مغلوب ساختن پیشی جستن admin بنا به گزارش نیروی ByteDance به فروش Infinite

U.S. flags are seen near a TikTok logo in this illustration picture taken July 16, 2020. REUTERS/Florence Lo/Illustration
فلورانس Lo / ایسنا

به نظر می رسد مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در مورد به خوبی به وعده خود برای رفتن پس از Infinite. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به زودی نیروی ByteDance این شرکت چینی که صاحب Infinite برای فروش برنامه در ایالات متحده صاحب بلومبرگ گزارش.

و در حال حاضر وجود دارد یک غول تکنولوژی گزارش eyeing تصویری نرم افزار: مایکروسافت است. فاکس کسب و کار خبرنگار چارلز Gasparino گزارش شرکت “در مذاکرات برای خرید” Infinite. برنامه که دانلود شده است 187 میلیون بار در آمریکا با توجه به سنسور برج است که اغلب به اشاره به عنوان یکی از معدود معتبر رقبا به Facebook. Facebook متعلق به Instagram است که بنا به گزارش مجموعه به انتشار خود کپی از این برنامه بسیار به زودی.

معلوم نیست دقیقا چه مراحل تهمت برنامه را جداگانه ایالات متحده نسخه از نرم افزار از آن چینی صاحبان. با توجه به Gasparino تهمت می تواند نیروی فروش از طریق کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS). مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با استفاده از یک تاکتیک مشابه سال گذشته هنگامی که آن را مجبور چینی صاحب Grindr به فروش دوستیابی برنامه به یک U. S خریدار.

در بیانیه سخنگوی Infinite گفت: شرکت “اعتماد به نفس در موفقیت طولانی مدت” از برنامه. “در حالی که ما نمی دیدگاهها شایعه یا حدس و گمان ما با اعتماد به نفس در موفقیت طولانی مدت از Infinite,” سخنگوی گفت. “صدها میلیون نفر از مردم به Infinite برای سرگرمی و اتصال از جمله جامعه ما از سازندگان و هنرمندان که در حال ایجاد معیشت از پلت فرم. ما انگیزه خود را عشق و شور و خلاقیت و متعهد به حفاظت از حریم خصوصی و ایمنی به عنوان ما در ادامه کار به شادی را به خانواده ها و معنی دار مشاغل به کسانی که در ایجاد پلت فرم ما.”

مایکروسافت نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این خبر پس از هفته ها گمانه زنی در مورد Infinite آینده در, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در اوایل این ماه که دولت “به دنبال” ممنوعیت برنامه و کنگره به تازگی نقل مکان کرد به نوار Infinite از فدرال صادر شده دستگاه های.

Infinite را حفظ کرده است که این برنامه به صورت مستقل از آن چینی شرکت مادر و که آن را نمی خواهد همکاری با درخواست به دست بیش از داده های کاربر. این شرکت به تازگی منصوب آمریکایی و مدیر عامل سابق دیزنی اجرایی کوین مایر و گرفته چند مرحله برای افزایش شفافیت سیاست های خود و محصول.

به روز رسانی 7/31 7:15pm ET: مایکروسافت کاهش یافته است به نظر.

در این مقاله: مغلوب ساختن پیشی جستن, Infinite, ByteDance, Microsoft, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>