کونگ فو راه اندازی مجدد بازیگران اولیویا لیانگ است در CW

اولیویا Liang دیده می شود در اینجا در میراث هایجدید David Carradine در کونگ فو.عکس: CWیک قهرمان جدید در حال رف

توسط DOSTEMANSALAM در 24 اردیبهشت 1399
Olivia Liang, seen here on Legacies, is the new David Carradine on Kung Fu.
اولیویا Liang دیده می شود در اینجا در میراث هایجدید David Carradine در کونگ فو.
عکس: CW

یک قهرمان جدید در حال رفتن به راه رفتن در زمین دیدار با مردم و به ماجراهای. شما می دانید مانند کین از کونگ فو. به جز او Caine از کونگ فو.

تبلیغات

CW است به راه اندازی مجدد سیستم کلاسیک 1970 سریال بازیگران David Carradine با یک زن آمریکایی به عنوان منجر شود. میراث ستاره اولیویا لیانگ ستاره خواهد شد در راه اندازی مجدد سیستم اجرایی تولید شده توسط CW گورو Greg Berlanti (فلش, فلشتقریبا یک دوجین از دیگران). او نقش یک زن جوان که قطره از کالج به زندگی در یک صومعه. هنگامی که او می آید و او را می یابد زادگاه او تاخت و تاز شده است جرم بنابراین او باید به مقابله با آن, و همچنین به عنوان یک قاتل است که با هدف قرار دادن او. طرح برای تلفن های موبایل مانند آن را از ریشه اصلی—آمریکا می رود به چین می آموزد قابل توجه برخی مهارت های جدید و بازده—اما این بار برای تلفن های موبایل کمی بیشتر موجود و متمرکز شده است.

خلبان اسکریپت نوشته شده توسط Christina M. کیم و کارگردان Hanelle culpepper در. کیم نیز تهیه کننده اجرایی همراه با Berlanti و Martin Gero و دیگر اعضای بازیگران عبارتند از: Kheng هوآ قهوهای مایل به زرد شانون دنگ جان Prasida ادی لیو, Gavin Stenhouse, Gwendoline Yeo و Tzi Ma, به گزارش خبرنگار هالیوود. ظاهرا خلبان بود در مورد رفتن به تولید قبل از covid-19 همه گیر بسته همه چیز را اما بر اساس اسکریپت به تنهایی tاو CW تصمیم به حرکت به جلو با سری.

تبلیغات

کونگ فو می پیوندد متعدد دیگر خلبانان در گرفتن مستقیم به سری دستورات برای شبکه همراه با جمهوری سارا سوپرمن & لوئیس, و واکر. با توجه به THR, خلبانان برای پسران از دست رفته و ماوریک خواهد بود "نورد برای فصل آینده" در حالی که سرنوشت از اسپین آف از 100 و پیکان "هنوز به تعیین خواهد شد."


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب