این Mandalorian اول کراوات در رمان شده است به تعویق افتاد


The Mandalorian.

این Mandalorian.
تصویر: دیزنی به علاوه (دیگر)

اما فقط کمی.

این Mandalorian است به آرامی یکپارچه سازی خود را به گسترده تر جنگ ستارگان گسترش جهان به عنوان هر یک از جدید جنگ ستارگان تولید می کند امروزه با مجموعه ای از کتاب هنر, کتاب های کودکان و کراوات در رمان به تازگی اعلام کرد, به نام StarWars.com “این Mandalorian انتشار برنامه.” خوب, یک رمان در واقع یک کراوات در رمان نوشته شده توسط Adam کریستوفر و منتشر شده توسط Del Rey.

تبلیغات

یک کراوات در رمان بر اساس این Mandalorian است که جذاب تر از بسیاری از دیگر Star Wars کتاب به دلیل چگونه به عمد پراکنده نشان می دهد که ما برخی از افسانه هاو روایات قومی اما تا حد زیادی ترک بسیاری تا به تخیل. کامل رمان ارزش داستان می تواند قانع کننده بینش Mando را در گوشه ای از جهاندر حال گسترش آن در راه است که تلویزیون نشان می دهد احتمالا به مقدار زیادی از زمان را به طور کامل انجام دهد. متاسفانه آن به تاخیر افتاده است.

در حالی که در اصل قرار است برای مدتی در بهار آینده این کتاب در حال حاضر به بیرون آمدن در پاییز 0f 2021. این خبر می آید از Star Wars کتاب حساب توییتر نگهداری شده توسط Del Rey.

تبلیغات

این به این معنی است که این رمان را در حال حاضر به احتمال زیاد منتشر خواهد شد یا دوم یا سوم فصل یا همزمان با فصل سوم با توجه به آنچه تولید بار در حال رفتن به می خواهم برای نشان می دهد در ادامه بعد به همه گیر (آن می رود). نه مقدار زیادی از اطلاعات وجود دارد در مورد این رمان جز این که از آن خواهد شد نوشته شده توسط Adam کریستوفر است که با کمک یک داستان کوتاه به یک نقطه خاص از مشاهده گلچین.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de