ترسناک هنرمند مانگا مشخصات Ito تایید مذاکرات با هیدئو کوجیما در پروژه جدید

مشهور ترسناک mangaka مشخصات Ito تایید کرد که او در گفتگو با تصویری طراح بازی هیدئو کوجیما بیش از یک فیلم جدی

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399

مشهور ترسناک mangaka مشخصات Ito تایید کرد که او در گفتگو با تصویری طراح بازی هیدئو کوجیما بیش از یک فیلم جدید ترسناک پروژه.

Ito شده بود تا برای کمک به لغو Silent Hillsکه دیده اند همکاری بین کوجیما و مدیر Guillermo del Toro. کوتاه اما وحشتناک تیزر برای بازی P. T.نشان می دهد آنچه که می توانست برای این پروژه کنار گذاشته.

به نظر می رسد که Ito و کوجیما نه قطع روابط هر چند. مانگا هنرمند در یک مصاحبه در Comic-Con سال 2020 گفت که او در حال حاضر درگیر در یک بازی ویدئویی اما او شده است در تماس با کوجیما.

"من نمی دانم مدیر کوجیما و ما شده اند در مکالمه است که او ممکن است ترسناک-بازی مبتنی بر که او ممکن است انجام شود و تا او از من دعوت به کار در آن هستند ولی جزئیات آن هنوز" Ito گفت: از طریق یک مترجم ComicBook گزارش شده است.

در حالی که وجود دارد هیچ قطعی تایید با Ito را پاسخ طرفداران ترسناک بازی های ویدئویی خواهد بود خوشحال می دانیم که هنوز هم وجود دارد شانس همکاری بین Ito و کوجیما اتفاق می افتد.

کوجیما بازگشت به ترسناک ؟

کوجیما قبلا ابراز علاقه در کار در یک ترسناک بازی های ویدئویی و آن باقی مانده است دیده می شود اگر این پروژه است که Ito با اشاره به مصاحبه. اما کوجیما را تویت های اخیر اشاره کرد که طراح در حال توسعه دیگر ورود در مرگ تابنده جهان.

در همین حال وجود داشته است تناقض شایعات در مورد اینکه آیا یا نه جدید Silent Hill بازی در آثار بود. گزارش ها ادعا می کنند که یک reboot از این سری است که در توسعه, در حالی که Kojima Productions احیای Silent Hills. اما کونامی را تکذیب کرد که چنین پروژه هایی وجود دارد.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن