"سوپر ماریو 64' فن منتشر شده به طور کامل قابل پخش پورت برای PC

نینتندو سوپر ماریو 64 شده و کامپیوتر و شبیه سازی برای سال در حال حاضر, بنابراین بازی نینتندو

توسط DOSTEMANSALAM در 16 اردیبهشت 1399
Super Mario 64
نینتندو

سوپر ماریو 64 شده و کامپیوتر و شبیه سازی برای سال در حال حاضر, بنابراین بازی نینتندو 1996 کلاسیک بر روی یک کامپیوتر است که قطعا چیز جدیدی نیست. در حال حاضر کاملا کاربردی بومی 4K پورت از بازی به نظر می رسد برای اولین بار ساخته شده از زمین تا به طور خاص برای PC است که به وسیله آن اجرا می شود از پاک ساخته شده است در قابلیت کنترل و حتی پشتیبانی های اضافی هواداران.

تعجب ورود نمایش بود در 12 دقیقه ای-طولانی یوتیوب کلیپ های ارسال شده توسط یک کاربر به نام "غیر واقعی" (بدون آشکار نسبت به Epic Games) با بازیکنان ذکر است که کل این بازی — و نه تنها سطح — منتشر شد آنلاین بیش از آخر هفته. شما باید بدانید که به کجا نگاه اگر شما می خواهید سعی کنید آن را به خودتان ، به عنوان یادداشت های غیر واقعی در یوتیوب ویدئو "من نمی توانم لینک دانلود به دلایل آشکار و نمی بپرسید [sic] لینک دانلود در نظرات."

که دلیل واضح برای uninitiated است که نینتندو کاملا بی امان در تعقیب نقض قوانین حق تکثیر. در سالهای اخیر این شرکت گرفته شده پایین خدمات اشتراک, indie در, سازندگان و حتی فعالیت های اوقات فراغت است که جرأت مراجع به مالکیت معنوی آن. بدون شک نینتندو IP bods در حال تمیز کاری اینترنت درست دوم این که مطمئن شوید هر اثری از پورت های جدید حذف شده است — به خصوص در این شرکت شایعه به کار رسمی انتشار مجدد بازی. طرفداران فوق العاده مرموز و حفاظتی در مورد محل آن هر چند به طوری که آنها ممکن است به دنبال در حالی که به بازیکنان کمی بالاتر شانس پیدا کردن بازی قبل از آن از بین می رود برای همیشه لطفا برای.

در این مقاله: کپی رایت, 4K, سوپر ماریو 64 پورت Nintendo, PC, بازی, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب