جدید افسانه بازی در حال رفتن به ترکیبی از قدیم و جدید ایده های

این ورودی جدید در افسانه سری اعلام کرد در طول بازی ایکس باکس, ویترین, هفته گذشته در حال رفتن به اضافه کردن ت

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399

این ورودی جدید در افسانه سری اعلام کرد در طول بازی ایکس باکس, ویترین, هفته گذشته در حال رفتن به اضافه کردن تازه مکانیک به سری در حالی که احترام به سنتهای بازی.

مت, کون, رئیس, Xbox, Game Studios خطاب به نگهبان در مورد این بازی که در اصل توسط Lionhead یک استودیو توقیف توسط مایکروسافت در سال 2016. در حال حاضر بازی در حال توسعه توسط Playground Games که مسئول Forza Horizon رانندگی از سری بازی های. دلیل مایکروسافت تصمیم به رفتن با زمین بازی کون گفته بود به دلیل باز جهان, محیط استودیو تولید شده در آن عنوان.

"من فقط نگاهی به آنچه در زمین بازی انجام داده است و با افق سری — که توجه به جزئیات توانایی برای نشان دادن این طبیعت مناظر. آنها همچنین باید شور و شوق واقعی برای IP و منحصر به فرد از نقطه نظر در چه هسته ای به افسانه. همه چیز را من دیده ام به عنوان پیشرفت بازی به من می گوید این است که رفتن به بسیار با کیفیت بالا, نسخه," او گفت:.

نیز وجود دارد یک شایعه رفتن در اطراف است که حکایت حال رفتن به یک بازی MMO به جای یک تک بازیکن مبارزات انتخاباتی عنوان شده است. این شایعه از روزنامه نگار فرانسوی @CronoTK که توییتی که این بازی خواهد بود در دنیای Fable بلکه یک MMO. مایکروسافت قبلا این بازی به عنوان یک "کاملا تازه شروع" برای این سری.

غنیمت نیست به طور مستقیم آدرس شایعه, اما او می گویند که بازی های جدید است که رفتن را به ماندن درست به بازی میراث در حالی که اجازه می دهد زمین بازی راه گریز را در ایده های جدید.

"با هر نوع حق رای دادن و مانند آن که در آن شما تا به حال نسخه های موجود, همیشه وجود دارد که تعادل بین آنچه که شما در حال رفتن به جلو را چه هنوز هم می ایستد و آنچه شما می خواهید برای اضافه کردن که جدید," او گفت:. "آن را مانند چالش جدید فیلم جنگ ستارگان — وجود مسائل است که هر کس می خواهد شما را به همراه آورد اما پس از آن شما یک مسئولیت است که به مکان های جدید و من اعتماد زمین بازی دارای یک چشم انداز خوب برای آن."

او افزود که جدید ایکس باکس وجود دارد در عصری که تکنولوژی نیست یک موضوع است.

"ما در یک نقطه که در آن فن آوری است که از راه" او گفت:. "در نسل های قبلی سخت افزار و محدودیت های آن را بسیار پاک کردن اثر انگشت روی یک بازی. من به یاد داشته باشید برای اولین بار در اوایل بازی استفاده می شود که جن پوسته پوسته شدن و سپس به طور ناگهانی هر بازی تا به حال تمام این اشیاء پرواز در اطراف صفحه نمایش. شما می خواهم ساخت یک بازی در اطراف پیشرفت های فنی مانند آن. اما در حال حاضر ما در نقطه ای با تکنولوژی که در آن ما فقط می توانید اجازه دهید داستان و شخصیت های که این تیم باید در ذهن در رسیدن به صفحه نمایش."

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب