گوگل نژادی سهام فشار شامل 175 میلیون دلار برای کسب و کار

ریموند بوید/گتی ایماژ گوگل تعهد به حمایت از سیاه و سفید در جامعه را گسترش فراتر از یوتیوب را

توسط DOSTEMANSALAM در 29 خرداد 1399
CHICAGO - FEBRUARY 02: Google Chicago Headquarters in Fulton Market in Chicago, Illinois on February 2, 2020. (Photo By Raymond Boyd/Getty Images)
ریموند بوید/گتی ایماژ

گوگل تعهد به حمایت از سیاه و سفید در جامعه را گسترش فراتر از یوتیوب را 100 میلیون دلار صندوق. گوگل و الفبای رئیس سوندار پیچای پرده برداری کرده است یک نژادی سهام ابتکار است که در میان چیزهای دیگر کمک خواهد کرد و در مجموع 175 میلیون دلار در جهت ایجاد فرصت های اقتصادی برای کسب و کار و کارگران است.

بیشتر از 100 میلیون دلار را نسبت به بودجه شرکت برای سیاه و سفید-led شرکت های سرمایه استارتاپ و کارآفرینی سازمان. یکی دیگر از 50 میلیون دلار را به تامین مالی و کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک با تشکر از فرصت سرمایه گذاری شبکه. این شرکت همچنین اختصاص 15 میلیون دلار برای آموزش کارگران از طریق متحدان مانند ملی شهری لیگ و حداقل 10 میلیون دلار به منظور بهبود دسترسی به "آموزش و پرورش, تجهیزات, و فرصت های اقتصادی" برای توسعه دهندگان.

غول اینترنت نیز امیدوار کننده 3 میلیون دلار به آدرس شکاف در علوم کامپیوتر و بنیادی آموزش و پرورش است. آن را گسترش جوایز برنامه به 16 بیشتر دانشگاه ها برای مقابله با شکاف های کامپیوتر علوم تحقیقات و تقویت نمایندگی در هوش مصنوعی با 250.000 دلار نسبت به سیاه و سفید در AI.

نمایندگی در گوگل را به عنوان به خوبی. آن را با هدف افزایش, سیاه, نمایندگی ارشد سطح باز کردن پوزیشن ارشد به خارج از نامزدها و سرمایه گذاری در شهرهای آتلانتا و شیکاگو و لندن است. این هدف برای گروه کمتر را تا 30 درصد از رهبری تا سال 2025. گوگل در حال راه اندازی یک استعداد ارتباطی به مربی و مدافع کارکنان کمتر از گروه بدون در نظر گرفتن سطح و راه اندازی یک نیروی کار برای تولید "بتن" راه حل برای پاسخگویی در زمینه استخدام, مدیریت عملکرد و نگهداری. این گروه باید خود را برای اولین بار طرح در 90 روز پیچای گفت.

نیز وجود داشته باشد ضد نژادپرستی و برنامه های بهداشت و همچنین گسترده تر تلاش برای افزایش شمول و متعلق.

این تلاش می تواند برخی از راه دور در جهت بهبود سیاه, دسترسی به گوگل و فن آوری, صنعت, صنعت و به نظر می رسد به انجام بیش از ارائه خدمات لب به نژادی و حقوق صاحبان سهام. با که گفت, گوگل در تلاش برای بهبود تنوع آن در گذشته — پول و برنامه ها کمک می کند اما آنها هیچ تضمینی وجود ندارد که گوگل فرهنگی و جمعیتی و تغییر خواهد کرد.

در این مقاله: کسب و کار ضد نژادپرستی, نژادپرستی, الفبای, گوگل, تنوع, اینترنت, Black Lives Matter, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب