خرید رپورتاژ

Erica screenshot

Flavourworks

به افتخار 10 سال سالگرد پلی استیشن پلاس, سونی است که به دور یک بازی جایزه به عنوان بخشی از این ماه صف. از ژوئیه 7 از طریق به اوت 3, PS Plus مشترکین می توانید NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider و اریکا به صورت رایگان. در حالی که NBA 2K20 نیاز به هیچ مقدمه Rise of Tomb Raider است و مطلب دوم در شرکت Square Enix را Tomb Raider reboot. جدید ترین بازی در سری Shadow of the Tomb Raiderدر آمد در سال 2018 است.

اگر شما در حال حاضر نیست آن را, شما می خواهید را انتخاب کنید تا اریکا. این یک بازی تک نفره است که ترکیبی از حرکت کامل تصویری (FMV) با تعاملی روایت است که در آن شما می توانید تصمیم بگیرید که چگونه شخصیت اصلی عمل می کند. این بخشی از یک جریان رنسانس از FMV بازی که شامل پروژه های مانند داستان او و پیچیده.

علاوه بر جایزه بازی سونی میزبانی رایگان آنلاین آخر هفته شروع در جولای 4th. اگر شما نمی اشتراک PS Plus شما می توانید برخی از بازی های چند نفره آنلاین و بدون عضویت. این شرکت نیز به دور یک PS Plus-تم با الهام از برای یک مدت زمان محدود.

در حال حاضر آن است که 10 سال آن را سخت به تصور کنید چه بازی مدرن چشم انداز نگاه می خواهم بدون تاثیر از PS Plus. زمانی که سونی آغاز شده و به دور ماهانه رایگان بازی در سال 2012 مایکروسافت همسان خدمات با بازی با طلا در سال 2013. بازیکنان باید پس از آمدن به انتظار داریم که آنها را دریافت کنید برخی از بازی های رایگان برای اشتراک ماهانه سرویس بازی به طوری که هنگامی که آن زمان برای گوگل برای راه اندازی مراکز حتی از آن ساخته شده مطمئن شوید که شامل تعریف عنوان برای مشترکین.

در این مقاله: تصویری بازی ها ps plus, sony, PS4, پلی استیشن 4, flavourworks کریستال دینامیک Rise of the Tomb Raider Square Enix, 2K Sports NBA 2K20, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im