فورد ممکن است بیش از ارائه در موستانگ Mach E قدرت و گشتاور

Engadget فورد آینده 2021 Mustang Mach-E ممکن است بیشتر باید با سرعت و شتاب بیش از حد انتظار

توسط DOSTEMANSALAM در 27 فروردین 1399
Ford Mustang Mach-E more power and torque than promised
Engadget

فورد آینده 2021 Mustang Mach-E ممکن است بیشتر باید با سرعت و شتاب بیش از حد انتظار با توجه به بیرون درز فروشنده اسلاید دیده ماخ-E فروم مدیران و خال خال توسط Autoblog. همه از این نسخه به نظر می رسد به دست آورده اند اسب بخار و گشتاور بیش از راه اندازی امکانات با استاندارد محدوده RWD مدل در حال حاضر هدف قرار دادن 266 اسب بخار به جای 255, با گشتاور رفتن از 306 به 317 پوند فوت است. در ضمن بالا پایان AWD extended range مدل پرید 14 اسب تا 346 اسب بخار در حالی که گشتاور رز از 417 به 428 پوند فوت است.

زمانی که فورد در اصل منتشر موستانگ Mach-E, مشخصات, در, راه اندازی آن گفت که قدرت بودند "هدفمند" اعداد. اگر این مشخصات اثبات می شود دقیق آن موفق به پیدا کردن برخی از اضافی در حالی که اسبان را ماخ-E به تولید spec. در حالی که متوسط این افزایش می تواند به فورد برخی از فوق العاده حقوق لاف زدن با تراشیدن دهم خاموش شتاب زمان و افزایش سرعت بالا.

فورد تخمین زده است که محدوده استاندارد ماخ-Es با 75.7-کیلووات ساعت باتری را تا 230 مایل در هزینه در حالی که برد مدل را 300 مایل از سازمان حفاظت محیط زیست محدوده. مدل های متفاوت در قیمت از $43,895 برای انتخاب مدل به دلار 60,500 برای GT — قیمت مناسب برای عملکرد بالا و EVs. ماخ-E (که کمتر تسویه حساب-ماشین و بیشتر متقاطع) می رسند توسط بهار 2021 اما فورد گفت: Autoblog که وجود دارد "بسیاری از حرکت قطعات" و نمی خواهد در عین حال می گویند دقیقا زمانی که آن را به فروش.

در این مقاله: حمل و نقل, EV, Mustang Mach-E, فورد, ماشین های الکتریکی, قدرت, گشتاور اسب بخار اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن