David Goyer است که هنوز هم تأمل در انسان از جراحی بزرگترین مجادلات 7 سال بعد

کلارک متوجه گرانش از تصمیم خود.تصویر: Warner Bros.DC از جراحی است که در یک مکان عجیب و غریب در حال حاضر. پس از

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399
Clark realizes the gravity of his decision.
کلارک متوجه گرانش از تصمیم خود.
تصویر: Warner Bros.

DC از جراحی است که در یک مکان عجیب و غریب در حال حاضر. پس از لگد زدن به DC کنونی جهان از, فیلم, هنری Waters را کلارک کنت رفته از وحدت ستاره به عجیب و غریب لیگ عدالت کاتالیستپس از آن عملا هیچ جا دیده می شود در ورنر تخته سنگ از آینده DC ، اما در حالی که او سینمایی آینده باقی می ماند در شارخود را اولین روز هنوز در حال دوباره مورد بررسی قرار توسط افرادی که کمک کرد تا او را به زندگی است.

تبلیغات

David S. Goyer reminisced خود را در مورد روند نوشتن مرد از فولاد و نوشتن حرفه ای در بزرگ—از تیغه برای بتمن آغاز می شود—به عنوان بخشی از یک مکالمه جدید با Backstory مجله جف زرگر امروز منتشر شد به عنوان بخشی از سان Diego Comic-Con مجازی پانل. اما در حالی که Goyer می تواند پرده و به حق افتخار در مورد تمایل به انجام کارهای جدید با کتاب های کمیک فیلم که لوd به موفقیت های تیغه و شروعبازگشت به مرد از فولاد تنها می تواند به ارمغان بیاورد تا دو تا از این فیلم بیشتر صحبت در مورد لحظات: قربانی جاناتان کنت و سوپرمن اجرای Zod.

تبلیغات

"مردم باید به یاد داشته باشید که کلارک تنها به معنای حدود 17 در زمان [از جاناتان مرگ]," Goyer گفت: بحث های طولانی و مکرر شکایت که چرا جوان Kryptonian نیست فقط پیچ و صرفه جویی در خود را پدر خوانده با توانایی های مافوق بشری. "او تست نشده محکوم نمی درک میزان قدرت خود را. او همچنین پدر خود را بر سر او گفت: "شما رو به مراقب باشید زمانی که شما گام به جلو" ...من باور نمی کنم که که کلارک که 17 ساله کلارک می تواند ذخیره کرده ایم Jonathan بدون آشکار خود را...من فکر نمی کنم او این مهارت من فکر نمی کنم او تا به حال بلوغ است. من نه و گفت او نمی تواند را نجات داد جاناتان او ممکن است, اما من فکر نمی کنم او می تواند آن را انجام داده ایم و بدون [دادن خود دور]. و جاناتان نکته این است که [کلارک] نیست به اندازه کافی نیست به اندازه کافی بالغ به این."

جالب این است که نارسی و تمرکز حواس از عواقب چهره او توسط عموم آشکار قدرت خود را که Goyer معتقد است که درایوهای Man of Steel's اوجی تکان دهنده نبرد: لحظه ای که سوپرمن جرقه بزند General Zod گردن به او جلوگیری از گرما visioning به دام افتاده در یک خانواده پس از شرور Kryptonian snarls که کلارک هرگز قادر خواهد بود به راستی بازداشت او را برای همیشه لطفا برای.

"اگر شما مسیر داستان را تمام راه را از طریق در نظر [کلارک] در حال ظهور بلوغ خود را به طور کامل نوع از درک قدرت او است—و هنگامی که آنها در مبارزه با این نوع از ویرانی ناشی از آن را...ما در تلاش بودند به آمده تا با یک بن بست که در آن او نمی تواند فقط ما نمی تواند فقط یک چشمک" Goyer گفت: از Zod را اتمام حجت. اما برای نویسنده دادن کلارک تصمیم به رفتن تا کنون نیز در مورد شخصیت فرضی با نارسی: سوپرمن که نمی کشتن یکی که سوپرمن برای دهه از داستان های کتاب های کمیک در حالی که مرد از فولاد's کلارک است که هنوز هم بسیار نزدیک به آن جوان مطمئن نیستید نوجوان که نمی تواند خود را نجات دهد ،

تبلیغات

"او فقط می خواهم پرواز برای اولین بار روز قبل از آن [مبارزه با]," Goyer ادامه داد. "او آگاه از قدرت خود را در همه و یا حد [از آنها] که مبارزه با کسی که گفت:" من متوقف نخواهد شد.'"

اما برای خود defense که سوپرمن انتخاب شده است ساخته شده توسط یک نسخه از این شخصیت هنوز به طور کامل آگاه است که او به عنوان یک قهرمان Goyer می ایستد لحظه به عنوان یکی که چیزی جدید به کلارک کنت است. "من درک می کنم که بسیاری از افراد تا به حال مشکلات با آن" Goyer گفت: از واکنش "حداقل زمانی که من یک دست در تطبیق با این چیزهایی که شما می خواهید به عنوان احترام به مواد هسته ای به عنوان ممکن است, اما شما همچنین نمی توانید محافظت در برابر شکست است. شما باید به نوسانات بزرگ با نوسانات بزرگ وجود دارد پاداش های بزرگ. ما در زمان نوسانات زیادی با Batman Begins و The Dark Knightکه معلوم بود به خوبی دریافت کرد. ما در تلاش بودند به یک نوع متفاوت از سوپرمن داستان—یک سوپرمن داستان که تا به حال گفته شده است قبل از آن مورد نیاز ما مصرف برخی از نوسانات بزرگ است."

تبلیغات

است که می گویند نویسنده لزوما مخالفت با کسانی که انتقادات کلارک میل شدید برای پدیکور. "ما در مورد اینکه آیا یا نه مردم خواهد آن را قبول کند. تحریریه در DC آن را پذیرفته بود. این بدان معنا نیست که آن اشتباه نیست" Goyer به این نتیجه رسیدند. "اما اگر شما نشستن وجود دارد و شما می گویند:" اوه من نمی خواهید را به هر گونه خطر من نگران هستم من ممکن است توهین به بخشی از مخاطبان " من فکر نمی کنم که در خصوص راه سالم را به یک فیلم و یا تلویزیون نشان می دهد."

شما می توانید شنیدن بیشتر از Goyer افکار در مورد مرد از فولاد و superheroic حرفه ای در بزرگ در ویدیو بالا.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب