مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شجاعانه نادیده مزایای کاهش سمی جیوه تولید گازهای گلخانه ای


The rule would significantly decrease mercury emissions from coal plants. Guess that sounds like a bad idea to the president.

حکومت را به طور قابل توجهی کاهش جیوه تولید گازهای گلخانه ای از نیروگاه های زغال سنگ. حدس می زنم که برای تلفن های موبایل مانند یک ایده بد به رئیس جمهور.
عکس: گتی

انسان به مدت طولانی شناخته شده سلامت خطرات ناشی از جیوه اما که نمی خواهد متوقف سازمان حفاظت محیط زیست (EPA) از انجام دور با مقررات طراحی شده برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و حفاظت از سلامت عمومی است. آژانس منتشر شد به روز رسانی در پنج شنبه که تضعیف یک قانون کلیدی برای کاهش جیوه تولید گازهای گلخانه ای از نیروگاه های زغال سنگ.

تبلیغات

سازمان حفاظت محیط زیست برای اولین بار اعلام کرد قصد خود را به فشار با نوک انگشت سوراخ در جیوه و مواد سمی هوا استاندارد (تشک) در دسامبر سال 2018 است. در حال حاضر آن را برای رفتن به جلو با redoing هزینه-تجزیه و تحلیل سود وابسته به حکومت. این عمل نمی کند به صراحت لغو این قانون به خودی خود. اما به نظر می رسد تنظیم آژانس تا به یک قوی تر پایه و اساس قانونی که آن را به طور رسمی به عقب تشک.

چگونه سازمان حفاظت محیط زیست ارزش سلامت و منافع اقتصادی در مقابل هزینه ها در قلب سازمان حکومت ساخت. زمانی که رئیس جمهور سابق باراک اوباما اجرا تشک قانون در سال 2011 کارکنان خود را در بر داشت که کنترل جیوه تولید گازهای گلخانه ای از نیروگاه با سوخت زغال سنگ را 90 درصد از جیوه در زغال سنگ سوخته از منتشر شده در هوا. مزایای گسترش فراتر از عطارد هر چند: اسید و گاز گوگرد دی اکسید تولید گازهای گلخانه ای را به طور چشمگیری افت بیش از حد.

تبلیغات

نگه داشتن تمام کسانی که در تولید گازهای سمی از هوا ارائه بسیاری از مزایای بهداشت و درمان. آلودگی هوا خسارت تنفسی و سیستم قلبی از کسانی که در معرض در حالی که جیوه می تواند تاثیر منفی بر سیستم عصبی. با کاهش این آلاینده ها از تشک حکومت را به صرفه جویی در حدود 11,000 زندگی یک سال از مرگ زودرس. Coronavirus همه گیر است برجسته چگونه حکومت ممکن است حتی با ارزش تر از انتظار می رود به عنوان یافته های اولیه نشان می دهد قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا ممکن است باعث افزایش احتمال مرگ ناشی از covid-19.

“در میانه کشنده ترین بیماری های همه گیر در طول عمر ما با زندگی مردم آسیب پذیر در جوامع شده اند در معرض آلودگی مرگ در نرخ هشدار دهنده با توجه به شرایط مزمن پزشکی رسوب که آلودگی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتخاب در حال حاضر به تضعیف جیوه و مواد سمی هوا استاندارد؟” مصطفی سانتیاگو علی, معاون رئیس جمهور, عدالت زیست محیطی آب و هوا و تجدید حیات جامعه در فدراسیون ملی حیات وحش در بیانیه ای گفت:.

نه تنها مردم نفس این سمی ناخواسته در. جیوه همچنین می توانید باد در زمین و آب و در نهایت ماهی در میز شام ما. خوردن ماهی و صدف اصلی قرار گرفتن در معرض جیوه با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست. این تحلیل نیست را به حساب کامل مزایای بهداشت و درمان از کاهش جیوه تولید گازهای گلخانه ای. چه چیزی بیشتر, سازمان حفاظت محیط زیست نیز شامل نمی شود به سختی هر از جمله کاهش در سایر آلاینده های هوا رخ می دهد که در کنار عطارد. بنابراین در اصل تجزیه و تحلیل می کند حکومت مانند هزینه های نیروگاه مطابق هستند بالا هستند و این منافع را به جامعه کم هستند که نمی تواند بیشتر از حقیقت.

تبلیغات

“آنها به نظر نمی آید در منافع قلبی عروقی و کسانی که یک بلیط مورد” الن Kurlansky سابق سازمان حفاظت محیط زیست تحلیلگر سیاست در آژانس را از هوا و تابش گفت Earther. “این فقط صادق نیست.”

تجدید نظر در برآورد ادعا می کند که حکومت را تنها در نتیجه $4 به 6 میلیون دلار در سال است که نامعقولی کم است. دانشمندان به تازگی منتشر شده کارشناسی, مقاله در عیوب ذاتی با سازمان حفاظت محیط زیست و تحلیل. آنها دریافتند که نه تنها سازمان حفاظت محیط زیست چشم پوشی از بسیاری از مزایای قابل اندازه گیری در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر تجزیه و تحلیل آن نیز با استفاده از منسوخ علم از بازگشت در سال 2011 هنگامی که تشک برای اولین بار اجرا شده است. نزدیک به 10 سال از آن زمان و وجود دارد مقدار زیادی بیشتر شواهد که جیوه بد است و که این قانون خوب است.

تبلیغات

Andrew Wheeler های سابق زغال سنگ لابی که در حال حاضر اجرا می شود سازمان حفاظت محیط زیست, مجموعه ای مرده در نادیده گرفتن آن شواهد است. و تهمت میخوام مغلوب ساختن پیشی جستن. نه حتی جهانی بهداشت از بحران متوقف خواهد شد این مرد از تلاش برای آسیب رساندن به مردم و حتی بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر