بهترین آیفون XR موارد را پوشش می دهد و

حتی فکر کردن در مورد که ثبتشده ترک خوردگی صدا از صفحه نمایش گوشی های هوشمند پس از آن ورقه را از درک به اندازه کافی برای ارسال لرز پایین هر ستون فقرات. اپل در حال شناخته شده نیست برای استحکام — که شما می دانید اگر شما کاهش یافته و آیفون XR متفاوت از پیشینیان خود در این زمینه است. رها کردن آی فون خود را گران می شود, اشتباه, بسیار مخربی شیشه ای گوشه و شکستن صفحه نمایش. این فقط قطره شما باید با احتیاط از هر دو به عنوان خش, خاک و لکه می توانید mar زیبایی گران قیمت خود را به آی فون. پیدا کردن یک مورد است که می ایستد تا به زندگی روزمره و متناسب با گوشی خود را است, اما آن را نیز می تواند بدون هیچ زحمتی. همین دلیل است که ما قرار داده ایم با هم یک لیست جامع از ناهموار ترین و شیک مورد برای آی فون خود را XR.

Hitcase چلپ چلوپ مورد ضد آب

این Hitcase چلپ چلوپ را تیتر از ویژگی های است که توانایی مقاومت در برابر نفوذ آب با رتبه IP68 برای مقاومت در برابر آب, اما ترفندهای آن وجود دارد متوقف نمی. آن را بسیار حفاظتی با مقاومت در برابر آب تا 10 فوت (3 متر) افت مقاومت تا 6 فوت (2 متر) و یک نرم گرفتن خارجی, اما آن را هنوز هم باریک و بسیار سبک وزن و, بنابراین آن را نمی خواهد اضافه کردن فله به گوشی خود را. یکی از بهترین ها است که توانایی به منظور تقویت آیفون XR بسیار قادر به دوربین با اتصال یکی از Hitcase را TrueLUX لنز به اضافه فوق العاده گسترده, گسترده و ماکرو عکس به مجموعه خود را. صورت محافظ عالی با برخی از جدی utility — هر چند مورد و لنز با هم شما را به مجموعه یک پنی.

Burkley کارسون انفصال کیف پول چرم مورد

چرم و مواد نرم و این جفت بسیار خوبی با کیف پول مورد. اما در حالی که کیف پول موارد مفید هستند, آنها حجیم و شما نمی ممکن است بخواهید به استفاده از یکی در هر روز است. که در آن Burkley را کارسون صورت در می آید. بخشی از این مورد است که کلیپ ها را بر روی گوشی خود را متصل به کیف پول بخش با آهن ربا به شما اجازه جدا از آن هر زمان که شما می خواهید — بنابراین شما فقط نیاز به استفاده از کیف پول folio زمانی که مورد نیاز است. کیف پول قسمت دارای سه کارت اعتباری به اندازه شکافها و یک فضا برای پول نقد یدکی و می تواند به عنوان یک پایه و اگر نیاز باشد. در مورد بخش یک شوک-جذب پوسته و همه چیز با استفاده از لوکس چرم کامل دانه. در این مورد اگر شما می خواهم برای انطباق با شرایط و نفرت حمل بیش از این است که به شدت لازم است.

Ghostek آریل جریان زرق و برق مورد

تلفن موارد به معنای محافظت از تلفن خود را, اما این بدان معنا نیست که آنها باید به نگاه بد در حالی که انجام آن. Ghostek را آریل مورد چیزی کاملا منحصر به فرد از شرکت و ترکیبی از Ghostek را جشن حفاظت با برخی از خیره کننده به نظر می رسد خوب. در مورد ویژگی های براق طراحی بر اساس اطراف مسحور کننده ترازو و آن را درخشنده و بارقههای با تشکر از جریان مایع زرق و برق است که در واکنش به حرکات خود را. آن را قطعا چشم نواز اما این محافظ بیش از حد. از آریل مورد دارای پیشرفته حفاظت از شوک همراه با یک خراش-مقاوم در برابر بازگشت و مطرح قاب برای محافظت از صفحه نمایش و لنز دوربین. درخواست قیمت 30 دلار نیست یا بد.

ذره پادگان مورد گرفتن

چیزی از butterfingers? شما تنها نیستید — کسانی که با fumbly محتضر را دوست دارم ذره را پادگان مورد گرفتن. این مورد شده است به خصوص طراحی شده برای اضافه کردن به همان اندازه گرفتن اضافی که ممکن است بدون تداخل با گوشی خود را به سبک زرق و برق دار. یک سری از دنده های بیرون زده ایجاد نگاه متمایز ذره-عاشقان عشق ورزیدن, اما همچنین به صورت مقدار زیادی از ادراک است. اما اگر آن را باید جست و خیز را مورد باید با نگه داشتن گوشی خود را امن و بدون در نظر گرفتن. ذره با استفاده از ماده ای به نام “Impactium” در آن موارد و در حالی که این نام ممکن است کمی روی بینی, آن را نشانی از یک کار بزرگ از نگه داشتن گوشی خود را ایمن از قطره تا 10 فوت (3 متر). این مقاوم در برابر خراش است مطرح گودی به بالا بردن تلفن خود را از سطوح و آن را معمولا در بر داشت در قیمت مقرون به صرفه.

Spigen Tough Armor XP

Spigen برتری در ارائه حمایت قوی نیست که جلب توجه به خود گوشی و سخت زره XP متناسب کوتاهی که کاملا. آن را ساخته شده از دو لایه ساخت TPU و پلی کربنات است که از آن محافظت در برابر انواع تهدیدات در حالی که یک فوم فناوری نیز اضافه شده و حتی بیشتر شوک-حفاظت در حال حاضر مورد جامد. بالشتک هوا در هر گوشه ای امن نگه داشتن آن در برابر رها کردن اثرات و حتی وجود دارد یک پایه در اطراف به کمک با تماشای فیلم و یا گرفتن تماس های ویدئویی. یکی از Spigen ترین ناهموار موارد آن را قطعا می افزاید: کمی ضخامت اضافی, اما اگر شما می خواهید چیزی هاردی, این یک انتخاب بزرگ است.

, UAG Plyo سری

Urban Armor Gear (, UAG) است که یک نام بزرگ در حفاظت از ارائه موارد که با نظامی رها استانداردهای MIL-STD 810G 516.6) برای حفاظت در برابر قطره و خش و خطرات دیگر. اما این طراحی که واقعا کمک می کند, UAG ایستادگی کردن از جمعیت. این Plyo طراحی براق یکی از, UAG بیشتر ظریف نوشته است, اما آن را کمتر چشم نواز است. آن را ساخته شده از یک زره پوش پوسته زوج با یک ضربه-مقاوم در برابر هسته نرم و گوشه های تقویت شده با هوا-بالشتک نرم. از آن محافظت از صفحه نمایش با مطرح لبه ها و دستگاه خود را به دکمه های با اندازه دکمه را پوشش می دهد. آن گران است هر چند.

Tech21 خالص چاپ آزادی Christelle

بسیاری از موارد می تواند یک کمی لخت که در آن طراحی نگران است — نه چندان با خالص چاپ آزادی Christelle مورد از Tech21. آن را ساخته شده از Tech21 را Bulletshield مواد جذب انرژی از قطره ضربه و شوک. این خیلی خوب است که Tech21 ادعا می کند این آسیب مقاوم در برابر قطره از بالا به 3 متر (10 فوت) است. با وجود این حفاظت از آن را نیز بسیار نازک و به سختی می افزاید: هر فله به گوشی خود را. اما آن را پر جنب و جوش چاپ که واقعا جلب چشم خود را. این یک مورد اما نگه داشتن در ذهن است که شما مجبور به پرداخت دلار بالا برای آن است. وجود دارد طرح های دیگر در دسترس بیش از حد اگر این یکی نمی کند با توجه به سلیقه شما.

Vaja گرفتن مورد چرم

آیفون XR ساخته شده از طیف وسیعی از مواد حق بیمه, اما آن را از دست رفته است چرم — چاره که با Vaja مورد گرفتن. به عنوان Vaja را تخصص های مورد گرفتن ساخته شده است از بهترین آرژانتین چرم چه که گیاهی دباغی پل چرم یا تمام آب و هوا شناور ، مهم نیست که شما انتخاب کنید هر یک از چرم پایان به نظر می رسد باور نکردنی و آخرین خواهد شد بیش از حد. آن را به عنوان چرم, مورد سن آرامی اضافه کردن منحصر به فرد خود را زنگار به خود را مورد. وجود دارد یک پوسته پلی کربنات زیر, چرم, اضافه کردن اضافی برای حفاظت از تلفن خود را. به عنوان آی فون XR قیمت کاهش یافته است بنابراین قیمت Vaja این موارد اما هنوز هم گران مورد. هنوز هم وجود دارد چند مورد بیشتر لوکس و زرق و برق دار از این.

اپل مورد روشن

اگر شما خریداری آی فون XR, شانس خوب وجود دارد شما می خواهم برای نشان دادن خاموش خود را رنگ منحصر به فرد. در حالی که اپل به طور معمول نمی توان روشن شدن موارد آن ساخته شده یک استثنا برای آن رنگارنگ گل سرسبد. تقریبا نامرئی در هنگام استفاده از گوشی آیفون XR مورد واضح و روشن است ساخته شده از پلی کربنات با انعطاف پذیر TPU مواد. این اسلاید به راحتی اما شما را با حفاظت از خراش و قطره. اگر آن را به اندازه کافی با دوام برای محافظت از آی فون جدید خود را, آن را نمی بزرگ به اندازه کافی برای جلوگیری از شارژ بی سیم کویل و کاملا روشن وجود دارد, هیچ تغییری در سبک یا. یک انتخاب عالی برای نشان دادن تلفن خود را در حالی که همچنین نگه داشتن آن امن است.

Otterbox رفت و آمد سری

حفاظت فوق العاده مهم است اما این به آن معنا نیست خیلی اگر شما نمی توانید متناسب با گوشی خود را در جیب خود را هنگامی که شما نیاز به. Otterbox را رفت و آمد سری گردد به گریز از این مشکل است. ساخته شده از دو لایه سیستم فنر TPU و سخت پلی کربنات (PC) رفت و آمد است و همه حمایت شما می خواهم انتظار از Otterbox با مشخصات باریک است که آسان به لغزش در داخل و خارج از جیب. آن را فوق العاده محافظ با تشکر از این دو مواد با دوام اما Otterbox آن طول می کشد یک قدم بیشتر با پورت را پوشش می دهد که نگه داشتن گرد و غبار و علاوه بر این از غیر لغزش grippy طرف است که کمک به شما برای نگه داشتن گوشی خود را. مانند بسیاری از Otterbox موارد آن را ارزان نیست — اما آن را به برخی از بهترین حفاظت شما می توانید خرید.

موس بی حد و حصر 2.0

باریک بودن و شیک, شما ممکن است انتظار می رود که موس را بی حد و حصر 2.0 مورد نیست به عنوان دفاعی به عنوان بزرگتر و حجیم موارد می شود. اما Mous دارای اهرمی بسیار عالی تکنولوژی به صنایع حفاظتی و خوب به دنبال بی حد و حصر 2.0. و ادعا می کند که این مورد ارائه خواهد شد جامد قطره حفاظت. آن را ساخته شده از ماده ای به نام Aeroshock; ا را در موارد تزریق با میکرو کریستال است که گسترش به میکرو-جیب هوا زمانی که در معرض دمای بالا. این جیب هوا فرم هزاران نفر از کوچک کیسه های هوا در مورد به حداقل رساندن شوک ناشی از اثرات dissipating انرژی در این مورد است. پشت پانل های ساخته شده از مواد از جمله بامبو فیبر کربن و پوسته. آن را ممکن است به نظر می رسد مانند آن را در سمت گران اما بی حد و حصر 2.0 مورد ارزش مبلغ سرمایه گذاری.

Lifeproof Fre

آیفون XR چشمگیر IP67-امتیاز برای آب و گرد و غبار-مقاومت در برابر, اما شما هنوز هم واقعا نمی خواهید گوشی خود را خیس کنید. بنابراین اگر شما می دانید که تلفن شما در حال رفتن به آمده در به طور منظم در تماس با آب در نظر سرمایه گذاری در یک به طور کامل ضد آب Lifeproof مورد. این Fre را در رزومه است که قطعا قابل توجه Lifeproof ادعا می کند این محافظ در برابر قطره از 2 متر; به طور کامل مهر و موم شده در برابر آب و گرد و غبار و برف و بیشتر (حتی بنادر و سخنرانان به طور کامل مهر و موم شده) و ارائه می دهد 360 درجه حفاظت با ساخته شده است در محافظ صفحه نمایش. آن را محافظت از گوشی شما در برابر غوطه ور شدن در دو متر آب به مدت یک ساعت. آن را ارزان ترین مورد در اطراف — اما آن را ارزان تر از یک گوشی جدید.

Totallee نازک

این مورد نه تنها نازک آن را Totallee نازک! افتضاح جوک کنار این یک مورد بسیار خوب برای نگه داشتن آی فون خود را XR امن اگر شما می خواهید باریک حفاظت برای دیدن کردن انواع تهدیدات روزمره. Totallee نازک مورد فقط 0.02 میلی متر ضخامت وزن 0.1 اونس و کاملا تجاری رایگان برای که نگاه حداقلی است. آن را نمی تواند به خوبی در حفاظت در برابر قطره به عنوان تخصصی دیگر موارد, اما آن را ارائه می کند بسیار عالی خراش-حفاظت و همچنین اضافی گرفتن. تاپیک مطرح لب در اطراف دوربین به نگه داشتن لنز خود را امن و می آید در انواع مختلف. چرم ارائه می دهد پیچیدگی براق پایان می دهد حداقل شین و مات اجازه می دهد تا آرم اپل به درخشش از طریق, با صدای بلند و افتخار. خوب همه دور سر و صدا حفاظت از.

Snakehive کیف پول چرم

به دنبال براق اجرایی شیک ؟ نگاه هیچ بیشتر از این کیف پول مورد از Snakehive. آن را ساخته شده از پر یا پوست گاو دانه nubuck چرم بنابراین شما می توانید مطمئن شوید که شما در حال گرفتن این معامله واقعی است. گوشی خود را برگزار می شود در محل توسط یک پوسته پلاستیکی داخل چرم در حالی که پوشش داخلی از این مورد است که ساخته شده از چرم نرم است که نمی خواهد خراش یا آسیب صفحه نمایش گوشی خود را. آن را برابر تمام راه را در اطراف گوشی خود را تضمین حفاظت کامل در زمانی که استفاده نمی کنید و پوشش داخلی نیز همراه با فضا تا سه کارت های اعتباری و یا برخی از پول نقد یدکی را قادر می سازد شما را به ترک کیف پول خود را در خانه. پس از این چرم واقعی در مورد شما نمی خواهد به نگاه دقیقا مانند یک در تصویر — اما آن را توسعه خود را زنگار آن را به عنوان سنین اضافه کردن به سبک منحصر به فرد خود.

Case-Mate قیراط مروارید

که نیاز حداقلی و ظریف و سبک که شما می توانید یک مورد که به معنای واقعی کلمه تحت پوشش در بیت مروارید? اگر شما نمی توانید به اندازه کافی بلند به سبک و سپس Case-Mate قیراط سری برای شما کامل است. آن را ساخته شده از واقعی مواد در روکشی از رزین های روشن به اطمینان حاصل شود که درخشش خود را هرگز می پوشد و یا پنهان. و آن را بیشتر محافظت از شما می خواهم فکر می کنم با قطره حفاظت آزمایش تا ده پا و انعطاف طرف که کمک گرفتن. آن را به خوبی به پایان رسید با دکمه های فلزی و ضد خراش و تکنولوژی — و آن را با گارانتی مادام العمر. این یکی از موارد گرانتر در این لیست اما با پررنگ به نظر می رسد خوب و عالی حفاظت آن را به یک انتخاب بزرگ اگر شما می خواهم به ایجاد یک بیانیه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>