بهترین برنامه نجوم برای iOS و آندروید

شما استفاده می شود به نیاز نمودارها, نقشه ها و تلسکوپ به زل زل نگاه کردن در آسمان شب و درک آنچه شما به دنبال

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399

شما استفاده می شود به نیاز نمودارها, نقشه ها و تلسکوپ به زل زل نگاه کردن در آسمان شب و درک آنچه شما به دنبال در. در حال حاضر شما می توانید با استفاده از برنامه های تلفن همراه به کشف مقدار زیادی از اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد سقفی بدون در نظر گرفتن زمان و یا مکان. حیاط خلوت stargazers استفاده از نرم افزار به کشف یک ثروت از اطلاعات در مورد محل سکونت و هویت سیارات ستارگان و کهکشان ها — بدون تلسکوپ مورد نیاز است.

بهترین برنامه نجوم با استفاده از ژیروسکوپ و قطب نما در گوشی های هوشمند خود و یا قرص خود را همراه با تاریخ و زمان و محل, خدمات برای تعیین محل شما. در حالی که یک اتصال به اینترنت مفید است, آن را همیشه به شدت لازم برای هر برنامه. اگر شما در بیابان دور از Wi-Fi یا اتصال سلول, شما هنوز هم می تواند از برنامه نجوم. برخی نیز با استفاده از واقعیت تقویت (AR) از طریق دوربین دستگاه را به شما نشان می دهد دقیقا همان جایی که ستاره ها قرار دارد. اکثر نرم افزار بسیار آسان برای استفاده و هدفمند برای مبتدیان و علاقه مندان — فقط نقطه دوربین دستگاه خود را به سمت آسمان و پیدا کردن ستاره ها و صور فلکی.

به دلیل چرخش زمین در هر 24 ساعت و سیارات در مدار خود به دور خورشید در هر 365.25 روز, ستاره ها در زمین مقدر موقعیت به طوری که همان آنهایی که به نظر می رسد در همان تاریخ و زمان بر اساس سالانه. محل سکونت خود را دیکته که صور فلکی قابل مشاهده است. بسیاری از آسمان-نمودار برنامه های مدیریت اجرام آسمانی با دسته بندی ها و یا لیست. مسیه لیست برای مثال تحقیق و منتشر شده توسط شارل مسیه در سال 1781 — شامل 110 deep-sky اشیاء قابل مشاهده از نیمکره شمالی است و یکی از ویژگی های محبوب برای چنین برنامه های کاربردی.

الهام برای دیدن آنچه که سربار? در اینجا تعداد کمی از بسیاری از کراس پلت فرم iOS و آندروید برنامه های ما کشف شده است.

ستاره مریخ نورد ($2)

ستاره مریخ نورد به عنوان دستگاه خود را ساخته شده در افلاک. فقط نگه دارید تا گوشی خود را با استفاده از خرج کردن به زوم ژست و این برنامه را با دقت هر چه وجود دارد. پس از تعیین موقعیت خود را این نرم افزار در واقع ستاره و ماه و سیارات و صور فلکی. آسمان نقشه به روز رسانی به صورت پویا به عنوان شما حرکت گوشی خود را در اطراف بلوک محله یا منطقه برای دیدن چشمک ستاره, سحابی شهاب سنگ و غروب تب و تاب بودن. ستاره مریخ نورد که هزینه $2, کاتالوگ بیش از 120 ، 000 ستاره تمام 88 صورت فلکی ، سیارات و اقمار و فاز ماه و تصاویر واقعی از اشیاء مسیه. اطلاعات دقیق را پوشش می دهد آسمان اشیاء استوایی و azimuthal شبکه کهکشان راه شیری, کهکشان, طلوع و غروب خورشید, گرفتگی, شبیه سازی, و بیشتر.

iOS اندروید

SkySafari ($3)

با SkySafari همه شما باید انجام دهید این است نگه داشتن دستگاه خود را به آسمان و اجازه دهید برنامه به سرعت جمع آوری سیارات و صور فلکی, ماهواره ها, ستاره ها و سیارات. این برنامه شامل اطلاعات تعاملی همراه با گرافیک غنی این برنامه به شما اجازه مشاهده 120,000 ستاره; بیش از 200 ستاره خوشه سحابی ها و کهکشان ها; تمام سیارات و اقمار و انواع سیارک ها و دنباله دارها و ماهواره از جمله ایستگاه فضایی بین المللی (ISS). شما می توانید با استفاده از این برنامه به تحریک و تشجیع کردن انواع رویدادهای آسمانی مانند دوش شهاب ستاره دنباله دار روش گذر و حروف ربط. SkySafari به شما امکان شبیه سازی آسمان شب از هر نقطه بر روی زمین و حرکت رو به عقب و رو به جلو در زمان. گرافیک غنی به شما نشان می دهد دقیق نمایش کهکشان ها و صور فلکی. امشب بهترین ویژگی برجسته جالب ترین رویدادهای جاری.

iOS اندروید

SkyView Lite

شما نمی نیاز به یک تلسکوپ برای دیدن ستاره ها و صور فلکی به عنوان طولانی به عنوان شما را مشاهده آسمان, مطلب شهودی رایگان برنامه تلفن همراه است که کمک می کند تا شما در پیدا کردن و شناسایی اشیاء آسمان مانند ستارگان و سیارات و ماهواره flybys از امثال ایستگاه فضایی بین المللی و تلسکوپ فضایی هابل در هر زمان از روز یا شب. یک واقعیت افزوده ویژگی به شما امکان استفاده از دوربین خود را به نقطه اشیاء در آسمان در هر زمان. این برنامه همچنین ویژگی های راه آسمان را برای ردیابی اشیاء و اجتماعی از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما به اشتراک گذاری اکتشاف ها با دوستان و خانواده. وجود دارد بدون نیاز به Wi-Fi تلفن همراه و یا GPS — توابع برنامه خوب و بدون آنها.

iOS اندروید

کیهانی دیده بان 2 (5 دلار)

این برنده جایزه واقعیت افزوده به کمک برنامه به شما امکان کاوش فضا به سادگی با اشاره دستگاه تلفن همراه خود را بطرف بالا. بازی فضانورد برای یک پرواز از طریق سیستم های خورشیدی در مورد ستاره ها و صور فلکی در آسمان در بالا سمت راست شما و یا سفر در زمان به گذشته و یا آینده آسمان. کیهانی Watch 2 که هزینه 5 دلار محاسبه مفرد رویدادهای نجومی بنابراین شما هرگز دست در آینده بزرگ کیهانی چیز. این نرم افزار ویژگی های لایه بندی شده ارائه 3D کره آسمانی از تمام آسمان یک افلاک نما با نقشه های ستاره های فصل های حوادث, ماشین حساب, 3D ساعت نجوم و ساعت جهانی. این نیز ارائه می دهد جداگانه آسمان و زمین و منظومه شمسی انداز یک زمینی و دوار بدور خورشید خورشیدی سیستم نمایش و خیلی بیشتر.

iOS اندروید

Solar Walk 2

خورشیدی راه رفتن جامع دانشنامه سیستم های خورشیدی توسط لنگر مدل 3D. با استفاده از این برنامه برای کشف فضا, سفینه فضایی و سیارات از طریق تعاملی افلاک افزوده توسط عکس های پانوراما. شما می توانید به تماشای ماهواره های ستاره های دنباله دار و سیارک ها و سیارات کوتوله کشف ماموریت های فضایی و فضاپیما و اتمام آسمانی تقویم رویداد. همه اجرام آسمانی در حال نشان داده شده در صحیح خود را در زمان واقعی موقعیت. شما همچنین می توانید واقع بینانه 3D مدل از سفینه های فضایی و ماهواره ها و سیارات و ایستگاه های مسیر پرواز خود را در مسیر سیر تماشای گرانشی حرکت و مشاهده عکس ها به ضرب گلوله در طول این ماموریت است. ستاره شناسی تقویم های مختلف شامل رویدادهای آسمانی مانند خورشید گرفتگی ماه گرفتگی و فاز ماه و اسناد تاریخی سفر به فضا. اجتماعی از ویژگی های به شما اجازه می دهد به اشتراک گذاری اکتشاف ها با دوستان و خانواده در Facebook. Ad-پشتیبانی از دسترسی به حق بیمه نسخه هزینه $3.

iOS اندروید

جرقه موبایل نقشه آسمان ($3)

اگر شما کنجکاو در مورد ستارگان و صور فلکی و سیارات و دنباله دارها ماهواره ها مانند ایستگاه فضایی بین المللی و اعماق آسمان اشیاء gpu-z یک برنامه است که به شما می دهد حقایق را بدون گرفتن در راه خود را. Gpu-z Mobile Sky Map فراهم می کند ساده و مینیمالیستی رابط کاربری است که برای مبتدیان و بچه ها همراه با 3D رندر از عمده منظومه شمسی سیارات و ماهواره ها را. پیدا کردن همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آسمان بالا شما با نرم افزار فروشگاه بیش از 600,000 ستاره ها نمایش داده می شود به عنوان یک تنظیم نقشه آسمان. این برنامه اجازه می دهد تا شما را کشف چگونه دیگران تفسیر ستاره ها و کهکشان راه شیری و آسمان شی تصاویر شبیه سازی ستاره انقراض, جو, شکست, و بیشتر.

iOS اندروید

Star Walk 2

Star Walk 2 کمک به شما در کاوش در آسمان است. ارضا حس کنجکاوی خود را با شناسایی ستاره, صورت فلکی, سیاره, ماهواره ها, سیارک ها و دنباله دارها فضاپیما سحابی به ISS تلسکوپ فضایی هابل و دیگر اجرام آسمانی در زمان واقعی را با دستگاه های هوشمند خود را. علاوه بر این شما می توانید یک نگاهی به شهاب دوش, اعتدالی, حروف ربط و حتی کامل و قمر جدید. این آگهی پشتیبانی رایگان برنامه نمایش زمان واقعی نقشه از آسمان بر روی صفحه نمایش خود را در هر جهت شما نقطه دستگاه خود را. تابه خود را به حرکت مشاهده بر روی صفحه نمایش با کشیدن در هر جهت خرج کردن به زوم کردن و یا کشش به زوم در. یک آیکون ساعت در گوشه بالای سمت راست از روی صفحه نمایش را تسهیل تاریخ انتخاب رو به جلو یا رو به عقب برای تماشای آسمان شب ستاره ها و سیارات در حرکت شتاب. شما همچنین می توانید مشاهده آسمان شب اشیاء در واقعیت تقویت. شیر بر روی تصویر دوربین بر روی صفحه نمایش و برنامه را فعال کنید دوربین دستگاه خود را بنابراین شما می توانید ببینید جدولها اشیاء سوار بر زنده آسمان است. چه جدید در بخش جزئیات جالب ترین رویدادهای نجومی.

iOS اندروید

Star Tracker ($3)

این علاقه در میان stargazers یک برنامه ساده برای مشاهده ستارگان و صور فلکی و سیارات. Ad-پشتیبانی رایگان نرم افزار (موسوم به Lite در iOS)نشان می دهد که خورشید و ماه و سیارات در منظومه شمسی 88 صور فلکی و بیش از 8000 ستاره ها و همه فن حریف معروف اشیاء اعماق آسمان با محل مجموعه یا به طور خودکار از طریق GPS و یا دستی. شما می توانید مخفی کردن تمام منوها و وارد آر آهنگ حالت هنگامی که دستگاه خود را به آسمان است. دلار 3 ad-free نسخه شما اجازه می دهد جستجو برای اجرام آسمانی و عناصر. این شهر همچنین دارای یک قطب نما 3D در آر حالت night mode سوئیچ و اجازه می دهد تا شما را به کشف فراتر از مرزهای زمان.

iOS اندروید

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب