کاربران آندروید می توانید آسمان تاریک روز رسانی آب و هوا برای بیشتر از یک ماه

والری HACHE via Getty Images اپل خریداری شده یکی از بهترین برنامه های آب و هوا در کسب و کار د

توسط DOSTEMANSALAM در 12 تیر 1399
Dark clouds are seen over the Mediterranean sea as a storm approaches the French Riviera city of Nice, on August 12, 2019. (Photo by VALERY HACHE / AFP) (Photo credit should read VALERY HACHE/AFP via Getty Images)
والری HACHE via Getty Images

اپل خریداری شده یکی از بهترین برنامه های آب و هوا در کسب و کار در بهار امسال و متاسفانه که به معنای تاریک آسمان کشیده و برنامه های آندروید خود را. اگر شما در حال حاضر نیست آن را نصب و آن را از فروشگاه Google Play و این شرکت در ابتدا به اطلاع مشترکین آنها را از دست دادن دسترسی به عنوان از 1 ژوئیه.

یکی از آخرین مهلت, آن را به عنوان گسترش خدمات در اندیشه تا آگوست 1st. که به شما می دهد یک ماه دیگر برای پیدا کردن یک متفاوت برنامه آب و هوا — ما برخی از پیشنهادات و یا تعویض سیستم عامل است. آسمان تاریک قلاب شده دقیق آن "hyperlocal" اطلاعات آب و هوا است که می تواند اطلاعات کاربران فقط قبل از آن باران یا برف و حتی اگر شما تغییر برنامه هر که تکیه بر API خود را از دست خواهد داد دسترسی در پایان 2021.

Dark Sky
آسمان تاریک
در این مقاله: آسمان تاریک, آندروید, آب و هوا, برنامه, سیب, کسب, آب و هوا, hyperlocal, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن