این بهترین ارزان Nespresso معاملات برای ماه ژوئیه سال 2020

شما در جستجوی قهوه ساز deals اگر شما لذت بردن از قهوه شما به احتمال زیاد متوجه شده اند Nespresso تنها خدمت اس

توسط DOSTEMANSALAM در 13 تیر 1399
Breville-Nespresso USA Nespresso Creatista Plus Coffee Espresso Machine

شما در جستجوی قهوه ساز deals اگر شما لذت بردن از قهوه شما به احتمال زیاد متوجه شده اند Nespresso تنها خدمت اسپرسو و قهوه ماشین که ایجاد کیفیت بالا و brews با هیچ زباله و ظروف سرباز یا مسافر. وجود دارد دو نوع از Nespresso ماشین آلات و بسیاری از مدل مشابه دیگر برای هر نوع. ما در بر داشت بهترین Nespresso معاملات برای هر دو نوع از ماشین آلات. بیشتر زیر در این مقاله ما لیست عمده عوامل به نظر در هنگام انتخاب حق ارزان Nespresso ماشین خود را با توجه به خاص java جونز.

امروز بهترین Nespresso معاملات

 • Nespresso توسط ساز دلونگی EN80B اصلی دستگاه اسپرسو$125بود $149
 • Nespresso توسط ساز دلونگی VertuoPlus لوکس قهوه و اسپرسو ماشین140 دلاربود $199
 • Breville-Nespresso Pixie$152بود $200
 • Nespresso VertuoPlus قهوه و اسپرسو ماشین توسط Breville با Aeroccino$186, شد $230
 • Breville-Nespresso ایالات متحده آمریکا BNE800BSSUSC Nespresso Creatista به علاوه قهوه اسپرسو ماشین532 دلاربود 600 دلار

چگونه به انتخاب یک ماشین Nespresso

آیا شما به دنبال ساده ترین و کم هزینه Nespresso و یا جستجو برای یک barista-سطح دستگاه که با آن خود را ایجاد کنید Nespresso شاهکارهای شما باید مقدار زیادی از گزینه های. در زیر یک لیست از عوامل و ویژگی های مفید و مشاوره خرید به نظر در انتخاب Nespresso ماشین برای خودتان و یا به عنوان یک هدیه است.

 • Nespresso, Breville یا ساز دلونگی: Nespresso فروش قهوه و اسپرسو در غلاف. Nespresso نمی ساخت قهوه یا اسپرسو ماشین آلات, اما مجوز شرکت های دیگر به استفاده از Nespresso نام تجاری و ماشین آلات. Breville و ساز دلونگی دو شرکت دارای مجوز ساخت و فروش Nespresso ماشین آلات در ایالات متحده هر دو شرکت فروش طیف گسترده ای از Nespresso ماشین آلات و می توانید آن را گیج کننده است چرا که دیگر از یک ظاهر طراحی شده از ویژگی های اغلب تقریبا یکسان است. این که آیا شما خرید یک Breville یا ساز دلونگی, ماشین با این حال هر دو آنها در این معامله واقعی است.
 • اصلی یا Vertuo: دو نوع وجود دارد از Nespresso ماشین آلات آن شرکت تماس خط اصلی و Vertuo ماشین آلات خط. هر نوع کار مختلف با کپسول. اصلی کپسول ماشین دم کردن قهوه با 19 بار فشار استخراج و می دم دو اندازه از 1.35 اونس به 5 اونس. نیز وجود دارد که شخص ثالث مارک کپسول است که کار اصلی ماشین آلات. Nespresso Vertuo ماشین دم با استفاده از استخراج به علاوه نیروی گریز از مرکز چرخش تا 7000 بار دوم. Vertuo کپسول باید کدهای میله ای است که دستور ماشین آلات در مورد چگونگی دم کردن قهوه. شما می توانید دم در پنج اندازه مختلف با Vertuo ماشین آلات از 1.35 اونس به 14 اونس. Nespresso ایجاد همان طعم برای هر خط از ماشین آلات.
 • دم اندازه: سبک اروپایی اسپرسو و قهوه نوشیدنی طیف وسیعی از 1.35-اونس شات تنها به 5 اونس lingo brews. شما همچنین می توانید ایجاد یک 2.7 اونس نوشیدنی با هر دو کپسول اندازه. اگر شما ترجیح می دهند به سبک آمریکایی, 8-هر اونس فنجان یا 14 اونس داشتنی برای سفر لیوان را انتخاب کنید Vertuoline ماشین.
 • مخزن آب: بزرگتر Nespresso دستگاه مخزن آب بیشتر جام ها را می توان دم کرده بدون جایگزینی. این ماشین های بزرگتر را بیشتر در فضای ضد حال.
 • کف ساز شیر: برخی از این بالاتر پایان اصلی خط Nespresso ماشین آلات یکپارچه کف ساز شیر. کم هزینه تر و Nespresso اصلی-خط و تمام زمان Vertuoline ماشین آلات خارجی نیاز کف ساز. Breville و ساز دلونگی هر دو فروش Nespresso ماشین آلات همراه با جدا Aeroccino ساندویچ ساز.
 • فضا: اصلی-خط Nespresso ماشین آلات با یکپارچه کف ساز و هر دو نوع از ماشین آلات با مخازن آب را تا یک معامله خوب از فضای ضد. اکثر ماشین آلات دارای مخزن آب در عقب که باعث کاهش عرض اما برخی از این مخزن در سمت. کوچکتر اصلی ماشین آلات خط مانند پری و Essenza مینی ماشین آلات را به حداقل فضا.
 • بودجه: Nespresso اصلی خط لیست ماشین در محدوده قیمت از $150 تا 600 دلار است. Vertuo خط لیست قیمت شروع در $160 و رفتن تا 300 دلار. معاملات مشترک برای هر دو خطوط و شما اغلب می توانید پیدا کردن همه اما اکثر مدل های گران قیمت کمتر از 200 دلار است.
ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب