یوبی سافت است که به دور 'Watch Dogs 2 در کامپیوتر این آخر هفته

یوبی سافت این یوبی سافت رو به جلو ویترین که وقوع این جمعه ارائه خواهد شد جزئیات بیشتر در امثا

توسط DOSTEMANSALAM در 17 تیر 1399
Watch Dogs 2
یوبی سافت

این یوبی سافت رو به جلو ویترین که وقوع این جمعه ارائه خواهد شد جزئیات بیشتر در امثال Assassin's Creed Valhalla و بیش از حد فرارو همچنین برخی دیگر از آینده یوبی سافت عنوان. در حالی که شما ممکن است محتوا را به گرفتن تمام اخبار پس از این واقعیت یوبی سافت است که شیرین گلدان برای کسانی که به تماشای این رویداد به عنوان آن اتفاق می افتد زندگی می کنند بینندگان می تواند ادعا رایگان کامپیوتر کپی از Watch Dogs 2.

اگر شما به سیستم وارد شوید با حساب Uplay طول اصلی یوبی سافت رو به جلو در جریان است که می شود در 3 بعدازظهر ET, هک کردن محور بازی است که شما را به نگه داشتن. یوبی سافت نیز به دور از موضوعات برای بازی های دیگر برای برخی از مردمی که پاسخ سوالات چیزهای بی اهمیت به درستی در طول این رویداد. نیز وجود دارد یک 90 دقیقه قبل از نشان می دهد که شروع می شود در 1:30بعد از ظهر.

یوبی سافت گفت: این نمایشگاه شامل جزئیات بیشتر در مورد Watch Dogs: Legion. ناشر اعلام کرد ورود سوم در حق رای دادن در E3 2019 و Engadget تا به حال برخی از دست در زمان با آن ، یوبی سافت در ابتدا برنامه ریزی شده به رها کردن بازی در ماه مارس, اما آن را به عقب رانده تاریخ انتشار برای مدتی بعد از این سال. شاید ما از این تعطیلات آخر هفته هنگامی که این طرح در نهایت به کشتی Watch Dogs: Legion.

در این مقاله: یوبی سافت به جلو ubisoftforward, watch dogs 2, watchdogs2 watch dogs لژیون watchdogslegion, uplay, pc, ubisoft, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب