بهترین Ssd برای سال 2020

این که آیا شما می خواهید برای ارتقاء درایو داخلی خود و یا نیاز به یک خارجی راه حل های ذخیره سازی یک درایو حالت جامد (SSD) را تحویل سریع و قابل اعتماد خواندن و سرعت نوشتن. این دستگاه های ذخیره سازی استفاده از حافظه های فلش برای ذخیره داده های خود را, آنها را سریع تر از سنتی مکانیکی دیسک های سخت است. آنها به طور معمول بیشتر مقاوم در برابر شوک و ساییدگی و پارگی ،

شما می توانید یک طیف گسترده ای از Ssd های موجود در بازار از جمله ساخته شده است در ذخیره سازی محصولات و گزینه های ذخیره سازی خارجی. آیا شما می خواهید برای افزایش کارایی رایانه خود برای بازی و یا به سادگی می خواهید به جای یک رده خارج درایو این Ssd ها با توجه به ارزش شروع با تمام اطراف بزرگ انتخاب سامسونگ 970 EVO Plus.

سامسونگ 970 EVO Plus 500GB

Samsung 970 EVO Plus 500GB

برای عملکرد برتر و قابلیت اطمینان سامسونگ 970 Evo Plus line یکی از بهترین اطراف. آزمایش های ما نشان داد که SSD ارائه می دهد خواندن و نوشتن سرعت بیش از 2500 MB/s با قابلیت نگه داشتن عملکرد تا 600 ترابایت نوشته شده در درایو. این یک ارتقاء بزرگ برای هر کسی که نیاز فوق العاده حرفه ای ذخیره سازی و یا افزایش سرعت بزرگ برای خود زمان کامپیوتر.

آن را نیز پشتیبانی از PCI Express (PCIe) و NVMe فن آوری. PCI Express را ارائه می دهد تا حد زیادی بهبود سرعت و تطبیق پذیری نسبت به SATA-بر اساس Ssd — یک ویژگی مهم سازمان دیده بان برای خرید درایوهای حالت جامد برای کامپیوترهای جدیدتر. NVMe است مشابه پروتکل ارائه می دهد که پیشرفته ترین راه برای انتقال و ذخیره سازی داده ها بین SSD و کامپیوتر. با هم PCIe و NVMe ایجاد بهترین ترکیب برای عملکرد بالا دیسک و Evo Plus یک نمونه عالی است.

سامسونگ 860 Pro 256GB

Samsung 860 Pro review
لایحه رابرتسون/Digital Trends

این 2.5 اینچی SSD است که به طور گسترده عالی ارتقا انتخاب برای انواع نیاز دارد. رابط کاربری برای این درایو کندتر SATA 3 (6Gbps) با ترتیبی سرعت خواندن از 540Mbps و سرعت نوشتن از 520Mbps. بررسی ما در بر داشت آن را به یکی از سریعترین هارد ساتا در دسترس است.

مانند بسیاری از Ssd ها در لیست ما قرار 860 نرم افزار می آید در چندین گزینه اندازه اعم از 256GB به 4TB از ذخیره سازی با هزینه های مختلف درآمده است. ما برداشت 256GB نسخه برای یک زن و شوهر از دلایل: آن اندازه خوب برای همه منظوره SSD طراحی شده برای کاربر به طور کلی و آن را فراهم می کند به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته پایه ذخیره سازی شماره به شما کمک کند مقایسه آن با مدل های دیگر است.

سامسونگ 860 نرم افزار شروع به زیر 100 دلار برای 256GB مدل و می رود تا از آنجا با توجه به میزان ذخیره سازی شما نیاز دارید. این ارزان ترین SSD های موجود اما آن ارائه می دهد بهترین تعادل عملکرد و قیمت آن همراه با پنج سال گارانتی. شانس هستند این نکته را outlast بسیاری از اجزای دیگر در کامپیوتر شما.

در حالی که اتصالات ساتا نیست به عنوان سریع به عنوان جدیدتر رابط PCIe مرتبط درایو می تواند به طور قابل توجهی ارزان تر است. اگر شما نیاز به یک مقدار زیادی از ذخیره سازی اما نمی خواهید به قربانی SSD مزایای این بسیار مهم رانندگی ارائه می دهد شگفت انگیز 2TB از ذخیره سازی در یک فوق العاده مقرون به صرفه قیمت.

ترتیبی خوانده و می نویسد: بسیار خوبی برای SATA مدل در 560 MB/s و 510 MB/s بود. این مدل شامل حفاظت در برابر از دست دادن قدرت مشکلات و همچنین AES 256 بیتی رمزگذاری برای امنیت.

شما نمی توانید بهترین مشخصات در جهان با این درایو, اما مطمئن شوید که می توانید نگه دارید بسیاری بدون شکستن بودجه خود را.

اگر شما می خواهید سرعت اینتل Optane درایو برای شما مناسب است. این تقریبا-1TB مدل ویترین بهترین شرکت ارائه کرده است و مجهز به آخرین NVMe PCI 3.0 x4 اتصال.

این درایو در دسترس است در دو طرح مختلف: یکی با چراغ LED و یک با ساخته شده در هیت سینک. هر دو بسیار سریع با ترتیبی سرعت خواندن تا 2600 MB/s و سرعت نوشتن تا به 2200 MB/s. هر دو شامل تمام ترفندهای اینتل می تواند التماس کردن برای کاهش زمان تاخیر و نگه داشتن سرعت پایدار حتی با تقاضای بالا. این شهر همچنین دارای 10 DWPD نمره معنی آن می تواند بازنویسی 9.6 TB از داده ها در هر روز به میزان آن گارانتی (10 x 960GB).

همه از این می آید با یک قیمت البته قرار می دهد که این Optane مدل در یک پله بالاتر در درجه اول متعلق به بسیار جدی سازندگان کامپیوتر که می خواهند بهترین و شاید می خواهید برای نشان دادن یک کمی بیش از حد.

وسترن دیجیتال سیاه و سفید SN750 250GB NVMe بازی SSD

Western Digital Black SN750 250GB NVMe Gaming SSD

با سرعت انتقال تا 3,100 MB/s و سرعت خواندن تصادفی از 412.5 MB/s, پرنیان, پسند, امکانات و قیمت بسیار مناسب این SSD یک ارتقاء بزرگ برای خود gaming rig, مهم نیست چقدر فروتن ممکن است.

علاوه بر سرعت این SSD سیاه و سفید “داشبورد” اجازه می دهد تا شما را به دستکاری تنظیمات و بررسی عملکرد. برای مثال شما می توانید با فعال کردن حالت بازی تنظیم برای غیر فعال کردن سیستم در حالت خواب و بهبود عملکرد. متصل هیت سینک را نیز انجام بخشی خود را به مطمئن شوید که سیستم شما باقی می ماند سرد حتی هنگام رفتن سریع.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>