کیت هارینگتون حداقل خوشحال است با جان برف را در, بازی تاج و تخت

کیت هارینگتون به عنوان Jon Snow. تصویر: HBOآن شده است یک کمی بیش از یک سال از آخرین قسمت از بازی تاج و تخت پخش

توسط DOSTEMANSALAM در 11 خرداد 1399
Kit Harrington as Jon Snow.
کیت هارینگتون به عنوان Jon Snow.
تصویر: HBO

آن شده است یک کمی بیش از یک سال از آخرین قسمت از بازی تاج و تخت پخش شد به ما یک مقدار زیادی از زمان به منعکس کننده در مورد اینکه آیا یا نه ما راضی بودند که چگونه همه چیز به پایان رسید. این درست است برای بازیگرانی که آورده آن شخصیت به زندگی بیش از حد. و برای کیت هارینگتون حداقل آن معلوم باشه.

تبلیغات

که با توجه به توییتر Q&A او به تازگی با کیت هارینگتون فن حساب کاربری @purple_dwagon که در آن از او خواسته شد که آنچه که او فکر Jon Snow نهایی سرنوشتبازگشت به شب دیده بان و رفتن فراتر از دیوار به شمال دوباره.

"هنگامی که مردم به من می گویند" من آرزو می کنم شما می خواهم در تاج و تخت و یا من آرزو می کنم شما می خواهم با Dany در تاج و تخت "من مخالفم چون جان را جای او همیشه در شمال" Harrington گفت: (به عنوان رونویسی توسط زمستان در راه است). "او هرگز خوشحال شده اند در جنوب. او مانند Ned Stark."

تبلیغات

Harrington اضافه شده است که فراتر از دیوار است که در آن جان تعلق دارد که او می تواند ظاهرا بحث در مورد این موضوع برای ساعت. این واقعیت است که جان را میراث فرهنگی نمی مقدار به همه که خیلی از نظر سرنوشت خود را و یا که او را از سمت چپ جدا از سیاست گذاران و shakers در جهان به نظر نمی رسد به زحمت Harrington خیلی. برخی از مردم فقط نمی برش برای سیاست یا پادشاهی.

با که گفت, هارینگتون نظر است صرفا بر اساس تجربه تیراندازی, آخر, او, آه, در واقع آن دیده می شود. احتمالا برای بهترین وجود دارد جوانه.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن