Grubhub به ادغام با اتحادیه اروپا فقط به خوردن غذای آماده پس از شکست در بارگذاری مذاکرات

Grubhub اعلام کرده است یک برنامه ریزی با ادغام اروپا-بر اساس فقط خوردن غذای آماده است که آن را بزرگترین در ج

توسط DOSTEMANSALAM در 22 خرداد 1399

Grubhub اعلام کرده است یک برنامه ریزی با ادغام اروپا-بر اساس فقط خوردن غذای آماده است که آن را بزرگترین در جهان آنلاین تحویل مواد غذایی شرکت در خارج از چین است.

می آید پس از چندین ماه مذاکرات میان Grubhub و اوبر (Uber می خورد) را از طریق کاهش بیش آشکار نظارتی نگرانی.

این معامله که در آن فقط خوردن غذای آماده توافق به دست آوردن Grubhub برای $7.3 میلیارد دلار در سهام است و انتظار می رود در سه ماهه اول سال 2021.

با فرض آن می شود با سر اشاره از رگولاتور و همچنین هر دو مجموعه از سهامداران Grubhub مدیر عامل مت Maloney ملحق خواهد شد فقط به خوردن غذای آماده مدیره و کمر از ترکیب کسب و کار در آمریکای شمالی و در حالی که دو Grubhub مدیران ملحق خواهد شد فقط به خوردن غذای آماده هیئت نظارت.

این Grubhub-فقط خوردن غذای آماده معامله خواهد شد البته در صورت موشکافی از تنظیم کننده های هر چند به احتمال زیاد کمتر از یک Grubhub-UberEats معامله می خواسته اند که فقط به خوردن غذای آماده را بدون حضور در آمریکا است که در عمل در اروپا و تعدادی از کشورهای دیگر است.

با هم, Grubhub, که در سال 2004 راه اندازی شد و فقط با خوردن غذای آماده است که تنها به تازگی به وجود آمد پس از بازیکن هلندی غذای آماده (تاسیس در سال 2000) به دست آورد انگلستان رقیب فقط خوردن (تاسیس در سال 2001) در اوایل سال جاری فرآوری حدود 593 میلیون سفارشات در سال 2019 با بیش از 70 میلیون ترکیب مشتریان فعال در سطح جهان است.

مت مالونی مدیر عامل و بنیانگذار Grubhub گفت: "مانند بسیاری از دیگر کارآفرینان ما آغاز شده فروتنی — رستوران رستوران در شیکاگو محله ... ترکیب این شرکت آغاز شده است که این همه به این معنی است که دو پیشگام نوپا را تبدیل به یک روشن رهبر جهانی. ما نمی تواند بیشتر هیجان زده است."

فقط خوردن غذای آماده مدیر عامل و موسس Jitse Groen اظهار داشت: "مت و من دو تا از باقی مانده مواد غذایی تحویل جانبازان در این بخش با ما کسب و کار مربوطه در نوبه خود از قرن البته در دو قاره های مختلف. من هیجان زده هستم که ما می توانیم ایجاد بزرگترین تحویل مواد غذایی کسب و کار در خارج از چین است."

ادغام می آید در یک زمان مشغول به صورت آنلاین و تحویل مواد غذایی کسب و کار به عنوان stay-at-home سفارشات باعث بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به یک چشم انداز مثبت در استفاده از خدمات. به نظر می رسد مجموعه ای به Grubhub افزایش تلاش های خود را در آن بزرگترین رقیب DoorDash که کنترل حدود 35 درصد از تحویل مواد غذایی در بازار نسبت به پایان 2019. برای بارگذاری می خورد و در ضمن آن می تواند به این معنی است که رقابت شدید از یک تقویت رقیب. چگونه jostling برای تسلط تاثیر می گذارد قیمت گذاری برای مشتریان باقی مانده است دیده می شود.

روندهای دیجیتال رسیده است به هر دو Grubhub و فقط به خوردن غذای آماده برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معامله با معنی و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله زمانی که ما گوش به عقب.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب