بهترین محافظ آیفون موارد برای سال 2020

حتی اگر اپل نسبتا با دوام انداختن شما بر روی یک سطح سخت و یا به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش می تواند به معنای هزینه تعمیر یا تعویض و با آخرین اپل نشسته در اطراف $1,000 علامت آن را ایمن می گویند نیست دستگاه شما خواهید بود در یک عجله به جای.

به جای پرداخت برای تعمیر cracked screen پس از این واقعیت (یا خرید یک گوشی جدید به طور کامل) بهتر است به یک پیشدستی رها کردن و انتخاب کردن یک مورد است که محافظت از آی فون خود را. در حالی که برخی از تلفن در موارد زیبایی بیشتر از عملی برخی از آنها فوق العاده با دوام است. اگر نگه داشتن گوشی خود را عاری از هر گونه dents و خش و ترک هدف شما این است پس ما رو شما پوشش داده شده است. اینها برخی از بهترین.

مطالعه بیشتر

Scooch Wingman لباس مخصوص مهمانی رسمی مورد

چه بهتر ناهموار مورد از یکی از شما کمتر احتمال دارد به رها ؟ Scooch را Wingman نیست فقط یک مورد محافظ که با نظامی استانداردهای حفاظت از آن را نیز همراه با Scooch منحصر به فرد kickstand. هنگامی که خورده آن نشسته خیط و پیت کردن با این مورد است اما هنگامی که آن را مستقر می توان آن را به عنوان یک پایه و یک انگشت گرفتن و حتی به عنوان یک ماشین دریچه کوه. این سطح از ابزار رایج نیست در ناهموار موارد و آن را بزرگ برای دیدن یک شرکت سعی کنید چیزی متفاوت است. آن را جذاب به اندازه کافی مورد بیش از حد و ما برداشت این نوع لباس مخصوص مهمانی رسمی — به نام برای سیاه و سبک سفید — اما وجود دارد تعدادی از گزینه های دیگر در دسترس است.

Nomad ناهموار مورد

Best Rugged: Nomad Rugged Case

چرم هاردی مواد, اما آن را اغلب به عنوان “ناهموار” — تا به حال. خانه بدوش ناهموار مورد یک انتخاب عالی است اگر شما به دنبال یک مورد چرم با برخی از جدی brawn. پایه لایه از این مورد است که ساخته شده از پلی کربنات سخت و همراه با مطرح TPE (ترموپلاستیک الاستومر) سپر در اطراف خارج است. این دو مواد با ارائه طیف وسیعی از حفاظت از خود, اما علاوه بر این از روستایی قهوه ای چرم Horween واقعا طول می کشد آن را به سطح دیگری حلول مورد با چرم طبیعی دوام و سبک لوکس. آن را رها کردن-تست شده و تا 6 پا و آن دو راحتي پیوست امتیاز برای رها کردن-تصحیح. اما آن را قطعا به ارزش پول است.

Ghostek اتمی باریک

Ghostek نیست نام خانواده, اما که نمی تواند در این مورد برای همیشه اگر آن را نگه می دارد در تولید این موارد خوب است. اتمی باریک برای آیفون باریک با مقدار زیادی از نیروی عضلانی به آن را به بالا. آن را ساخته شده از یک جذب کننده شوک TPU درونی هسته ای با قوی پلی کربنات پشت پنل به پایان رسید و با یک سبک اما سخت آلومینیوم قاب. آن را ارائه می دهد و قطره در برابر چشمگیر 12 فوت (3.6 متر) و همراه با یک افزایش گودی را افزایش می دهد که حفاظت حتی بیشتر با نگه داشتن صفحه نمایش و لنز دوربین به دور از خاک و شن. در حالی که حجیم از یک ژل استاندارد مورد این مورد یکی از باریک ترین گزینه است که هنوز هم ارائه می دهد حفاظت جدی.

Gear4 جوخه رها کردن مورد

قطره به طور بالقوه مخرب ترین خطرات برای اپل پس چرا خرید یک مورد ویژه طراحی شده برای مقاومت در برابر ضربه آسیب دیده است ، Gear4 را به جوخه مورد ترین محافظ در Gear4 محدوده و دارای قطره در برابر باور نکردنی 20 فوت (شش متر). که بالاتر از یک دوم داستان پنجره. چگونه آن را انجام دهید ؟ Gear4 با استفاده از ماده ای به نام D3O است که به خوبی شناخته شده برای آن مقاومت به ضربه است و حتی مورد استفاده توسط ارتش و ورزشکاران حرفه ای برای محافظت در برابر آسیب رسان نیروی. این جوخه مورد با استفاده از مقدار زیادی از این مواد نسبتا بزرگ به عنوان یک نتیجه, به ویژه هنگامی که در ترکیب با سخت بیرونی سپر. فقط در مورد همه است که حفاظت کافی نبود آن را نیز همراه با جلد چرمی و کمربند کلیپ ساخت این محافظ مناسب مورد انتخاب برای هر کسی که دوست دارد تلفن خود را در دسترس آسان.

ذره پادگان مورد گرفتن

یکی از مورد علاقه ما در مورد آی فون توسط هر اندازه ذره پادگان گرفتن نیز بسیار ناهموار است. آن می تواند مقاومت در برابر قطره تا 13 و قادر به دست زدن می افتد و ضربه با تشکر ویژه Impactium داخلی که طراحی شده برای فشرده سازی و پراکنده کردن شوک. مات را قادر می سازد این مورد به مقاومت در برابر خراش در حالی که مطرح لاستیک پشته در بالای پوسته سخت ارائه اضافی گرفتن (از این رو نام). مطرح گودی خواهد شد نگه داشتن صفحه نمایش در شرایط ایده آل که در صورت پایین cutouts دقیق و دکمه را پوشش می دهد به خوبی کار می کنند. نیز وجود دارد یک درمان ضد میکروبی در این مورد برای جلوگیری از هر گونه باکتری از ساختمان. این نیست که صرفا ترین مورد محافظ ذره در حال حاضر ارائه می دهد که احتمالا این پادگان که ارائه می دهد 15-قطره پا, حفاظت, اما ما فکر می کنم افزایش گرفتن این مورد فراهم می کند و باعث می شود آن را بهتر انتخاب کنید. پس از همه, بهترین قطره حفاظت است به رها کردن آی فون خود را در وهله اول.

Urban Armor Gear پادشاه مورد

ناهموار حفاظت می کند همیشه به دنبال سخت اما هیچ کس جرات نداره به گفتن Urban Armor Gear که. , UAG این موارد شبیه چیزی است که یک فضای دریایی استفاده می کنید و بدون شک از نگاه پادشاه مورد که آن را دشوار است. آن را با پنج لایه از حفاظت از جمله لاستیک پا است که متوقف کردن آی فون خود را از لغزش از سطوح و کیسه های هوا در هر گوشه ای به کسل کننده شوک از اثرات و قطره. در حالی که قاب بیرونی ممکن است نگاه مانند فلز آن را در واقع یک پلاستیک سبک وزن ساخته شده به مانند فلز است. اما کمی که فریب نمی کند, کاهش, حفاظت, و, UAG ادعای پادشاه مورد می تواند مقاومت در برابر قطره از هشت پا 26 بار با هیچ آسیب و آن را همراه با 10 سال گارانتی محدود اگر آن را انجام نمی به استاندارد است.

Incipio Aerolite مورد

Incipio این موارد بسیار محافظ — چیزی است که منعکس شده در Incipio مورد روند ساخت و Aerolite یکی از بهترین آن است. این Aerolite مورد ساخته شده است از یک خراش-مقاوم در برابر سخت پوسته بیرونی است که می آید در انواع رنگ ها و سبک های ذوب شده به انعطاف پذیر آجدار هسته نرم ساخته شده از Incipio ویژه FortiCore مواد. این FortiCore داخلی بسیار مقاوم در برابر شوک و جذب می تواند تاثیر انرژی از قطره تا 11 سر پا نگه داشتن آی فون خود را امن از برخی از آسیب های جدی. دقیق دهانه معنی بدون وقفه به خود معمولی استفاده کنید و آن را با این نسخهها کار کاملا با شارژ بی سیم و اپل پرداخت. اما یک محافظ صفحه نمایش است که توصیه می شود اگر شما می خواهید حفاظت کامل.

ا کانتور مورد

بسیاری از مورد تولید کنندگان در تلاش برای ایجاد ناهموار موارد که نگاه جذاب اما نه Mous. جدید حد فاصل خط با آن بافت چرم پشت واقعا شیک و برش مشخص است و اصلی و تفاهم نامه ها به دست این و بدون که شامل هیچ وجه در حفاظت از آن را فراهم میسازد. ترکیبی از پلی کربنات و TPU فراهم می کند به طور جدی, قوی, قطره, حفاظت, نرم میکرو پوشش بالشتک آی فون خود را در داخل و پخ لب گسترش برای حفاظت از صفحه نمایش. وجود دارد حداقل دکمه را پوشش می دهد و شما پیدا کردن دقیق زاویه دهانه پورت بلندگو و دوربین و سوئیچ. چرم پشت است که درمان آن را با دوام و مقاوم در برابر لکه و می آید در رنگ های مختلف هر چند ما عاشق خالدار سیاه و سفید پایان بهترین از همه.

کاتالیزور تاثیر مورد حفاظت

Catalyst Impact Protection Case

این مورد ارائه می دهد و قطره حفاظت از سقوط تا 9.9 فوت (سه متر) و آن را متمایز عملی طراحی است که برای نگه داشتن آی فون خود را از آسیب در امان. مطرح گودی تضمین می کند روی صفحه نمایش خود را هرگز لمس کردن و مورد همراه با مچ دست و راحتي است که کمک می کند تا برای جلوگیری از هر قطره از اتفاق می افتد در وهله اول. کاتالیزور آن شناخته شده است ضد آب موارد است که در آن شماره گیری طراحی برای روشن/خاموش سوئیچ نشات گرفته است. کاتالیزور می کند همچنین هنوز هم ارائه یک مورد ضد آب اگر نیست به اندازه نیاز با آخرین اپل در حال IP68 دارای و آن را ارائه نمی دهد به اندازه قطره حفاظت به عنوان ناهموار این مورد. آن را نیز نگه داشتن گرد و غبار و باقی مانده در خلیج. شما می توانید این مورد را در سیاه و سفید و قرمز و آبی و نارنجی و یا پاک کردن انواع.

Tech21 Evo بررسی مورد

Tech21 Evo Check case

برخی از بهترین ناهموار آیفون موارد گران می شود اما گاهی اوقات آنها به ارزش آن است. ما دیده ایم دست اول چگونه Tech21 آزمون ناهموار موارد و طیف کامل خود را ارائه می دهد جامد رها کردن برای حفاظت از آی فون خود را. درست مانند دیگر Tech21 آیفون X موارد در محدوده Evo بررسی شده است رها آزمایش از 12 فوت است که بسیار بالاتر از معمول ارتفاع از گوشی های هوشمند قرار می گیرند. حفاظت گسترش در سراسر تمامیت این مورد با سه لایه از حفاظت در سپر به نیش از هر ضربه. این مورد نیز نسبتا نازک و راحت برای نگهداری و حتی ساخته شده است در حفاظت ضد میکروبی به نگه داشتن چیزهای خوب و بهداشتی. آن ساخته شده است در دکمه را پوشش می دهد و سخاوتمندانه cutouts برای دوربین پورت و سوئیچ.

Otterbox مدافع سری نرم افزار مورد

بسیاری از مردم در نظر Otterbox به استاندارد طلا وقتی که می آید به ناهموار برای حفاظت از آی فون خود را و مدافع سری نرم افزار است که سخت ترین مورد آن را ارائه می دهد. آن دارای یک لایه طراحی با دوام لاستیک مصنوعی slipcover احاطه شده توسط یک پوسته پلی کربنات با خطوط تمیز که ارتقاء گرفتن. نسخه های قدیمی تر از این مورد شامل یک ساخته شده در محافظ صفحه نمایش اما آی فون 11 نسخه Pro است “screenless” هر چند شما می توانید آن را با یک ترکیب جداگانه محافظ صفحه نمایش. شما همچنین می خواهید پیدا کردن پوشش می دهد به نگه داشتن پرز و گرد و خاک از خود پورت و یک جلد چرمی قرار دادن با کلیپ کمربند است که می تواند به عنوان یک پایه. دکمه را پوشش می دهد به خوبی تعریف شده و آسان به فشار دکمه. Otterbox قرار می دهد این موارد از طریق 24 تست های مختلف و در مجموع 238 ساعت تست بنابراین شما می توانید اعتماد به نفس در مورد کاهش حمایت می کند. این مورد نیز ارائه می دهد OtterArmor میکروبی دفاع برای محافظت در برابر میکروب ها.

Case-Mate سختی در شیار مورد

موارد لازم نیست که به فایده و این چشم نواز شفاف مورد آن را نشان میدهد. این رنگین کمانی پایان تغییرات بسته به نور و رنگ دستگاه در داخل. سخت شیاردار پشت و انعطاف طرف های بزرگ پیشنهاد گرفتن اما اگر آی فون خود را باید از لغزش خود را درک وجود دارد بدون نیاز به نگرانی نیست چرا که این مورد ارائه می دهد و قطره حفاظت تا 10 فوت است. وجود دارد یک ضد خش پوشش در بازگشت به نگه داشتن آن به دنبال خوب و شارژ بی سیم کار می کند فقط خوب با این مورد ، Case-Mate نیز ارائه می دهد یک گارانتی مادام العمر. دقیق cutouts و خوب دکمه پوشش کامل این وسوسه انگیز بسته است.

Lifeproof Frē مورد

آی فون 11 Pro است که اپل ترین تلفن مقاوم در برابر آب است, اما این بدان معنا نیست که شما می خواهید به افشای آن به عناصر. اگر شما نیاز به پوشش کامل و سپس این Lifeproof صورت است که ارزش یک نگاه. این نمرات یک رتبه IP68 است که به وسیله آن می توان با غوطه ور شدن در آب تا 6.6 پا (دو متر) عمق تا یک ساعت بدون نشت. این مورد نیز سخت, نشست, نظامی, قطره-آزمون استاندارد 810G-516.6 بنابراین گوشی خود را نیز باید صدمه ندیده پس از سقوط از عنوان بالا به عنوان 6.6 فوت است. شما دریافت می کنید پوشش کامل با این مورد و ویژگی های آن ساخته شده است در صفحه نمایش پوشش, بنابراین هیچ بخشی از آی فون خود را در معرض عناصر. این است ایده آل برای اسکی و دیگر ماجراهای خشن و یا در شرایط مرطوب.

Griffin Survivor مورد شدید

Griffin Survivor Extreme case for iPhone 11 Pro

ورزشی واقعا دشوار طراحی دو قطعه این مورد از گریفین ایده آل است برای ماجراهای در فضای باز و طراحی شده برای نگه داشتن آی فون خود را امن در تمام زمانها. از آن شده است رها آزمایش تا 15 پا بر روی بتن و آن را نگه می دارد گوشی خود را با خیال راحت محافظت داخل. این FortiCore مواد به کار در اینجا این است که ماهر در متفرق تاثیر شوک. شما همچنین می خواهید پیدا کردن دکمه ها و پورت را پوشش می دهد بنابراین هیچ شانسی برای گرد و غبار و باران و گل یا برف به علت هر گونه آسیب است. با وجود این, دلپذیری, ناهموار حفاظت ارائه شده در اینجا شما را پیدا کنید که شارژ بی سیم هنوز هم کار می کند با این مورد ، اگر رها کردن آسیب خود را نگرانی اصلی آنها نمی آیند خیلی سخت تر از این است.

Spigen Tough Armor Case

Spigen می داند سخت و دشوار زره یکی از سخت ترین در زرادخانه خود را. این یک کلاسیک دو لایه پوسته مورد با انعطاف پذیر TPU درونی مورد زوج با یک سخت پلی کربنات پوسته بیرونی کامل با افقی kickstand. سخت پوسته بیرونی شگفتی های کار می کنند در متوقف کردن خراش ها و دیگر آسیب های درونی TPU هسته ای خود را محافظت دکمه از آسیب در حالی که همچنین جذب تاثیر از قطره و شوک. این شوک حفاظت شده است بیشتر افزایش یافته است با یک لایه از تاثیر فوم داخل مورد همراه با برخی از استراتژیک قرار داده کیسه های هوا است که برای کمک به دفع انرژی از اثرات. آن را دشوار است, اما آن را باریکترین و شما باید آماده برای اضافه کردن یک لایه از ضخامت به گوشی خود را.

RhinoShield SolidSuit مورد

این تولیدات صورت پوسته بسیار مناسب تنگ, در واقع, اما ممکن است بخشی از دلیل است که آن را ارائه می دهد مانند حفاظت بسیار عالی. قاب گسترش در پشت و جلو برای محافظت از آی فون خود را از قطره تا 11 ، برای بسیاری از آبشار و برجستگی این مورد به اندازه کافی خواهد بود اما همیشه وجود دارد شانس شما بد بخت با راه آن سرزمین پس از در نظر گرفتن جفت شدن آن با یک محافظ صفحه نمایش. سپر صاف و خمیده, اما آسان به گرفتن و شما می توانید انتخاب کنید از انواع مختلف پس از اتمام برای بازگشت از جمله فیبر کربن و چرم و چوب و خار جراحی و یا طیف گسترده ای از های مختلف هنری. شما همچنین می توانید ترکیب و مطابقت با دکمه های مختلف رنگ. در این جا مناسب است اما می توان آن را یک مبارزه برای حذف این مورد.

Casetify تاثیر مورد

Casetify Impact Case

آن را سخت ترین گزینه در این لیست وجود دارد اما برخی از دلایل خوبی برای انتخاب این مورد خارج از حفاظت خالص. Casetify تاثیر مورد می آید در انواع پس از اتمام از جمله رنگین کمانی نوع بالا بسیار فوق العاده کوبی نوع با جریان آزاد و رنگ و سنگ مرمر-سبک و بیشتر. شما حتی می توانید سفارشی کردن در مورد خود را با انتخاب خود را از متن با فونت های مختلف و موقعیت های موجود و یا یک طیف رنگارنگ گل و حیوانات را چاپ می کند. آه و آنها کاملا محافظ بیش از حد با رها کردن در برابر 6.6 فوت — که باید به اندازه کافی زمانی که شما واقعا بلند و حمل نیست گوشی خود را بر روی سر خود را.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>