Garmin و Samsung Galaxy Watch smartwatch قیمت کاهش داد برای روز یادبود

درمان خود را به یک نام تجاری جدید ساعت هوشمند به عنوان بخشی از روز یادبود فروش و تجربه راحتی در اوقات فراغت خو

توسط DOSTEMANSALAM در 2 خرداد 1399

درمان خود را به یک نام تجاری جدید ساعت هوشمند به عنوان بخشی از روز یادبود فروش و تجربه راحتی در اوقات فراغت خود را با یک تلنگر ساده از مچ دست. برای به عنوان کم به عنوان $150, شما می توانید صفحه اصلی Garmin Forerunner 45S Samsung Galaxy تماشای فعال و Active2 یا Garmin Fenix 6S ساعت هوشمند و بالا بردن تمرینات خود را به یک سطح کاملا جدید. آیا زمان بیش از حد هر چند از آنجا که معاملات در حال اجرا سریع و بنابراین در هر ثانیه حساب کند.

برای اولین بار در لیست ما است Garmin Forerunner 45S smartwatch یک گزینه عالی برای جوانه زدن علاقه مندان به تناسب اندام و ورود به سطح سالن را برانگیخت با تمام ملزومات شما همیشه نیاز دارید. به عنوان نام نشان می دهد, Garmin Forerunner است بهترین راه حل مناسب برای هوازی مانند دویدن و دویدن و مانند آن را باید به عنوان جای شگفتی نیست که چند تا قابلیت ردیابی به شما در حفظ و در شکل نوک بالا است. این شامل اصول اولیه مانند ضربان قلب و سرعت و فاصله با دیگر خوش آمدید شده از جمله خود سوخته کالری, استرس, انرژی و خواب سطوح.

در حالی که Garmin Forerunner 45S می کند باید خود را GPS, شما همچنین می توانید انتخاب کردن به استفاده از آن تنها به عنوان یک ساعت هوشمند است. با استفاده از آن فعال تابع GPS تخلیه باتری بسیار کمی اعضاء را در 14 ساعت که بد نیست اما غیرفعال کردن GPS می تواند نگه داشتن ساعت هوشمند زنده تا یک هفته تمام بدون شارژ. این شهر همچنین دارای تعدادی از ویژگی های تناسب اندام برای کاربر فعال. این شامل خود برنامه های ورزش است که شما می توانید هر دو را برای شما ساخته شده و یا خودتان را با برخی از ورزش حالت در حال حاضر ساخته شده است در برای فعالیت های مختلف مانند یوگا و دوچرخه سواری و در حال اجرا, در میان دیگران. شما حتی می توانید برنامه خود را راه خود را به تماشای شما باید روال خود را. این ساعت همچنین می توانید مسئولیت رسیدگی به غوطه ور شدن در آب به عمق 50 متر بنابراین شما می توانید آن را با شما به ساحل یا استخر بدون هیچ گونه نگرانی در مورد آن شکستن.

برای غیر فعال ویژگی های Garmin Forerunner 45S می توانید به گوشی خود را همگام به رله پیام, تماس, Garmin اتصال به روز رسانی و آهنگ پخش. در نهایت, آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به راه اندازی آلارم و کرنومتر عملکرد و اگر شما تا به حال دچار مشکل آن می تواند به شما هشدار تماس های اضطراری و ارسال موقعیت مکانی خود را از طریق گوشی خود را در صورتی که شما تا به حال به خودتان پیدا کنید در معرض خطر است. اگر شما می خواهید یک سطح ورود ساعت هوشمند با تمام ملزومات و سپس Garmin Forerunner 45S قطعا باید در رادار خود. شما می توانید آن را چک کنید در اری آن را در حال حاضر در فروش برای $150 از آن قیمت خرده فروشی $200.

خرید در حال حاضر

Samsung Galaxy تماشای فعال — $150, 200 $بود

یکی دیگر از بسیار عالی و در عین حال جای تعجب مقرون به صرفه گزینه Samsung Galaxy تماشای فعال smartwatch. از آنجا که آن را تا به همان قیمت به عنوان Garmin Forerunner 45S آن را آسان به مقایسه این دو اما هر دو دارای نقاط قوت خود و نقاط ضعف است. همانطور که با هر ساعت هوشمند طراحی شده برای یک سبک زندگی فعال, سامسونگ Galaxy تماشای فعال هر دو ضربان قلب و ورزش, قابلیت ردیابی از جمله غیر فعال/فعال سنسور برای شما ارسال یادآوری و شما در حفظ و بر روی انگشتان شما. همچنین خواب و فشار خون و سطح استرس ردیابی بنابراین شما همیشه می توانید از بسیاری از ویژگی های آن برای تمام طول مدت عمر باتری آن.

صحبت از باتری سامسونگ کهکشان دیده بان فعال می تواند حداکثر 230 milliampere ساعت که دور را به بیشتر یا کمتر از دو روز و شب (و یا 45 ساعت) بر اساس آنچه که ما دیده ایم. این به راحتی trumps Garmin Forerunner 45S خود 14 ساعت عمر توسط یک حاشیه در تنها دو ساعت شارژ. هنگامی که شما ورزش, سازمان دیده بان همچنین می توانید پیگیری که چگونه بسیاری از کالری شما سوخته چگونه بسیاری از مراحل شما گرفته ام/صعود آنچه در تمرینات انجام داده اید (تا 39) و بسیاری دیگر آن را به طور کامل صالح ردیاب بهداشت و تناسب اندام, مربی, با تمام اصول پیچیده را به یک بسته کوچک است. اگر شما از رفتن به استخر یا ساحل شما می توانید بقیه آسان است چرا که این ساعت هوشمند است که مقاوم در برابر آب تا عمق 50 متر, بنابراین آن را نمی خواهد رنج می برند از آسیب با استفاده منظم. همچنین شوک-مقاوم تا ارتفاع 1.5 متر پس از آن اگر شما دست و پا چلفتی.

برای استفاده روزمره سامسونگ Galaxy Watch می توانید همگام سازی به تلفن Android یا iOS برای به دست آوردن دسترسی به ویژگی های بیشتری مانند دستیاران مجازی, تلفن همراه, اطلاعیه ها, پخش موسیقی و حتی پشتیبانی برای Samsung پرداخت اجازه می دهد تا شما را به معاملات فیزیکی فقط با مچ دست خود را. برخی از ویژگی های اضافی عبارتند از: فشار سنج, ژیروسکوپ و حسگر نور برای کسانی که بار زمانی که شما به خودتان پیدا کنید تراورس کوه مسیرهای. اگر سامسونگ کهکشان دیده بان فعال smartwatch است تا خود کوچه و یا اگر شما می خواهید یک جایگزین برای Garmin Forerunner 45S و سپس شما می توانید آن را چک کنید در بهترین خرید که آن را در فروش برای 150 $از $200.

خرید در حال حاضر

Samsung Galaxy تماشای فعال 2 — $280 بود $300

بعدی در لیست ما است که یک نسخه به روز رسانی از مطلب قبلی سامسونگ کهکشان دیده بان Active2. این یک بیت از یک پرش قیمت از دو مورد قبلی ساعت های هوشمند پس از آن قطعا گزینه خوبی برای ماهر علاقمندان تناسب اندام و یا اختصاصی سلامت علاقه مندان که می خواهند بزرگ میانی smartwatch به سرمایه گذاری در آن می توانید نیازهای خود و سپس برخی از. در یک نگاه آن را ممکن است به نظر می رسد شبیه به کهکشان دیده بان فعال اما Active2 افزایش آنچه سلف خود بود و بهبود آن را برای حتی بیشتر تخصصی بهداشت و درمان و تناسب اندام ردیابی های خود را متناسب با نیازها و روال تمرین.

به عنوان به زودی به عنوان شما پا در ورزشگاه و یا پمپاژ قلب شما سامسونگ کهکشان دیده بان Active2 بلافاصله شروع به پیگیری فعالیت های خود را بدون توجه به ورزش و یا این که آیا شما در روی زمین و یا در آب است. شما همچنین می توانید به صورت دستی تنظیم چه تمرینات شما انجام می دهند. این است که در آن Active2 را نقطه فروش اصلی در می آید. این ساعت هوشمند خود را ارائه میدهد شخصی بینش خود را در تمرینات و روال بنابراین شما همیشه تحت فشار قرار دادند به حد خود را بدون سوختن خود را خارج و یا اقامت بیش از حد آرام و در نتیجه واقعا بهینه جلسه تمرین. با Active2 شما می توانید جست و خیز کردن در مربی شخصی به طور کامل. هنگامی که شما از طریق با کار کردن این ساعت هوشمند همچنین می تواند ارائه بینش ارزشمندی در الگوهای خواب خود را, فشار, سطح, سلامت, اطلاعات, و, فشار خون, تعمیر و نگهداری, بنابراین شما همیشه می توانید اقامت در بالا از سلامت خود را 24/7.

باتری طول می کشد حاشیه بیش از این فعال clocking دو روز با یک شارژ. اگر شما از سیستم عامل iOS یا دستگاه Android شما می توانید همگام سازی تا Active2 به گوشی های هوشمند خود را به استفاده از تعدادی از برنامه های مختلف مانند رسانه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی انتقالها تناسب اندام و جریان موسیقی, نرم افزار, بنابراین شما فقط می توانید بررسی سازمان دیده بان خود را بدون نیاز به بیرون بکشد تلفن خود را اگر چیزی را. Bixby دستیار مجازی نیز در بک تماس خود را با تشکر از ساخته شده است در میکروفون. آخرین Samsung پرداخت اجازه می دهد تا شما را به انجام معاملات با یک شیر آب ساده از مچ دست خود را. اگر شما علاقه مند شما می توانید از Samsung Galaxy تماشای Active2 در آمازون که در آن با تخفیف در $280 از $300.

خرید در حال حاضر

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم در خلاصه ما است Garmin Fenix 6S ساعت هوشمند که بر خلاف استاد 45S که بهترین راه حل مناسب برای در حال اجرا است گرد و مربی شخصی برای تقریبا هر ورزش شما می توانید از فکر می کنم با ردیابی کامل و ارائه بینش. این priciest از دسته پس از آن یک انتخاب فوق العاده اگر شما زندگی می کنند و تنفس بهداشت و درمان و تناسب اندام است و به دنبال یک اول ساعت هوشمند به شما فشار گذشته محدودیت های خود را که آیا شما در ورزشگاه و یا ماجراجویی در خارج از شبکه.

مانند هر دیگر ساعت هوشمند در لیست ما قرار Fenix 6S همراه با ضربان قلب و ورزش, ردیابی با یادآوری به شما در حفظ و در اوج عملکرد در طول تمرین خود را. آن را می توانید پیگیری مراحل خود را, سرعت, مسافت, کالری سوخته, مسیر, شنا, سکته مغزی و دور, در حال خواب/استراحت الگوهای فیزیکی و استرس برای متعادل و ورزش منظم با راهنمایی های اضافی برای نگه داشتن شما را در پای خود را. در حال حاضر اگر وجود دارد هر بخش که در آن Fenix 6S outshines بقیه آن را در هوای آزاد, ابزار برای فعالیت هایی مانند افزایش کوه های بلند treks و اقیانوس غواصی. آن را با بهره گیری از سه روش متفاوت سیستم های ناوبری از جمله GPS به ارائه شما را با مختصات دقیق با تعدادی از ابزار های مختلف به شما تمام آمار خود را مانند ارتفاع اکسیژن خون محیطی عمق و بیشتر بنابراین شما هرگز گرفتار آمادگی و همیشه می دانم که مسیر درست را. اگر شما را به رفتن در اقیانوس Fenix 6S می تواند مقاومت در برابر فشار آب به عمق 100 متر, بنابراین شما هنوز هم می توانید بگویید که در آن زمان زیر آب که در آن خورشید نمی درخشید.

در یک بازی گاه به گاه بر اساس شما می توانید همگام سازی Garmin Fenix 6S به گوشی های هوشمند خود را (در صورت وجود) به استفاده از تعدادی از برنامه های مختلف به شهوت و میل خود را مانند پخش موسیقی و یا برنامه های پیام رسانی. علاوه بر این شما می توانید با استفاده از Garmin پرداخت به ترک پول نقد و کارت های در خانه و پرداخت مستقیم از ساعت هوشمند خود را. عمر باتری نیز فوق العاده با قابلیت ماندگاری تا 25 ساعت حداقل با هر تنظیمات فعال در حالی که مباهات شدید 34 روز battery saver تماشای حالت. شما می توانید تغییر دهید و چه مقدار باتری این ساعت استفاده می کند به تناسب نیازهای خود را بر این اساس. اگر شما می خواهید یک مربی شخصی/مربی بهداشت/ماجراجویی همراه, همه در یک, سپس شما قطعا می خواهید Garmin Fenix 6S ساعت هوشمند است. شما می توانید آن را در اری آن را با تخفیف 450 $در از 600 دلار.

خرید در حال حاضر

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن