فوق العاده نور انعطاف پذیر سلول های خورشیدی می تواند خود را نگه دارید ساعت هوشمند مجهز

دانشگاه موناش خورشیدی smartwatches ممکن است عملی تر در سال های آینده. محققان توسعه سلول های

توسط DOSTEMANSALAM در 30 فروردین 1399
Flexible solar cell from Monash
دانشگاه موناش

خورشیدی smartwatches ممکن است عملی تر در سال های آینده. محققان توسعه سلول های خورشیدی انعطاف پذیر است که می تواند ایده آل مناسب برای آینده فناوری پوشیدنی. آن را 10 بار نازک تر (0.3 میکرومتر) از موی انسان و به عنوان شما به احتمال زیاد متوجه شده در عکس نور به اندازه کافی است که آن را می توانید نشستن بر روی گل. و آن را هنوز هم نسبتا قدرتمند با خروجی 9.9 W در هر گرم آن ممکن است قدرت کافی برای کامل یک ساعت هوشمند است.

این تکنولوژی می تواند به نگه داشتن دستگاه های در حال اجرا برای مدت زمان طولانی بیش از حد. آزمایشات نشان می دهد که این می تواند تنزل و تنها 4.8 درصد پس از بیش از 4700 ساعت و تاریخ و زمان آخرین برای 20,000 ساعت با "حداقل تخریب است." مفید عمر مفید خواهد بود در حدود 11.5 سال موناش گفت.

ترفند بود برای توسعه "مکانیکی قوی" نور جذب مواد است که دستیابی به برخی از بالاترین قدرت و راندمان تبدیل هر آلی همراه در 13 درصد است. که پایین تر از بسیاری از معمولی سلول های خورشیدی (بیش از 20 درصد) اما باید به اندازه کافی برای wristwear. آنها نسبتا آسان به لطف مستمر چاپ tech.

مطمئن باشید که به خلق و خوی خود را ، تیم تحقیقاتی در حال برنامه ریزی برای تجاری جدید سلول های خورشیدی با تکنولوژی اما اختراعات مانند این می تواند سال به تصحیح و پیاده سازی است. مزایای روشن, حداقل. این می تواند منجر به بیشتر wearables که تنها نیاز به باتری کوچک و یا هیچ در تمام. که می تواند آنها را نگه دارید در حال اجرا بسیار طولانی و باریک آنها را نسبت به نسبتا بزرگ دستگاه های شما امروز ببینید.

در این مقاله: سلول های خورشیدی, انرژی خورشیدی, انرژی خورشیدی, دانشگاه موناش, علم, انرژی, پوشیدنی, wearables, اخبار, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب