ما دادگاه را رد Magic Leap ادعا می کنند که Nreal موسس به سرقت برده مخلوط-واقعیت اسرار

سام بارنز از طریق گتی ایماژ Augmented-reality headset ساز Magic Leap ساخته شده نسبتا جدی اتها

توسط DOSTEMANSALAM در 30 خرداد 1399
Toronto , Canada - 23 May 2019; Magic Leap Booth during day three of Collision 2019 at Enercare Center in Toronto, Canada. (Photo By Sam Barnes/Sportsfile via Getty Images)
سام بارنز از طریق گتی ایماژ

Augmented-reality headset ساز Magic Leap ساخته شده نسبتا جدی اتهام در سال گذشته هنگامی که آن را ادعا کرد که کارمند سابق چی زو استفاده کرده بودند "به سرقت رفته" اسرار شرکت برای راه اندازی کسب و کار خود را Nreal. پکن-بر اساس Nreal امواج ساخته شده در CES در سال 2019 با آن $499 مخلوط عینک واقعیت است که سحر و جادو جهش گفته بود "کاملا مشابه" به سحر و جادو جهش یک دستگاه. در حال حاضر اگر یک قاضی فدرال به پرتاب کردن در این مورد.

پس Nreal حرکت به اخراج سحر و جادو جهش اصلی طرح دعوی در دادگاه منطقه ای ایالات متحده از شمال کالیفرنیا حکومت است که سحر و جادو جهش نمی کند به اندازه کافی ادعا می کنند که زو بهره برداری اطلاعات اختصاصی خود را به ساخت خود را مخلوط با عینک واقعیت. به عبارت دیگر Magic Leap شکست خورده به هر عملی می کند.

تصمیم می آید را در یک زمان پر سر و صدا برای Magic Leap است که دچار ضعف و فروش منجر به تجدید تمرکز بر روی شرکت های تکنولوژی به جای مصرف کننده محصولات. این شرکت که گزارش شده است که هنوز در تلاش برای پیدا کردن یک خریدار گذاشته و برخی از 1000 کارمند و یا نیمی از نیروی کار خود را در اوایل این سال است.

در این مقاله: سحر و جادو جهش Nreal چی زو مخلوط, واقعیت, واقعیت افزوده, طرح دعوی در دادگاه, دادگاه, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب