پنج بهترین حمل چمدان و کیف با توجه به خوانندگان ما


در آخرین Co-op پروژهشما بچه ها اجازه دهید من آن را برای جسارت به فکر کردن در مورد گرفتن تعطیلات در طول یک بیماری همه گیر. و من می دانم که من می دانم—موارد خونتان در مکان هایی متنوعو فکر دور شدن از آن همه به نظر می رسد حتی بیشتر از نشدنى.

تبلیغات

اما مردمی به یاد داشته باشید: یک تعطیلات است که هر چیزی شما می توانید انجام دهید به یک استراحت از زندگی روزمره خود را. و من نمی توانم بگویم این قطعی اما من حاضر به شرط بندی وجود دارد بیش از فقط تعداد کمی از ما که نیاز به یکی از سمت راست در حال حاضر.

حتی اگر شما فقط در حال رقص در اتوبان برای چند شب در یک مجلل در مرکز شهر هتل که تعطیلات است. (که کاملا چیزی است که من برنامه ریزی برای انجام به دلیل whew بودن تعیین شده روزانه تاریخ بازی برای من کنجکاو برادرزاده به نگه داشتن او را از پدر و مادر خود را’ مو طاقت فرسا است.)

تبلیغات

در اینجا وبستر را در اولیه تعریف اسم “تعطیلات” اگر شما من را باور نمی:

1: یک دوره صرف و دور از خانه و یا کسب و کار در مسافرت و یا تفریح و سرگرمی

می کند که مشخص نیست تا چه حد شما را به سفر در این حالت سفر و یا فعالیت بنابراین من خوشحال هستم به شما بگویم که گرفتن تعطیلات در حال حاضر—امروز اگر شما می خواهید — یک امکان بسیار واقعی و یک امن اگر شما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

و بنابراین شما پیشنهادات زیادی برای حمل توشه لازم نیست برای رفتن به زباله. صحبت از آن اجازه دهید آنها را بررسی کنید!

تبلیغات

P. S.: میشم واقعا عشق کوله پشتی. من می توانم آن را حفاری.

Delsey پاریس هلیوم Aero | $99 | آمازون

Illustration for article titled The Five Best Carry-On Luggage Bags, According to Our Readers

تصویر: Delsey پاریس

همانطور که برای carry-درs اصلی من غلتک یک Delsey پاریس هلیوم Aero و من underseat است Samsonite عنکبوتی که تار میتند که پشته در بالای Delsey زمانی که من بین دروازه. من دوست دارم Delsey زیرا این بافت سخت مورد است که طول می کشد تا ضرب و شتم, اما آن را به اندازه کافی کوچک به جا همه چیز اما منطقه ای turbo prop هواپیما.

من دوست دارم underseat Sampsonite عنکبوتی که تار میتند به دلیل آن را متناسب با همه چیز من Delsey نیست به علاوه من اپل, قابل حمل, باتری, یک بطری آب به همراه تنقلات من سر و صدا لغو هدفون و دوربین DSLR. من استفاده می شود به حمل یک کوله پشتی یافت اما محتویات داخل حفاری به من پشت و شانه و پس از چندی. به علاوه فلپ بالا پنل باعث می شود آن را آسان برای رسیدن به کیسه در حالی که آن را در نشستن زیر صندلی جلویی من بدون نیاز به جلو و کل کیسه کردن.

این در واقع یک زمان بسیار خوبی برای خرید چمدان از همه نوع به عنوان eBags است که با داشتن یک فروش بزرگ. این Sampsonite underseat در فروش برای 70% خاموش و Delsey خط در فروش 20٪. – Cash907

تبلیغات

تبلیغات

تول نقطه عطفی سفر بسته | $180 | آمازون

Illustration for article titled The Five Best Carry-On Luggage Bags, According to Our Readers

تصویر: تول

یک کوله پشتی تبدیل خوانده شده. بزرگ هنگامی که شما نمی توانید خود را بکشید wheelie کیسه پایین مشغول پیاده رو از نیویورک یا پاریس. نسبتا بدون ساختار بنابراین شما می توانید خودرا برای امتحان اماده ارزش یک هفته از دنده داخل سازمان یافته تر از شما می توانید با استفاده از بسته بندی مکعب است. بند شانه خوب است از ماشین به دروازه تسمه کوله پشتی بیرون می آیند که سرگردان به اجاره آپارتمان است. – WelshDaveInDenver

تبلیغات

عقاب پورتر 46 | $78 | آمازون

Illustration for article titled The Five Best Carry-On Luggage Bags, According to Our Readers

گرافیک: Quentyn Kennemer

عقاب پورتر 46: این یک کوله پشتی است که حمل در اندازه. Unzips به طور کامل یک لپ تاپ آستین و باید شما به آن نیاز دارید یک خرس سوت.- دیدگاه (نام و نام خانوادگی واقعی)

من و همسرم هر کدام کمی کوچکتر Farpoint / فرویو 40 و آنها را دوست دارم. آنها آسان به تناسب در بن سربار مقدار زیادی از اتاق را برای چیزهایی مانند لباس و بدون انتظار برای چمدان چک شده. من اعتراف من به مراتب بیشتر دقیق در مورد آنچه که من بسته ولی در کل ما استفاده از چرخ توشه پس ما آنها را از یک زن و شوهر از سال پیش. – Kumicho

تبلیغات

AmazonBasics حمل توشه | $31 | آمازون

Illustration for article titled The Five Best Carry-On Luggage Bags, According to Our Readers

گرافیک: Quentyn Kennemer

مشغول به کار به عنوان یک بین المللی صنایع شیمیایی فروشندگان از هیوستن و RDU برای سال. برو ارزان و کم برابر با توشه خود را اگر شما می خواهید به آن را نگه دارید.

غریزه خود را به دور قدیمی و توشه صحیح غریزه. حتی بهترین چمدان در نهایت هر گوشه پوشش داده شده با گرد و غبار از فرودگاه حمام overspray توشه محفظه گرد و غبار و هتل فرش فیبر است. چرخ و رسیدگی خواهد شد و در نهایت شکستن خم یا چوب مهم نیست که چقدر خوب ژاپنی ها/مهندسی آلمانی. هیچ کس در واقع تحت تاثیر قرار خود را با ZeroHaliburton یا Rimowa دیگر از یک ساعت زیبا در سال 2020 و بهتر است آنهایی که نشان می دهد آسیب و scuffing هر چه زودتر.

شما واقعا می خواهید یک جایگزین (تعمیر نشده) گارانتی اگر آن را می شکند و با کیفیت قابل قبول و صفر دلبستگی عاطفی اگر damn thing می شکند.

وجود دارد چند AmazonBasics مدل. $30-45 دیگران اغلب در فروش. بهترین ویژگی های است که شما می توانید اضافه کردن 4 سال گارانتی برای تنها $6. که دیوانه است.

چیزی که 90% به عنوان bombproof به عنوان چیزی که نیست بسیار premium. آنها را به یک مدل برتر در رنگ های زیبا برای 20 دلار بیشتر است.

من نیز تایید برای Ogio گارانتی به عنوان عالی—آنها جایگزین من پاره پاره کیف لپ تاپ با صفر سوال پرسید بدون ثبت نام و یا دریافت با cc بر روی فایل در مورد من نمی قرار دادن یکی از قدیمی بازگشت. – toolazyforsomethingclever

تبلیغات

پاتاگونیا سیاه چاله 55L کیسه Duffel | $139 | بازگشت کشور

Illustration for article titled The Five Best Carry-On Luggage Bags, According to Our Readers

گرافیک: Quentyn Kennemer

پاتاگونیا سیاه چاله دوفل. بسیار سبک و قوی است. 60 لیتر دوفل دیدار TSA حمل در مقررات برای بسیاری از پروازهای تجاری. دارای تسمه های کوله پشتی و حمل دسته. – نارنجی Torana

من با استفاده از 60 لیتر به عنوان یک حمل برای بسیاری از شرکت های هواپیمایی از جمله پروازهای بین المللی. من تا به حال به آن را چک کنید در میانمار به عنوان آنها وزن چمدان برای یک هواپیما با prop کوچک فوقانی محفظه. من سعی کردم آن را در بودجه شرکت های هواپیمایی.

پاتاگونیا تغییر حجم فعلی سیاه چاله ها, بنابراین در حال حاضر آن را یک 55L … مطمئن نیست اگر که پیر 60 لیتری است که واقعا 60L. – aaalien

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im