'روح تسوشیما' خواهد شد از ویژگی های سیاه و سفید سامورایی سینما حالت

Sucker Punch Productions شما باید به دنبال وزش باد و حیوانات وحشی برای پیدا کردن مکان ها و ن

توسط DOSTEMANSALAM در 26 اردیبهشت 1399
Ghost of Tsushima
Sucker Punch Productions

شما باید به دنبال وزش باد و حیوانات وحشی برای پیدا کردن مکان ها و نقاط مورد علاقه در جهان از روح تسوشیما. که یکی از عناصر گیم پلی Sucker Punch Productions نمایش در طول سونی آخرین وضعیت بازی قسمت که 18 دقیقه به طول انجامید و نشان داد بیشتر از آنچه شما می توانید انتظار از سامورایی اکشن-ماجراجویی عنوان.

توسعه نیز نشان داد که تفاوت در jin's شخصیت های سبک مبارزه. هنگامی که مبارزه به عنوان یک محترم سامورایی, Jin چالش می تواند دشمنان را در یک بن بست کشنده. اما به عنوان یک "شبح" است که حاضر به انجام هر کاری به درایو دور تسوشیما مغول مهاجمان او می تواند حمله را در شب و با استفاده از حقه های کثیف را به نفع خود.

Jin خواهد شد که یک دسته از زره های مختلف به از را انتخاب کنید چرا که هر یک را فراهم می کند متفاوت مزیت مکانیکی برای سامورایی و شبح playstyles. شما قادر خواهید بود برای سفارشی کردن زره رنگ اگر شما می خواهید گزینه های بیشتری را جمع آوری گل در حالی که کاوش در این جزیره است. در نهایت Sucker Punch نشان داد یک زن و شوهر از عناصر شما احتمالا اگر شما یک سامورایی فیلم/آکیرا کوروساوا فن. بازی می آید با یک دانه سیاه-و-سفید سامورایی سینما و حالت زبان ژاپنی گزینه است که شما می توانید هر دو سوئیچ در آغاز بسیار از این بازی.

شبح از تسوشیما است که برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه جولای 17th, چند هفته بعد از برنامه ریزی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

در این مقاله: شبح از تسوشیما, PS4, وضعیت بازی, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب