چگونه برای به دست آوردن Minecraft for free

اگر چه بسیاری از امروز اکثر فیلم های معروف برای بازی های free-to-play عناوین آن شما ممکن است تعجب برای پیدا

توسط DOSTEMANSALAM در 15 اردیبهشت 1399

اگر چه بسیاری از امروز اکثر فیلم های معروف برای بازی های free-to-play عناوین آن شما ممکن است تعجب برای پیدا کردن که کمیته مبارزه با سانسور — بهترین فروش بازی در تمام زمان نیست یکی از آنها است. قیمت آن بسته به پلت فرم خود را از انتخاب, اما آن را همیشه هزینه شما چیزی را انتخاب کنید تا و بازی بازی آمار عنوان شده است. ممکن است برای به دست آوردن دسترسی به یک محاکمه رایگان از بازی. آن را در دسترس در هر سیستم و چند محدودیت وجود دارد — اما این یک ایده خوب برای استفاده از نسخه ی نمایشی قبل از خرید Minecraft. نیز وجود دارد یک راه برای دسترسی به یک نسخه از Minecraft از سال 2009 به صورت رایگان تا زمانی که شما از ذهن نیست که بیش از یک دهه در پشت بار.

مطالعه بیشتر

بازی کمیته مبارزه با سانسور نسخه ی نمایشی بر روی PC & Mac

هر کسی که به دنبال تست کردن Minecraft بر روی کامپیوتر خانه خود فقط باید به دنبال این دو مرحله آسان:

که واقعا همه به آن وجود دارد. شما دسترسی به نسخه کامل کنکوری, اما آن را فقط طول می کشد برای "پنج در بازی روز." یک روز در فوتبال اجرا می شود در حدود 20 دقیقه, بنابراین شما فقط بیش از یک ساعت و نیم به تصمیم می گیرید اگر این بازی است برای شما. آن را نیز یک راه خوب برای بررسی اگر شما لپ تاپ می تواند رسیدگی به رویه های تولید شده جهان و وسیع از مناظر.

بازی کمیته مبارزه با سانسور نسخه ی نمایشی بر روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از

نسخه ی نمایشی در دسترس است بر روی کنسول ها محدود تر است نسبت به PC/Mac, اما آن را حداقل به شما اجازه شیب انگشتان خود را به واحد آب. چک کردن محاکمه آزاد است حتی ساده تر بر روی کنسول:

  • ایکس باکس یکی از صاحبان می توانید نسخه ی نمایشی بر روی ایکس باکس فروشگاه پس از جستجو برای 'Minecraft'.
  • پلی استیشن 4 صاحبان می توانید آن را در فروشگاه پلی استیشن را پس از جستجو برای 'Minecraft.'

این نسخه از Minecraft محدود به فقط در سطح آموزش و شما حتی نمی توانید پیشرفت خود را ذخیره کنید. شما احتمالا می خواهید برای بررسی برخی از فیلم گیم پلی در یوتیوب قبل از خرید اما این نسخه ی نمایشی خواهد شد حداقل شما اجازه رفتن دست و سعی کنید آن را برای خودتان.

بازی کمیته مبارزه با سانسور نسخه ی نمایشی بر روی iOS و آندروید

Best Game Controllers for the iPhone
اولگ Doroshin /123rf.com

متاسفانه در حال حاضر هیچ نسخه ی نمایشی در دسترس برای Minecraft: Pocket Edition. به جای آن ما می خواهم توصیه چک کردن یکی از فوق دموی. کنترل ها قطعا متفاوت در تلفن همراه, اما قلب این تجربه دست نخورده باقی می ماند.

بازی فوتبال کلاسیک به صورت رایگان

جان Bitner / Digital Trends

اگر شما از ذهن نیست نیاز به دسترسی به حالت خلاق از سال 2009 — و هیچ چیز دیگری — و سپس شما همیشه می توانید بازی فوتبال کلاسیک بر روی کامپیوتر شما. آن اجرا می شود را مستقیما از مرورگر خود را, اما شما تنها قادر به استفاده از 32 بلوک شما باید برای مقابله با یک کهنه رابط و شما نیاز به غلبه بر تمام اشکالات از پیری عنوان. اگر هیچ یک از که شما را می ترساند دور شما می توانید بر روی بیش از به Mojang وب سایت رسمی و آن را امتحان کنید.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب