جدید نشت نشان می دهد که چگونه بعدی گوگل Android TV دانگل کار خواهد کرد

در اوایل سال جاری نشان داد که سرنخ گوگل مشغول به کار بود در یک جریان ویدئو جدید دانگل که هر دو جای Chromecast

توسط DOSTEMANSALAM در 14 خرداد 1399

در اوایل سال جاری نشان داد که سرنخ گوگل مشغول به کار بود در یک جریان ویدئو جدید دانگل که هر دو جای Chromecast فوق العاده و اجرای اندروید تلویزیون. اما در حال حاضر دور جدیدی از نشت ما ناگهان یک بسیار بهتر از آنچه که دستگاه در واقع می تواند.

تبلیغات

بر اساس محصول و ارائه به دست آمده توسط XDA توسعه دهندهs (با تشکر از کاربر deadman96385)گوگل دانگل داخلی موسوم فلاش ورزشی بیشتر بیضی شکل بدن از Chromecast فوق العاده و مهمترین آنها همچنین می آید با یک شامل کنترل از راه دور. این یک تغییر بزرگ از گوگل قبلی جریان تلاش های ویدئویی به دلیل دستگاه های مانند Chromecast فوق العاده نیاز به کاربران به جلو تا محتوا در تلفن های خود را قبل از مصاحبه آن را به تلویزیون خود را.

از راه دور خود را ویژگی های یک تعداد انگشت شماری از دکمهs از جمله اختصاصی گوگل دستیار دکمه همراه با دکمه های برای خانه, عقب, علاقه, Play/Pause و Mیوت. این دستگاه همچنین likely برای آمدن با یک IR blaster پس کاربران می توانید آن را پیکربندی برای کار بومی با موجود خود را تلویزیون. متاسفانه به دلیل ارائه نمی نشان می دهد کل از راه دور آن را نامشخص اگر از راه دور نیز از ویژگی های دکمه های اختصاصی برای شخص ثالث جریان خدمات مانند Netflix یا Hulu (هر چند که بعید است).

تبلیغات

علاوه بر آن به نظر می رسد سابرینا نیز اجرای کامل اندروید TV به جای این که صرفا به وظایف, با, تصاویر, در, ارائه, نشان می دهد که گوگل برخی از نسبتا عمده UI تعمیرات اساسی برنامه ریزی شده خود را برای پلت فرم تلویزیون زمانی در آینده.

مانند بسیاری از دیگر های اخیر گوگل محصولات خود را تلویزیون های سخت افزار در دسترس خواهد بود در تخت سیاه و سفید همراه با یک نقاشی با مداد رنگی صورتی رنگ یادآور "نه صورتی" رنگ گوگل با معرفی این صفحه 3. و به عنوان شما می خواهم انتظار از یک دستگاه گوگل سابرینا است که انتظار می رود به پشتیبانی از طیف گسترده ای از تلویزیون اندروید برنامه های, همراه با بومی یوتیوب تلویزیون ادغام و پشتیبانی از فرمان های صوتی با ساخته شده است در میکروفون از راه دور.

تبلیغات

متاسفانه در حالی که گزارشهای قبلی ادعا که این اندیشه جدید تلویزیون دانگل می تواند هزینه به عنوان کمی به عنوان $80 وجود ندارد هر گونه اطلاعات اضافی در مورد زمانی که سابرینا را رسما دریافت اعلام کرد و یا فروش (هر چند من شرط می بندم زمانی در اوایل پاییز).

هنوز هم با توجه به اینکه Chromecast فوق العاده در اصل بیرون آمد راه برگشت در سال 2016 جدید, جریان ویدئو دانگل از گوگل سر رسیده و پس از آن به خوبی ببینید که Chromecast و اندیشه طرفداران تلویزیون می تواند چیزی جدید به نگاه سازمان دیده بان برای بعد از این سال. و برای مردم به دنبال گسترش پشتیبانی از Stadia گوگل دستگاه جدید می تواند دو برابر به عنوان یک دستگاه پخش ویدئو و رله برای خود ابر بازی نیاز دارد.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب