ساخت بسیاری از حیوانات عبور: افق های جدید طبیعت, روز, رویداد,

Animal Crossing: New Horizons' روز طبیعت جشن را در دنیای واقعی زمین روز به ارمغان می آورد بازیکنان یک رویداد

توسط DOSTEMANSALAM در 4 اردیبهشت 1399

Animal Crossing: New Horizons' روز طبیعت جشن را در دنیای واقعی زمین روز به ارمغان می آورد بازیکنان یک رویداد جدید را در سراسر جزیره زندگی است.

روز طبیعت ممکن است از دست رفته خود را سنتی, مارس 22 تاریخ اما مثل اسم بعد از آن چسبیده در اطراف به مراتب طولانی تر نسبت به گذشته اجرا می شود و از طریق مه 4 زیر 1.2.0 به روز رسانی. در گذشته عبور از حیوانات بازی ها, طبیعت روز یک رویداد کوچک ارائه چند منحصر به فرد تعامل با روستاییان و سرد جهان مورد مبلمان پاداش به دست آمده توسط چت با Tortimer یا ایزابل قبل از روز انجام شد. در افق های جدیداین هفته دو رویداد همزمان با انتشار placeable بوته ها به لرزش تا جزیره خود را شاخ و برگ.

خرید درختچه ها و گل ها از Leif نیست یک روز طبیعت-منحصر به فرد مقابله. او را نشان می دهد تا به صورت دوره ای درست مثل ضربات و برچسب. آنچه که طبیعت در روز خوب است برای این است که این رویداد منحصر به فرد پرچین حصار دستور غذا.

طبیعت روز پاداش

Animal Crossing Nature Day Nook Miles bonus

روز طبیعت همه چیز در مورد مصرف لحظه ای برای مراقبت از جهان اطراف ما. برای کمک به تشویق سبز انگشتان شما یک 5x گوشه مایل پاداش به طبیعت فعالیت های مربوط به یک بار در روز در سراسر رویداد. تام گوشه اشاره خواهد شد که پاداش در دسترس است تنها برای گوشه مایل+ اعضای بنابراین شما باید به قفل ویژگی های خاص که شما می توانید قبل از شروع به raking در نقاط.

واجد شرایط گوشه مایل فعالیت را سبز مرز در اطراف آنها را روشن دید. آنها شامل کاشت جدید درختچه شروع می شود اما ما انتظار داریم فعالیت های دیگر مانند باغبانی و رسیدگی به گل و به پاداش نقطه از زمان به زمان بیش از حد. خود را آبیاری می تواند آماده!

روز طبیعت Leif موارد

Animal Crossing Leif items

روز طبیعت نیز ushers در re-معرفی Leif یک باغبانی-وسواس کاهلی که به دنبال در قدم به قدم از ضربات و برچسب با رفتن مستقل در افق های جدید. به جای رفتن خود باغبانی فروشگاه او را گاهی بکشد در مقابل خدمات مسکونی ساختمان به فروختن خود گیاهان و نشان دادن درختچه. صحبت کردن با او از جلو و شما باید قادر به خرید همه چیز شما نیاز به جزیره خود را بیشتر رنگارنگ و مراقبت برای نگاه.

انتخاب خود را از دانه ضربان چه Timmy و تامی گوشه پیشنهاد خود را در کابینه و در حالی که شما را پیدا خواهد کرد هر درخت و نهال در پشت Leif واگن آن تنها جایی است که شما پیدا کردن درختچه ها. در اینجا چیزی است که او به ارمغان می آورد:

  • صورتی-azalea شروع
  • سفید-azalea شروع
  • صورتی-کاملیا شروع
  • قرمز-کاملیا شروع
  • قرمز-مادر کیسه
  • قرمز-رز کیسه
  • سفید-مادر کیسه
  • سفید-رز کیسه
  • زرد-مادر کیسه
  • زرد-رز کیسه

عبور حیوانات طبیعت روز درختچه – چگونه کار می کنند ؟

Animal Crossing shrubs

پس چه معامله بزرگ با درختچه به هر حال ؟ چگونه کار می کنند ؟ سوال خوبی است. بوته ها در جایی بین یک درخت و یک گل. بر خلاف آنچه که انتشار تصویری نشان داد آنها نمی تواند خریداری شده و قرار داده شده در یک به طور کامل رشد کرده و دولت مستقیما از Leif. درختچه طول می کشد یک زن و شوهر از به روز رشد می کنند.

آنها همیشه در فصل یا معنی گل های زیبا adorning آنها را نمی خواهد چوب در اطراف برای همیشه لطفا برای. Leif است که اظهارات Azalea درختچه های او با او در حال حاضر در فصل نشان می دهد دو درختچه کاملیا ممکن است. ما باید صبر کنید چند روز برای تایید است که اما فوق انتشار تصویری نه تنها نشان می دهد که سفید و صورتی Azaleas در شکوفه.

یکی دیگر از چیزی Leif ارائه می دهد به خرید خود را از علف های هرز در حق بیمه. ما فرض می کنیم او ارائه دو برابر قیمت از Nooklings تشویق به تلاش وقت گیر از برداشت هر یک از آنها را از جزیره اما چه کسی می داند آنچه که او را تا. Leif عجیب کاهلی. دو برابر قیمت به معنی Leif خرید علف های هرز برای 20 زنگ انبوه ساخت آن بد نیست یک راه برای به دست آوردن چند زنگ فوق العاده در حالی که او را در اطراف. که گفت: شما باید 10 علف هرز توده به سادگی روز طبیعت منحصر به فرد دستور بنابراین شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن بر روی آنها را در حال حاضر.

روز طبیعت پرچین دستور العمل محل

Animal Crossing nature day hedge recipe location

هر چند این آخرین رویداد معرفی درختچه های تزئینی و یک راه ساده تر برای شروع پرورش که, کامل, گل, باغ, تنها روز طبیعت منحصر به فرد است که از پرچین تبادل نظر و دستور العمل.

برای گرفتن پرچین DIY, دستور, همه شما باید انجام دهید این است که خود را کامل اولین روز طبیعت گوشه مایل به فعالیت و بررسی در با تام گوشه در خدمات مسکونی ساختمان. او به بحث در مورد آنچه او می خواهد شما را به انجام سخن گفتن است که شما در حال حاضر آن را انجام داده و در پرتو این دستور را به گوشی خود را فورا.

این یک حصار بنابراین شما یک پشته از ده از یک مجموعه ای از مواد. با زوج جدید درختچه و بیشتر به راحتی در دسترس, گل, شما نمی خواهد که به در تکیه می کنند درختان به تنهایی برای حفظ شهر خود را به دنبال خوب است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن