دولت آمریکا پیشنهاد دستکاری CDC دستورالعمل برای جلوگیری از, ماسک کمبود

دکتر ریچارد روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار شهادت به خانه انرژی و تجارت کمیته فرعی بهداشت

توسط DOSTEMANSALAM در 26 اردیبهشت 1399
Dr. Richard Bright, former director of the Biomedical Advanced Research and Development Authority, testifies to the House Energy and Commerce Subcommittee on Health on May 14, 2020 in Washington D.C.
دکتر ریچارد روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار شهادت به خانه انرژی و تجارت کمیته فرعی بهداشت و درمان در مارس 14 سال 2020 در واشنگتن دی سی
عکس: گتی ایماژ

دولت آمریکا پیشنهاد دستکاری اطلاعات در مورد اینکه آیا N95 ماسک کار می کرد برای مبارزه با گسترش coronavirus در عموم به گفته دکتر ریچارد روشن whistleblower که شهادت عموم برای اولین بار روز پنج شنبه. فریب بود و تلاش برای جلوگیری از کمبود و نگه داشتن ماسک در دسترس برای ایالات متحده مراقبت های بهداشتی کارگران اما به احتمال زیاد تا به حال یک اثر موج دار شدن در سراسر کشور ترک بسیاری از مردم به این باور است که همه ماسک ها بی فایده یا حتی مضر در طول یک بیماری همه گیر. روشن است شهادت است تایید برای اولین بار از یک مقام عالی رتبه که دولت ایالات متحده به طور فعال به دنبال توزیع اطلاعات نادرست در مورد N95 ماسک در طول covid-19 بیماری همه گیر.

تبلیغات

دکتر روشن گفت: خانه کمیته فرعی بهداشت و درمان در روز پنج شنبه در مورد تلاش خود را برای هشدار دادن به دیگران در وزارت بهداشت و خدمات انسانی مورد انتظار از کمبود ماسک در ماه ژانویه و اوایل فوریه فقط به عنوان رمان coronavirus پخش شد در خارج از چین است. روشن گفت که مقامات در این نشست به سادگی گفت: آنها را تغییر دهید توصیه های قرار داده شده توسط CDC برای تضعیف عموم مردم از خرید ماسک.

"من نشان داد ما می دانیم که وجود خواهد داشت انتقاد از کمبود این منابع. ما نیاز به انجام کاری به سطح شیب دار بالا تولید" دکتر روشن سابق بالا واکسن متخصص در HHS گفت: از دیدار با HHS مقامات در تاریخ 7 فوریه.

تبلیغات

"آنها نشان داد اگر ما متوجه کمبود وجود دارد که ما را به سادگی تغییر CDC دستورالعمل برای اطلاع رسانی بهتر به مردم است که باید با پوشیدن آن ماسک به طوری که خواهد صرفه جویی در آن ماسک برای مراقبت های بهداشتی ما کارگران" دکتر روشن شهادت دادند.

"پاسخ من بود" من نمی تواند باور کند شما می توانید نشستن و گفتن که به صورت مستقیم'," روشن گفت. "که پوچ بود."

این شهادتها وحی آمد به نور در طول بازجویی از دموکرات در کنگره کتی کرچک از فلوریدا. دکتر روشن که مجبور شد از نقش خود در HHS با مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان بودند که به دفاع از استفاده از هیدروکسی کلروکینگفت: دولت فدرال شناخته شده است از سال 2007 که این کشور را با کمبود ماسک در این رویداد از یک بیماری همه گیر. و دولت بازبینی که ارزیابی هر سال از سال 2007 آینده به همان نتيجه گيری: ما باید بیشتر ماسک.

روشن است اغلب با استفاده از اصطلاح "ماسک" در هنگام شهادت او که اشاره به ماسک است که درجه بالایی از حفاظت مانند 3M N95 ماسک هر چند کلمه است که اغلب به اشتباه با "فن" است که چیز دیگری به طور کامل.

تبلیغات

به جای به سادگی بگویید آمریکایی که ماسک مفید بود اما باید این سایت متعلق به خط مقدم کارکنان مراقبت های بهداشتی دولت ایالات متحده به دنبال فریب شهروندان است. مشکل با این استراتژی است که هنگامی که شرکت هایی مانند 3M تا سطح شیب دار تولید و ماسک تبدیل فراوان آمریکایی ها تنها به یاد داشته باشید به آنها گفته شد ماسک کار نمی کند.

در اواخر مارس 2, ایالات متحده, جراح عمومی دکتر جروم آدامز بود گفتن که ماسک به سادگی کار نمی کند استفاده می شود که توسط شهروندان به طور متوسط.

تبلیغات

"به طور جدی مردم - توقف خرید ماسک!" آدامز توییتی در اوایل ماه مارس به عنوان coronavirus تا به حال به کشته شدن حداقل شش نفر در آمریکا "آنها موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #Coronavirus اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!"

آن را در حال حاضر پذیرفته شده در ایالات متحده مراقبت های بهداشتی جامعه است که ماسک کمک به کاهش گسترش coronavirus استفاده می شود که توسط همه و N95 استاندارد طلا برای حفاظت از. دکتر آدامز پس از تغییر لحن خود را اعتراف به این که مردم باید ماسک می پوشند, اما نه حمایت برای عموم مردم به پوشیدن N95 ماسک که هنوز در تامین کوتاه مدت.

تبلیغات

مقامات بهداشت عمومی در مکان هایی مانند هنگ کنگ و تایوان بودند هشدار در ژانویه که ماسک مفید خواهد بود در مبارزه با گسترش این بیماری شدند و بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی های خود را برای مهار این ویروس همراه با گسترده تست و تماس با ردیابی. اما بسیاری از مقامات بهداشت عمومی در ایالات متحده بودند که تا حد زیادی در نظر گرفتن نشانه خود را از CDC اصرار داشت که ماسک بودند چیزی جز سلامت و امنیت تئاتر که تنها به مردم این توهم را حمایت می کند.

"لطفا مراقبت اگر شما بیمار هستید. اگر شما در حال رفتن به یک مکان شلوغ قرار داده و در یک ماسک حتی اگر شما بیمار است زیرا دیگران ممکن است حتی در صورتی که سرفه قوانین و مقررات و یا عطسه قوانین و مقررات, آنها هنوز هم ممکن است در تماس با شما" دکتر گابریل لئونگ مدیر موسس که همکاری مرکز بیماری های عفونی و اپیدمیولوژی و کنترل گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در هنگ کنگ در ژانویه 21, در نظر است که Gizmodo تحت پوشش در زمان.

تبلیغات

دکتر روشن در کل 6 ساعت شهادت موجود در یوتیوبو آن را کاملا محکم. بلند و کوتاه از آن: مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم هنوز هم ندارد یک طرح برای رفع این مراقبت های بهداشتی بحران—بحران است که کشورهای دیگر در حال دست زدن خیلی بهتر است.is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب