این Evercade ساده یکپارچهسازی با سیستمعامل بازی و من شگفت زده چقدر من آن را دوست دارم


Illustration for article titled The Evercade Simplifies Retro Gaming and Im Surprised How Much I Love It

اگر شما در میانهی شب دهه را صرف جمع اوری کلاسیک کنسول و کارتریج (به علاوه یک تلویزیون منسوخ) سپس dabbling با بازی می تواند یک چالش مین از نیمه عملکردی شبیه ساز و ناقص فایل های رام. این Evercade با هدف تغییر است که قرار دادن مجموعه ای از عناوین کلاسیک بر روی کارتریج است که هر کسی که تسلط پسر بازی به راحتی می توانید استفاده کنید.

تبلیغات

در طول چند ماه گذشته من تا به بررسی چندین منطقی ارزان دستی دستگاه های بازی که به بازیکنان دسترسی به یک فروشگاه بزرگ از عناوین. این بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل 350من زمان, توصیه, می توانید همه چیز را از NES به سگا جنسیس به بازی حتی از نسخه اصلی سونی پلی استیشن. آنها یک راه عالی برای حمل در سراسر صدها نفر از یکپارچهسازی با سیستمعامل زمان wasters در جیب شما—اما آنها برای همه نیست. شامل نرم افزار و رابط کاربر می تواند بسیار گیج کننده های شبیه ساز اغلب نیاز گسترده تنظیمات ترفند برای اینکه بازی اجرا هموار و بسیاری از این دستی در واقع نمی آیند با هر بازی از قبل لود شده. آن را از چپ به کاربر برای پیدا کردن لازم است فایل های رام یک منطقه خاکستری قانونی—و بار آنها را بر روی دستگاه.

به عبارت دیگر من نمی اعتماد پدر و مادر من به شکل از چگونه به راه اندازی و استفاده از یک دستگاه مانند بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل 350. این Evercadeاما باعث می شود بازی بسیار آسان است که من می تواند آن دست به پدرم و نه انتظار یک واحد پشتیبانی فنی تماس بگیرید و در مورد آن است.

تبلیغات

به عنوان کسی که بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل بازی برای دهه یا از طریق شبیه ساز بر روی یک کامپیوتر و یا اخیر اجرای عالی دستگاه های دستی من باید اعتراف که من خودداری کردند زمانی که من برای اولین بار یاد گرفتم از Evercade رویکرد. چرا پرداخت هزینه برای کارتریج پر شده با تعداد انگشت شماری از بازی ها من در حال حاضر خود را زمانی که من می توانید آنها را در جای دیگر? اما در واقع بعد از تلاش های دستی من به طور کامل آن را دریافت کنید. این Evercade لزوما ممکن است برای كلاسيك علاقهمندان به بازی مثل خودم اما اجرای آن درخشان است و برای کسی که به دنبال آسان ورود به سرگرمی من نمی توانم توصیه به مکانی بهتر برای آنها شروع می شود.

این Evercade به نظر می رسد و احساس می کند مانند یک کلاسیک بازی قابل حمل ماشین با پایان براق و قرمز و سفید رنگ است. آن را یادآور کابینه شما می توانید در ’80s, گذرگاه طاقدار, اما جایگزین نسخه تیره تر زیرکانه پایان گزینه خوبی خواهد بود. شما پیدا کردن آن جک هدفون در پایین جایی که ورودی هدفون همیشه باید واقع شود و یک پورت شارژ microUSB. که قابل قبول اما در این مرحله من واقعا می خواهم برای دیدن همه رفتن با USB-C در سخت افزار خود را بنابراین ما می توانیم ترک تیره تر روز از USB پشت سر ما.

تبلیغات

دستی نیز شامل یک پورت HDMI در بالا است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به بازی در یک تلویزیون بزرگتر در شکوه 720P, اما آن را به یک پورت miniHDMI که چند نفر از مردم حق کابل. آن شده اند که اگر Evercade تا به حال شامل HDMI به miniHDMI کابل در جعبه و یا حتی یک آداپتور کوچک به طوری که این ویژگی بود که بلافاصله در دسترس تر.

تبلیغات

تا کنون بسیاری از ویژگی های آشکار از Evercade آن است صفحه نمایش 4.5 اینچی. این یکی از بزرگترین من تا کنون دیده ام بر روی یک دستی اما آن را یکی از بهترین. زاویه دید بد نیست, اما شما لازم نیست که به شیب کنسول بیش از حد برای پیدا کردن روی صفحه نمایش شروع به از دست دادن رنگ. این شهر همچنین دارای یک رزولوشن فقط 480×272 پیکسل که خوب است حتی برای 16 بیتی بازی شما می توانید بر روی آن برگ منوها به دنبال بیش از pixelated, مگر اینکه شما در حال حاضر فقط به تصویب است که به عنوان جذابیت یکپارچهسازی با سیستمعامل.

غول صفحه نمایش نیز به معنی Evercade بزرگ دستی. آن را کاملا به عنوان بزرگ به عنوان نینتندو سوئیچ یا سوئیچ Lite اما اولین بار من آن را برداشت و من به یاد بود از وحشی بازی سگا دنده. من نمی تعداد لغزش این یکی به جیب خود را مگر اینکه شما راه رفتن در اطراف در یک کت سنگر در همه زمان ها. (بدون قضاوت در اینجا.)

تبلیغات

نه تنها دستی و صفحه نمایش بزرگ اما کنترل آن هستند بیش از حد. دایره ای پد جهت است یادآور Sega ارائه شده است و بسیار بزرگتر از آنچه که شما در RG350 یا GBA اما این احساس بزرگ تحت بزرگسالان ، همان می رود برای چهار دکمه در سمت راست. آنها رو خوب لامسه پاسخ, اما آنها ساخته شده از پلاستیک روشن است که من پیدا می شود کمی بیش از حد صاف برای سلیقه من. که به سختی dealbreaker اما.

تبلیغات

این Evercade شانه دکمه ها به خوبی منحنی و آسان برای رسیدن به, اما بسیار کم عمق کلیک کنید هنگامی که فشرده شده است. من تمایل به ترجیح می دهند کمی بیشتر سفر شوند اما این کار فقط خوب است. آن را مشکوک است که سخت speedrunners در حال رفتن به سقوط در عشق با Evercade کنترل اما هر کس دیگری به خصوص پارسه گاه به گاه باید آنها را پیدا کنید بسیار راحت و آشنا.

تبلیغات

خارج از جعبه Evercade به طور کامل فاقد هر گونه بازی ها به جای تکیه بر کارتریج آمده است که بسته بندی شده با هر نقطه از شش تا بیست كلاسيك عناوین مضمون توسط ناشران مانند آتاری داده شرق و Namco. چرخ دستی قابل مقایسه در اندازه و به چه بازی و پسر بازی چرخ دنده استفاده می شود و به اندازه کافی کوچک به جا در جیب خود را به عنوان شما سر کردن درب.

پس از دیدن کارتریج در آمده تاشو موارد من مسلما نورد چشمان من است; Evercade گذارد كلاسيك theming ضخامت دارد. اما پس از کشف یک آموزش چاپ دستی در داخل هر صورت من تغییر لحن. در روز بازی های ویدئویی نیست شما راه رفتن را از طریق طرح های کنترل مانند آنها در حال حاضر و بدانند چگونه به بازی از طریق آزمون و خطا بود و حتی کمتر سرگرم کننده تر از آن برای تلفن های موبایل. داشتن یک دوره سقوط در چگونه به بازی هر بازی همراه با کارتریج نوع بزرگ است.

تبلیغات

Illustration for article titled The Evercade Simplifies Retro Gaming and Im Surprised How Much I Love It

من یک شکایت عمده با Evercade که من را دیده اند که در بررسی های دیگر, بنابراین من می دانم که این فقط یک مشکل با سخت افزار. قرار دادن چرخ دستی های جدید به شکاف در پشت برای اولین بار طول می کشد مقدار زیادی از نیروی—مانند مورد مقدار نیروی—می توانید آن را تمام راه را در. آنها حتی سخت تر برای حذف به دلیل صاف کارتریج هیچ کجا واقعا خوب گرفتن بر روی آنها. شما نگران نباشید شما در حال رفتن به شکستن دستگاه در حالی که تلاش برای استخراج یک سبد من گرفته ام به با استفاده از دستکش های لاستیکی را به انگشتان من به اندازه کافی گرفتن. پس از آن اضافه و حذف کنید اما این مشکل من امیدوارم که Evercade رفتن به آدرس با آینده تکرار از سخت افزار.

تبلیغات

Earthworm Jim, he’s such a groovy guy. Switching classic games from a 4:3 to 16:9 aspect ratio will result in some stretching and softening of the graphics.

کرم خاکی جیم او را چنین برروی مرد. تعویض بازی های کلاسیک از 4:3 به 16:9 aspect ratio خواهد شد در نتیجه برخی از کشش و نرم شدن گرافیک.
عکس: اندرو Liszewski (Gizmodo)

کارتریج اسلات یک مسئله تاسف چرا که در واقع بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل بازی در Evercade یک تجربه فوق العاده است. همه از بازی در مجموعه شما می توانید خرید (در حال حاضر 12 کارتریج های مختلف به از را انتخاب کنید) به طور رسمی دارای مجوز و همه آنها بازی بی وقفه در سخت افزار. هیچ لکنت و بدون افت فریم هیچ صفحه نمایش پاره شدن آثار و هیچ مسائل با صدا همگام سازی. آنها فقط همه کار و اجازه دهید شما بلافاصله پرش به آنچه مهم: گیم پلی.

تبلیغات

که در آن به عنوان دستی مانند RG350 پیچیده اند منوی سیستم برای ساخت بی پایان ترفند به نحوه شبیه ساز توابع تنها گزینه در Evercade است به سوئیچ های بین 4:3 و یا 16:9 نسبت ابعاد—گزینه دوم و در نتیجه برخی از بصری کشش و نرم شدن. پارسه گاه به گاه ترجیح می دهند که گاهی اوقات بلند کردن و بازی برای فقط چند دقیقه را هم دوست دارم Evercade توانایی برای صرفه جویی در پیشرفت بازی در هر نقطه. نه نیاز به نوشتن یک کد طولانی در پشت یک کتابچه راهنمای آموزشی ممکن است به عنوان معتبر به عنوان یک تجربه برخی ترجیح می دهند, اما آن را سخت به شکایت در چه آسان Evercade باعث می شود آن را از سر یک بازی بعد.

تبلیغات

من در ابتدا هر چند به سادگی از Evercade خواهد به نوبه خود من سخت افزار اما پس از صرف برخی از زمان کار را از طریق تعداد بی شماری از بازی ها آن را مخالف دقیق. مانند کنسول ها از گذشته شما فقط با کف دست زدن در یک کارتریج و آثار آن را بدون سر و صدا بدون درهم و برهمی و و بدون نیاز به آزمایش با گیج کننده شبیه ساز ترفند را امتحان کنید و ایجاد یک بازی قابل پخش است. در 20 دلار من فکر می کنم کارتریج کاملا قیمت به این معنی است که شما در حال گرفتن هر بازی برای حدود $1-$3 است که آنچه شما می خواهم به پرداخت هزینه برای برنامه ها در گوشی های هوشمند خود را. در نهایت من دوست دارم برای دیدن یک نسخه کوچکتر از کنسول خود را منتشر به بهبود قابل حمل اما حتی در آن زمان شکل Evercade یک ایده هوشمندانه اجرا بسیار خوب است.

README

  • وجود دارد بیش از 120 یکپارچهسازی با سیستمعامل بازی های موجود برای Evercade از یک تعداد انگشت شماری از ناشران و همه آنها بازی کاملا بدون هر گونه ترفند های شبیه ساز مورد نیاز است. این ساده ترین راه برای بازی, مسن, عناوین در واقع بدون داشتن کارتریج های اصلی و یا کنسول.
  • این یک فربه دستی و در حالی که کوچکتر از نینتندو سوئیچ Lite شما هنوز هم در تلاش برای فشار به جیب.
  • نه بهترین صفحه نمایش شما همیشه دراز چشم, اما آن را بزرگ و به خوبی کار می کند به اندازه کافی برای بازی های برجسته مورخ گرافیک.
  • کارتریج در آمده پلاستیکی تاشو موارد و شامل آموزش چاپ دستی است که در واقع نوع بسیار جذاب است.
  • قرار دادن و از بین بردن کارتریج می تواند بسیار دشوار است و گاهی اوقات نیاز به دستکش بنابراین شما باید به اندازه کافی گرفتن با خیال راحت جلو یکی از.
  • HDMI گنجانده شده است برای بازی در یک صفحه نمایش بزرگتر اما شما نیاز به یک miniHDMI کابل را به استفاده از این ویژگی.
تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>