این بهترین ارزان Keurig معاملات برای ماه ژوئن 2020

قهوه ما را از رفتن در صبح میدارد ما از اواسط بعد از ظهر رکود و کمک می کند تا ما بیدار ماندن در شرایط که در آن ممکن است به لحاظ اجتماعی قابل قبول به سر اشاره کردن. هنگامی که شما یک Keurig, قهوه ساز در آشپزخانه خود را شما می توانید دریافت رضایت طعم مورد نظر شما و کافئین فشار شما نیاز به در فقط چند دقیقه. Keurig, قهوه دم کردن چای و کاکائو خلاقیت و همچنین قهوه. در حال حاضر شما حتی می توانید در بانک پس انداز به عنوان ما در اینجا گرد بهترین Keurig معاملات عمده و خرده فروش سایت. ما پرتاب در چند راهنمایی خرید و در مورد برخی از ویژگی های به شما کمک کند را انتخاب کنید کدام مدل مناسب نیازهای شما بهترین.

بیشتر به دنبال پس انداز دیگر از این Keurig مقابله گزینه ؟ شما ممکن است بخواهید به مرور از طریق مجموعه ما از قهوه ساز می پردازد که عبارتند از مدل های از نینجا, Nespresso, Breville KitchenAid و دیگر مارک های پیشرو.

امروز بهترین Keurig معاملات

  • Keurig K-کلاسیک K50 K-جام غلاف قهوه ساز$100بود $120
  • Keurig K-مینی تنها خدمت قهوه ساز$100بود $115
  • Keurig K-انتخاب قهوه ساز$128بود $140
  • Keurig, C, K-نخبگان ساز تنها خدمت K-جام غلاف آبجو$166بود $181
  • Keurig K-Cafe نسخه ویژه قهوه ساز$190بود $220
  • Keurig K-Duo Plus قهوه ساز با تک خدمت, K-جام حذفی و 12 فنجان پارچ آبجو$195بود $217

چگونه به انتخاب یک Keurig

شاید یکی از جذاب ترین ویژگی های یک Keurig, قهوه ساز توانایی خود را برای تولید تقریبا کامل فنجان جو با یک لمس ساده یک دکمه. همچنین با این نسخهها کار با غلاف حاوی انواع قهوه انواع و مارک های و همچنین چای و شکلات داغ و سیب. و پس از تمام مدل های فعلی مبتنی بر شبیه دم سیستم و استفاده از قبل از اندازه گیری K-فنجان, شما به احتمال زیاد همان فنجان قهوه با هر دستگاه. این بدان معنا نیست که همه آنها برابر خلق شده اند, اگر چه. دم و کارکردهای اندازه ظرفیت هنوز هم متفاوت از مدل به مدل.

یکی از اولین مراحل در چیدن درست Keurig, قهوه ساز شناسایی ایده آل ترین اندازه برای فضای خود را. یک مدل کوچک (مانند Mini) یک انتخاب بزرگ است اگر شما را محدود به فضای آشپزخانه و یا اگر وجود دارد تنها یک آبخوری قهوه در خانواده خود است. حرکت نزولی تنها با داشتن یک دستگاه کوچک است که شما نیاز به پر کردن آن با آب و هر بار که شما از آن استفاده کنید. اما شما می توانید فکر می کنم از آن به عنوان شروع با آب تازه هر بار که شما دم.

ماشین های بزرگتر مناسب برای بزرگتر آشپزخانه و دفاتر و یا خانواده های با تعداد زیادی از مصرف کنندگان قهوه. این نوع به طور معمول حامل مخزن آب آن کاهش نیاز را برای شما به نگه داشتن جایگزینی از زمان به زمان. نیز وجود دارد مدل های موجود (مانند K150P) است که می توانید به طور مستقیم اتصال به یک منبع آب به طور کامل از بین بردن بدون هیچ زحمتی از جایگزینی.

برای برورز Keurig تنها در خدمت دستگاه اگر شما فقط می خواهید را به یک فنجان خواهم به سعی کنید بسیاری از طعم های مختلف و یا اگر مصرف کنندگان قهوه در خانه خود را با تنظیمات مختلف. آنها را سریع تر دم نیاز به نگهداری کمی و ظرفیت اعم از سه تا پنج فنجان اندازه. دو طرفه مدل, از سوی دیگر, این است ایده آل برای کسانی که دوست دارند میزبانی دوستان و برای خانواده ها با بسیاری از مصرف کنندگان قهوه. آن می دم تنها خدمت فنجان قهوه به عنوان مورد نیاز و در همان زمان می دم کل پارچ برای بیشتر وعده. تنگ گزینه های هزینه کمتر در هر فنجان از خدمت تک آنهایی که (اگر شما نوشیدن هر گلدان به پایین) اما آنها نیز به طور کلی تمایل به نیاز به پاکسازی.

دیگر چیزهایی که برای نگاه کردن به هنگام انتخاب یک Keurig, قهوه ساز خود را شامل قهوه تنظیمات. برخی از مدل ها به شما اجازه تهیه دو نوشیدنی های سرد و گرم دارای درجه حرارت قابل تنظیم دم و قدرت کنترل گزینه بنابراین شما می توانید تغییر دهید و جام خود را تنها راه شما آن را می خواهم. اگر شما یک اسپرسو یا کاپوچینو, عاشق, شما در حال رفتن به می خواهید به چوب به یک واحد است که می تواند قوی شات قهوه و دارای یک پردازنده milk frother (مانند K-کافه و K-Latte) که باعث می شود آن را آسان برای شما به شلاق تا کف آلود پر کردن.

به طور طبیعی, Keurig, قهوه ساز بیشتر زنگ ها و سوت خواهد آمد در برچسب قیمت بالاتر. اگر شما کمتر به صرف اینکه شما نیاز به چشم پوشی از ویژگی های خاصی مانند بالا-تنظیم ارتفاع ماشین ظرفشویی سازگاری و تعداد زیادی از گزینه ها برای سفارشی کردن نوشیدنی خود را. با این وجود شما هنوز هم قادر به لذت بردن از توابع سرد با no-frills مدل از جمله سیستم خاموش شدن خودکار انواع خدمت به اندازه ظرفیت و قدرت کنترل تنظیمات. نمره یک به قیمت ارزان با استفاده از این Keurig می پردازد.

فراموش Keurigs باید فیلترهای ؟

بله. قهوه Keurig کوچک ذغال سنگ ذغال سنگ فیلتر که حذف ناخالصی ها از آب است. این فیلتر حذف طعم و بوی کلر و آهن و گوگرد به عنوان به خوبی به عنوان برخی از مواد معدنی است.

فراموش Keurigs را چای ؟

بله. Keurig قهوه می دم کردن چای است. Keurig همکاری با مارک های مختلف به ارائه شگفت انگیز K-فنجان چای را انتخاب کند. اگر شما ترجیح می دهید استاندارد چای کیسه ای بیش از K-فنجان و سپس شما فقط می توانید با استفاده از این دستگاه به عنوان یک آب گرم فوری تلگراف. به سادگی قرار دادن استاندارد چای کیسه ای را در یک لیوان و محل آن را در یک سینی چکه و سپس اجرای یک آب-تنها دم چرخه.

در حال Keurig قهوه با صدای بلند ؟

این بستگی به مدل. برخی از واحدهای رخ کشیدن آرام دم فن آوری برای به حداقل رساندن سر و صدا هنگامی که در حال استفاده کامل اگر شما نگران در مورد بیدار شدن از خواب هر کس در خانه است. دیگران تمایل به کار بیشتر با صدای بلند که می تواند سودمند برای سریع نشانه ای که دم کامل است.

فراموش Keurigs نیاز به تمیز?

بله. قهوه Keurig نیاز به تمیز کردن به طور منظم و آن را در دو شکل می آید: تمیز کردن کامل و رسوب. تمیز کردن کامل پوشش می دهد پاک کردن هر بخش و جزء دستگاه رسوب در حالی که به طور خاص می پردازد رسوب کلسیم. برخی از Keurigs خواهد به شما بگویم که آن زمان به descale در حالی که دیگران را نشان می دهد نشانه هایی مانند بد بو تجمع تنظیمات که دیگر کار می کنند و هرچه آهسته تر. Keurig توصیه رسوب حداقل هر سه ماه به خصوص اگر با استفاده از آب به طور منظم یا با Keurig رسوب راه حل یا سرکه سفید. فیلتر کارتریج فیلتر آب نیز نیاز گاه به گاه جایگزین در مورد هر 60 تانک یا بیشتر.

مطمئن باشید برای بررسی از ما سرپرستی صفحه تخفیف برای هیجان انگیز تر معاملات در دیگر محصولات از جمله ماشین مخصوص مخلوط کردن, معاملات فوری گلدان معاملات, یخچال, قیمت ماشین ظرفشویی می پردازد.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>