انگلستان-صادرات دو Coronavirus موارد به Covid-رایگان نیوزیلند

مدیر کل سلامت Dr. Ashley بلومفیلد صحبت می کند به رسانه ها در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت بهداشت در 16 ژوئ

توسط DOSTEMANSALAM در 27 خرداد 1399
Director-General of Health Dr. Ashley Bloomfield speaks to media during a press conference at the Ministry of Health on June 16, 2020 in Wellington, New Zealand.
مدیر کل سلامت Dr. Ashley بلومفیلد صحبت می کند به رسانه ها در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت بهداشت در 16 ژوئن 2020 در ولینگتون, نیوزیلند.
عکس: گتی ایماژ

نیوزیلند به شناسایی دو مورد جدید از coronavirus پس از رفتن 24 روز بدون یک فعال مورد با توجه به اعلام نیوزیلند مقامات بهداشت در روز سه شنبه. دو مورد شناسایی شده اند به عنوان دو زنان از انگلستان بودند که معافیت اعطا شده به سفر در نیوزیلند برای شرکت در یک مراسم تشییع جنازه در طول همه گیر جهانی است که بیمار بیش از 8 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 430,000.

تبلیغات

"یک مورد جدید چیزی است که ما امیدوار ما نمی, اما آن را نیز چیزی است که ما انتظار می رود و ما باید برنامه ریزی برای," دکتر, اشلی, Bloomfield, نیوزیلند مدیر کل بهداشت و درمان گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. "همین دلیل است که ما بشود و در ادامه به دنده بالا تماس با ما ردیابی در سطح محلی و ملی ظرفیت و همچنین داشتن ما عالی قابلیت تست بنابراین ما می توانیم به سرعت در حال."

دو unnamed انگلیسی, مسافران گزارش فرود آمد در شهر اوکلند در ژوئن 7 و برنامه ریزی برای صرف 14 روز در قرنطینه به عنوان مورد نیاز از تمام مسافران بین المللی در بازدید از نیوزیلند. اما فرد آنها وارد شده بود برای دیدن در نیوزیلند—پدر و مادر با توجه به NZ Heraldدرگذشت سریع تر از انتظار می رود و زنان اعمال می شود برای به اصطلاح "دلسوز تقدیر" مجاز به سفر حدود 400 مایل به ولینگتون برای تشییع جنازه. که تقدیر اعطا شد.

تبلیغات

انگلیسی زنان بنا به گزارش ها در 30s و 40s, سوار یک ماشین شخصی و نیست نگاهی به حمل و نقل عمومی از اوکلند به ولینگتون. یک زن گفت نیوزیلند مقامات بهداشتی است که در نگاه به گذشته او دارای علائم خفیف اما زن دیگر بود علامت رایگان. هر دو رو تست coronavirus در ولینگتون درمانگاه.

زنان پرواز از طریق بریزبن استرالیا و مردم در آن پرواز هستند که اطلاع از قرار گرفتن در معرض بالقوه به covid-19. زنان در حال حاضر در خود به انزوا در ولینگتون که در آن آنها می توان برای درمان این بیماری است. نیوزیلند مقامات بهداشتی در حال حاضر در حال ارزیابی مجدد پروتکل خود را برای اعطای سفر معافیت دلسوز در زمینه.

نیوزیلند به طور موثر ریشه کن جدید coronavirus برای 24 روز بعد از تجربه 1,504 موارد و 22 مرگ و میر. اما امروز اخبار نشان می دهد که نیوزیلند باید هوشیار باشند و در برابر این بیماری زمانی که مردم در حال سفر از مکان هایی مانند ایالات متحده و بریتانیا که در آن ناکارآمد دولت اجازه داده اند covid-19 به ستمگري جمعیت است. ایالات متحده شناسایی بیش از 2.1 میلیون نفر و بیش از 116,000, مرگ و میر, در حالی که در انگلستان پیدا کرده است بیش از 298,000 موارد و حداقل 41,000 مرگ و میر.

Fans during the round 1 Super Rugby Aotearoa match between the Blues and the Hurricanes at Eden Park on June 14, 2020 in Auckland, New Zealand.
طرفداران در طول دور 1 سوپر راگبی Aotearoa مسابقه بین بلوز و طوفان در بهشت پارک در 14 ژوئن 2020 در اوکلند, نیوزیلند.
عکس: گتی ایماژ
تبلیغات

نگران کننده ایالات متحده به نظر می رسد با توجه به در تلاش برای کنترل گسترش بیماری تنها کشور ثروتمند در جهان است که فقط گفت: "پیچ آن اجازه دهید مردم می میرند." شده اند وجود دارد 157,229 جدید آمریکا موارد و 4,953 جدید مرگ در هفت روز گذشته با توجه به NBC News. و جدید موارد همچنان به روند صعودی برای بیش از یک دوجین متحدهبه خصوص در آریزونا, میشیگان, Missouri, تگزاسو فلوریدا.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای بدست حوصله با کروناویروس همه گیر و همچنان به فواره زدن اب برخی از مهمترین نادان گه هر رهبر جهان است تا کنون ادا تقریبا هر موضوع.

تبلیغات

"اگر ما را متوقف تست در حال حاضر ما می خواهم که تعداد بسیار کمی از موارد در صورت وجود" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در روز دوشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفته است که این بیماری همه گیر خواهد برود "مانند سحر و جادو" بدون هر نوع مداخله و در یک نقطه به نظر می رسید آمریکایی ها را تشویق به نوشیدن آب ژاول به خلاص شدن از شر این بیماری است. سازندگان Lysol مجبور به صدور بیانیه ای هشدار آمریکایی ها که آنها نباید نوشیدنی محصولات تمیز کردن.

تبلیغات

در مقابل, نیوزیلند ساخته شده بین المللی عناوین اخیرا برای اولین بار در کشور به طور کامل باز اجتماعی بدون محدودیت فاصله پس از موفقیت در ضرب و شتم بیماری همه گیر. زلاند جدید در حال حاضر رایگان برای دریافت برش مو خود بروید و به فیلم و ناهار خوردن در رستوران ها و حتی حضور در رویدادهای ورزشی با هزاران نفر از مردم دیگر به عنوان شما می توانید در ورزشگاه راگبی تصویر بالا. دولت اعلام نکرده است که آن را به موسسه جدید محدودیت زمانی که آن را قادر به ردیابی همه پتانسیل مخاطبین از دو نفر بازدید کننده در حالی که آنها در نیوزیلند.

نیوزیلند دولت است که به دنبال در به عنوان بسیاری از سرنخ های ممکن از جمله دوربین های امنیتی فیلم در فرودگاه به منظور به طور کامل تعیین هر فرد انگلیسی گردشگران ممکن است در معرض covid-19.

تبلیغات

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت که آنها آماده بودند برای دیدن موارد جدید بود و انتظار می رود برای دیدن بیشتر به خصوص به عنوان دیگر شهروندان به خانه بازگشت. اما protocol wine studio تاکید کرد که آنها هنوز خوش بینانه در مورد اینکه قادر به کنترل این ویروس از طریق مناسب تست و ردیابی.

"ما هنوز زلاند جدید, بازگشت به خانه" protocol wine studio گفت: اوایل امروز وقتی پرسیده شد که در مورد موارد جدید. "چه می کند این اثبات است که اهمیت یک سیستم سخت در ما مرز ما در ادامه به بسیار محتاط در مدیریت ما."

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب