف تهدیدات نیروی, اما اعلام کرده است کمی در راه از بتن عمل است. به نظر می رسد که این سایت در نظر دارد به اجازه تهمت اظهارات ایستاده که آیا آنها نقض خود را از سیاست های اطراف تهدید به خشونت یا نه.

نامه ای به این نتیجه رسیدند: "ما مصرانه از شما برای در نظر گرفتن سیاست های سختگیرانه تر بر اطلاعات غلط و آتش زا زبان که به ضرر مردم و یا گروه های از مردم به خصوص در آب و هوای فعلی ما است که دست و پنجه نرم کردن با نژادی و بی عدالتی است."

در بیانیه ای به روند دیجیتال یک سخنگوی چان زوکربرگ ابتکار تاکید کرد که آن را یک نهاد مجزا از Facebook و گفت: "ما یک جداگانه کارکنان دفاتر جداگانه و مجزا ماموریت: برای ساخت بیشتر فراگیر فقط و آینده ای سالم برای همه از طریق کار ما در علم, آموزش و پرورش, و در مورد مسائل مربوط به عدالت و فرصت است. ما سپاسگزار برای ما کارکنان و همکاران و دریافت در این کار ما به احترام حق خود را به صدای نظرات خود را از جمله در Facebook سیاست."

ما نیز رسیده به Facebook برای نظر و به روز رسانی خواهد شد این داستان اگر ما دریافت پاسخ.

به روز شده در ژوئن 7: اضافه شدن بیانیه از چان زوکربرگ ابتکار سخنگوی.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب