این Mandalorian فصل 2: همه چیز ما در مورد دیزنی+ سری’ بازگشت

آن را نمیگیرد طولانی برای این Mandalorian تبدیل به گل سرسبد سری از دیزنی جریان ویدئو سرویس دیزنی+. فصل اول Star Wars spinoff سریال به دست آورده تحسین منتقدان و تحویل یک فرهنگی touchstone در قالب یک شایان ستایش, نیروی-دارای حق اعمال 50-سال-کودک نو پا قدیمی — درست است که ما در حال صحبت کردن در مورد کودک سیاه Yoda.

فصل 1 از این Mandalorian منعقده در دسامبر 2019 با چشمگیر آخر که تنظیم صحنه برای ماجراهای بیشتر به آمده نشان می دهد عنوانی فضل شکارچی و خود را کوچک, سبز, سفر شریک است. دیزنی تایید کرد که فصل دوم در راه بود و ما باید مقدار زیادی از اخبار در مورد فصل آینده است. در اینجا همه چیز ما در مورد فصل 2 از این Mandalorian تا کنون.

(توجه داشته باشید: این مقاله حاوی منابع به طرح امتیاز از فصل 1 بنابراین در نظر گرفتن این یک اسپویلر هشدار دهنده.)

مدیران

فصل 2 از این Mandalorian ادامه خواهد داد به ویژگی های ترکیبی از هر دو جدید و تاسیس فیلمسازان در پشت دوربین برای هر قسمت.

در میان اولین فصل بازگشت مدیران برای نشان می دهد و در فصل دوم در حال Rick Famuyiwa سری خالق جان فاورو و دیو filoni داخل.

شهر گناه و Alita: نبرد فرشته مدیر رابرت رودریگز نیز مستقیم یک قسمت از این Mandalorian در آن فصل دوم — یک واقعیت او تایید کرد در روز جنگ ستارگان (4 مه) با یک پست در توییتر. به لذت از طرفداران رودریگز عکس نیز برجسته Mandalorian محبوب سفر دوستان عزیزم Yoda.

همچنین پیوستن به کارگردان تیم در فصل 2 از این Mandalorian است Peyton Reed, که, کارگردانی, Marvel Studios’ Ant-Man دانلود فیلم. نی اعلام کرد دخالت خود را با نشان دادن در روز جنگ ستارگان بیش از حد — و دوباره اعلام شده در توییتر با یک عکس از مجموعه ای از سری.

Carl Weathers که نقش Greef کرگ در این سری نیز انتظار می رود به طور مستقیم یک قسمت از این Mandalorian فصل 2.

بازگشت Ahsoka Tano

در ماه مارس گزارش شده بود — اما هنوز به طور رسمی تایید کرد — که Rosario Dawson را به تصویر بکشد Ahsoka Tano در نشان می دهد و در فصل دوم.

Rosario Dawson will likely portray Ahsoka Tano, Anakin Skywalker's padawan, in season 2 of The Mandalorian.
روزاریو داوسون به احتمال زیاد خواهد شد به تصویر بکشد Ahsoka Tano Anakin اسکای واکر padawan در فصل 2. فریز Harrison/گتی ایماژ

یک شخصیت محبوب از جنگ ستارگان سری انیمیشن جنگ ستارگان: جنگ های کلون و Star Wars: RebelsAhsoka Tano شد قابل توجه بودن Anakin اسکای واکر padawan (اصطلاح مورد استفاده برای یک جوان جدی در آموزش). صدای او یکی از چندین جدی در صدای شنیده شده توسط Rey (دیزی ریدلی) در یک اوجی از Star Wars: The Rise of اسکای واکر.

پس از آن گزارش نشان داد که ما می تواند از دیدن بسیاری از داوسون به عنوان Ahsoka پایین جاده با ComicBook.com نشان می دهد که او قرارداد شامل حضور در چند سری در سراسر جهان جنگ ستارگان در صورت لزوم. در حالی که مانند یک قرارداد مشترک است این روزها به خصوص با توجه دیزنی و مارول میل به صورت گسترده قرارداد که حساب به صورت بالقوه — اگر نه در واقع برنامه ریزی — پروژه, آن را قطعا چیزی برای طرفداران هیجان زده در مورد صرف نظر از اینکه Ahsoka باعث می شود ظاهر خارج از Mandalorian هر زمان به زودی.

بازیگران

مصاحبه اخبار نشان می دهد و در فصل دوم شروع به چکه کردن اما اولین و مهمترین این Mandalorian ستاره پدرو پاسکال بدون شک بازگشت برای فصل 2. او می خواهد پیوست کاملا چند از تازه واردان و بازگشت بازیگران, اعضای, بیش از حد.

در یکی از شگفتی بزرگتر تا کنون و به عنوان ذکر شده در بالا داوسون گزارش شده به بازی محبوب جدی شخصیت Ahsoka Tano در فصل 2 از این Mandalorian.

همچنین پیوستن به بازیگران در فصل 2 خواهد بود بازیگر Michael Biehn بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در فیلم علمی-تخیلی کلاسیک ترمیناتور و بیگانگان. با توجه به مهلت Biehn را به تصویر بکشد یک شکارچی فضل از Mandalorian گذشته.

پاسکال و تازه واردان به شمار می رود پیوست Giancarlo Esposito (در زیر) reprising نقش خود را به عنوان Moff Gideon که معرفی شد در آخرین قسمت از فصل 1 و در بسیاری از طولانی و راز اطراف هر دو Mandalorian و کودک است.

همچنین با بازگشت برای فصل دوم خواهد بود کمدین لایحه با مته سوراخ کردن reprising شخصیت سابق امپریالیستی ماهر میفیلد. Gina Carano و Carl Weathers نیز انتظار می رود به بازگشت به عنوان کارا تلماسه و Greef کرگ به ترتیب دو Mandalorian متحدان از فصل اول.

برتر تاریخ

در طول یک ماه فوریه کنفرانس تماس با سهامداران دیزنی مدیر عامل Bob Iger نشان داد که در فصل 2 از این Mandalorian برتر خواهد شد در ماه اکتبر سال 2020 است. هیچ تاریخ دقیق داده شد اما آن تنگ کردن انتظار اکران پنجره بسیار کمی پس از showrunner Jon Favreau در ابتدا اعلام کرد که در پاییز سال 2020 بازگشت برای سری.

فیلمبرداری

فیلمبرداری فصل دوم از این Mandalorian کردم جریان در اوایل فصل اول اجرا با showrunner و نویسنده Jon Favreau تایید که دوربین های نورد شد در فصل 2 در ماه نوامبر سال 2019.

داستان

اگر چه در فصل اول از این Mandalorian پایان ندارد بر روی یک مطلب یا داستان جالب آن را مطرح و تقریبا به بسیاری از سوالات جدید به آن پاسخ داده است.

این سری است که انتظار می رود به دنبال Mandalorian (پدرو پاسکال) با نام مستعار Din Djarin به عنوان او تلاش برای آوردن کودک نام کودک Yoda, بازگشت به سیاره خانه خود را. او در پشت برگ شکارچی فضل صنفی رهبر Greef Carga (Carl Weathers) و سابق شوک سپاهی کارا تلماسه (Gina Carano) دو بازمانده از شخصیت های که کمک به او در نجات کودک.

تلاش خود را قرار داده و او را در تیررس Moff گیدئون (Giancarlo Esposito) و بقایای امپراتوری کهکشانی که می خواهید کودک خود را برای ناشناخته-اما-احتمالا-اهداف نابکار. تعقیب خود را از او به احتمال زیاد شکل حوادث فصل 2. به عنوان نشان داد در اولین فصل آخر Moff Gideon اتحاد مرگبار اتصال به Mandalorian گذشته و همچنین به عنوان یک محصول قدرتمند از Mandalorian lore: این Darksaber.

بیشتر بیگانگان

در دسامبر 2019, showrunner و نویسنده Jon Favreau نوشته شده یک تصویر از یک Gamorrean در توییتر در کنار یک یادآوری از فصل 2 نشان می دهد که خوک مانند نژاد بیگانه برای اولین بار معرفی شده در Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi خواهد شد پیوستن به صفوف جنگ ستارگان گونه ظاهر می شود در این مجموعه است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>