بازی ضد شورش تیم ارائه خواهد شد سلامت روان و حمایت از بازیکنان در بحران از طریق متن

هو Chengwei via Getty Images بازی ضد شورش اعلام همکاری با بحران خط متن به ارائه رایگان و محر

توسط DOSTEMANSALAM در 19 خرداد 1399
SHANGHAI, CHINA - MAY 31: Feature of Team FPX at the League of Legends Mid-Season Cup at the LPL Arena on May 31, 2020 in Shanghai, China. (Photo by Hu Chengwei/Getty Images)
هو Chengwei via Getty Images

بازی ضد شورش اعلام همکاری با بحران خط متن به ارائه رایگان و محرمانه پشتیبانی برای علاقهمندان به بازی رو به یک سلامت روانی بحران است. این آخرین ابتکار توسط League of Legends توسعه دهنده برای حمایت از رفاه خود را در جامعه بازی. بازی ضد شورش نیز در حال حاضر با این نسخهها کار با ذهن فعال, یک سازمان غیر انتفاعی که ترویج و آموزش بهداشت روان سالم بازی, شیوه های.

بازی ضد شورش و ذهن فعال همکاری در یک 2019 نظرسنجی که خواسته آمریکای شمالی League of Legends بازیکنان به رتبه اجتماعی باعث شود آنها در مورد مراقبت. نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان رتبه "خوب و سلامت روانی رفاه" به عنوان اولویت بالا کیفیت آموزش و پرورش تغییر آب و هوا, انرژی پاک و کاهش فقر است. Esports علاقه مندان به طور معمول به سقوط جمعیتی است که چهره ترین چالش ها در دسترسی به مراقبت های بهداشت روانی و بحران خط متن با هدف تغییر آن است.

غیر انتفاعی تاسیس در سال 2013 منتشر شد داده ها در اوایل سال جاری نشان می دهد که چگونه مداخله از طریق پیام متنی می تواند به طور خاص هدف محروم جمعیت مانند پارسه و Redditors. "برای 37 درصد از texters بحران خط متن اولین بار بود که آنها همیشه می خواهم رسیده برای پشتیبانی از" پژوهش در بر داشت. "و 68 درصد از texters می گویند که چیزی به اشتراک گذاشته با یک بحران مشاور که آنها هرگز مشترک با انسان های دیگر."

بحران خط متن ارائه می دهد مشاوره پشتیبانی از طریق پیام متنی در آمریکا انگلستان کانادا و ایرلند. با توجه به 2015 مشخصات در نیویورکرنمایش داوطلبان تحت هفت هفته آموزش تعاملی در د-افزایش فرار موقعیت و ایجاد ایمنی در نظر دارد. خود را از بحران مشاوران آموزش دیده برای حمایت از بازیکنان مبارزه با خودکشی خود آسیب قلدری و افسردگی و اضطراب و سوء استفاده است. بازیکنان در ایالات متحده و کانادا می توانید با ارسال پیام "ضد شورش" به 741741 برای پشتیبانی.

در این مقاله: RIOT GAMES, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب