کنگره می پرسد اپل و گوگل به سرکوب خارجی برنامه های

عکس: ساموئل کروم (گتی ایماژ)برای هفته گذشته قانونگذاران مجلس گرفته اند یک مکث کوتاه از گفتن کاوش به دره سیلیک

توسط DOSTEMANSALAM در 25 تیر 1399
Illustration for article titled Congress Asks Apple, Google to Clamp Down On Foreign Apps
عکس: ساموئل کروم (گتی ایماژ)

برای هفته گذشته قانونگذاران مجلس گرفته اند یک مکث کوتاه از گفتن کاوش به دره سیلیکون بالقوه ضد تراست مسائل و تصمیم گیری فقط با ما چگونه باید با تمام احساس در مورد FBI در عمل ضمانت استراق سمع به نام از تجمع در اطراف یک دشمن مشترک: خارجی شرکت های فن آوری.

تبلیغات

بیش از هفت روز گذشته را دیده ایم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در نظر کامل بر ممنوعیت هر گونه برنامه های متعلق به چین و شرکت های مبتنی بر. Tاو در کاخ سفید prepped دور جدیدی از تحریم مجموعه به smack down هر کسب و کار ارتباط با هواوی و دیگر چینی telcos و Infinite تحت بی سابقه موشکافی برای خود چینی ریشه. و در حال حاضر کنگره کمیته نظارت و اصلاحات با ارسال دو نامه های رسمی به اپل و گوگل اجرائی مربوطه درخواست آنها را به استفاده از قدرت خود را به پروب که خود را به شخص ثالث توسعه دهندگان نرم افزار در حال ذخیره سازی داده های خود را.

در هر دو نامه استفان لینچ رئیس کمیته فرعی امنیت ملی اشاره کرد نگرانی های خود را بیش از برنامه های تلفن همراه است که تحت مالکیت یا اداره توسط توسعه دهندگان خارجی—و یا حتی کسانی که به سادگی ذخیره هر آمریکایی داده ها در خارج از کشور—به طور بالقوه می تواند ترک درب باز برای نوعی از نرم افزارهای جاسوسی به دزدکی حرکت کردن بر روی یک شهروند دستگاه.

تبلیغات

"حداقل" او نوشت: دو شرکت "باید مراحل را به اطمینان حاصل شود که کاربران آگاه هستند از پتانسیل حریم خصوصی و امنیت ملی خطرات به اشتراک گذاری اطلاعات حساس با برنامه های کاربردی که ذخیره داده ها در کشورهای خصمانه به ایالات متحده, و یا که توسعه دهندگان شرکت های تابعه خارج از کشور شرکت است."

او درست است. سال گذشته به طور خاص دیده ایم خوب تعداد انگشت شماری از تلاش هک—موفق و یا غیر ناشی از گروه هکر در چین و روسیه و خاورمیانه است. اگر اپل و گوگل تا به حال یک دستور نیاز به توجه به برنامه توسعه به افشای آن کشورهای ممکن است ذخیره سازی داده ها از برنامه های خود را, آن می تواند ظاهرا کمک خود را به طور متوسط نرم افزار-downloader قاضی که آیا برخی برنامه یادداشت برداری است که ارزش دانلود و یا اینکه آیا آن را ممکن است offshoring داده ها با امثال یک شرکت مانند اسرائیل مبهم-وحشتناک سازمان خدمات ملی ،

در این نامه لینچ اشاره کرد که پس از او گذشته شناور ایده به اپل و گوگل در ژانویه نه شرکت می تواند نام هر "قانونی یا نظارتی محدودیت" است که هر کدام از آنها را از نیاز به سامانه رویدادهای گسسته به نام کشورهایی که داده های خود را ذخیره خواهد شد. او بسته هر دو از این نامه با درخواست هر یک از آنها که آیا آنها می خواهم ارتکاب به این نوع از دستور خود devs و اینکه آیا آنها می خواهم این اطلاعات در دسترس برای مردم مرور و دانلود کردن سیستم عامل مربوطه آن و به هر یک از آنها تا پایان ماه برای پاسخ. Gizmodo رسیده به هر دو شرکت از نظر اما دریافت نمی کنند یک پاسخ فوری.

با توجه به همه این نظارت داخلی شده است که تا حد زیادی ثابت شده باشد غیر قابل اجتناب برای هر آمریکایی با یک مناسب و معقول اتصال تلفن همراه می تواند احساس مانند یک بیت از گمراهی در کنگره بخشی به رنگ "خصمانه کشور" به عنوان مشکل به جای جمع آوری داده ها صنعت حکم بزرگ. اگر اپل و گوگل را از این حکم جدید به حساب آن ممکن است ارزش آنها چگونه ما می توانید برخی از بینش به تهاجم به حریم خصوصی است که اتفاق می افتد و نزدیک به خانه.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب