تویوتا به یاد می آورد 752,000 پریوس خودرو بیش از ناقص نرم افزار ترکیبی

BRUSSELS, BELGIUM - JANUARY 13: Toyota Prius + mpv stationwagon"n on display at Brussels Expo on January 13, 2017 in Brussels, Belgium. The Prius + is also marketed as Prius v or Prius in Japan and is the MPV version of the normal Prius hybrid. (Photo by Sjoerd van der Wal/Getty Images)
Sjoerd ون در وال/گتی ایماژ

اگر شما رانندگی یک Prius از چند سال گذشته وجود دارد متمایز شانس شما باید آن را در خدمت. Autoblog گزارش می دهد که تویوتا آغاز شده است یک امنیت خاطر برای 752,000 از وسایل نقلیه در سراسر جهان, 267,000 از آنها در آمریکا به دلیل نقص در نرم افزار ترکیبی برای 2013-2015 استاندارد پریوس خودرو و 2014-2017 Prius V مدل. ماشین آلات نمی لگد به حالت ایمن “در موقعیت های نادر” اگر سیستم هیبریدی وادار کردن گاز موتور به از دست دادن قدرت و غرفه — یک مشکل مهم اگر شما در بزرگراه ها است.

ثابت شامل یک نرم افزار رایگان به روز رسانی در نمایندگی به علاوه یک اینورتر تعمیر در صورتی که جزء شکست خورده و به عنوان یک نتیجه قطعی است. رانندگان اطلاع داده خواهد شد در اواخر ماه اوت است.

در حالی که این به نظر نمی رسد به یک مسئله فوری آن را خبر خوبی برای شرکت به عنوان یک پیشگام در خودروهای هیبریدی. آن را به یک ضربه جدی به عنوان آن ممکن است در گذشته بوده است ، خودروساز خود را گسترش داده هیبریدی در محدوده فراتر از پریوس در سال های اخیر به نقطه ای که آن را راه اندازی نخستین RAV4 پلاگین هیبریدی در این تابستان.

در این مقاله: تویوتا Prius تویوتا Prius V, هیبریدی, ماشین, خودرو هیبریدی, به یاد, به یاد می آورد, حمل و نقل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de