Facebook مسائل توصیه های جدید برای بحث در مورد نژاد پرستی در گروه

عمر مارکز/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images Facebook تلاش برای رسیدگی به افزایش آشفتگ

توسط DOSTEMANSALAM در 18 خرداد 1399
POLAND - 2020/06/03: In this photo illustration a Facebook logo is seen displayed on a smartphone. (Photo Illustration by Omar Marques/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
عمر مارکز/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

Facebook تلاش برای رسیدگی به افزایش آشفتگی اجتماعی را گسترش فراتر از بررسی سیاست های خود را. این شرکت نوشته شده است توصیه (از طریق آستانه) برای گروه اپراتورها برای کمک به آنها آدرس "مسابقه و مسائل اجتماعی" مانند سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات آوردن ما و بسیاری از کشورهای دیگر. آنها منطقی اما به وضوح ساخته شده است در پاسخ مستقیم به بحث تبدیل شدن به طور فزاینده سیاسی بین ضد نژادپرستانه فعالیت و بلندی ما انتخابات ریاست جمهوری است.

شبکه های اجتماعی نشان می دهد که گروه باید مدیران و ناظمان از "جوامع نهفته" برای شروع. آنها همچنین باید بررسی قوانین و طرح آنها را برای اعضای گروه حتی اگر آن به معنی منع موضوعات خاص و یا نیاز به ارسال تایید. Facebook نیز می خواهد رهبران گروه باز باشد به, عضو, ورودی, اما, و آنها ممکن است مجبور به قبول است که ماهیت یک گروه ممکن است تکامل و یا حتی سریع ایجاد یک گروه دیگر.

این تصمیم اذعان است که تنش ها در گروه رشد کرده زیر جورج فلوید مرگ و در نتیجه تظاهرات و مدیران گروه ها به دنبال پاسخ. در همان زمان آن را بیشتر به رسمیت شناختن است که کاربران می خواهید Facebook صرف زمان کمتر در حاشیه به طور کلی -- آنها می خواهند به دانستن آن پاسخگو به شرایط در حال تغییر.

در این مقاله: Facebook, اینترنت, رسانه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, نژاد پرستی, سیاه, زندگی, ماده, گروه, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب