چگونه به سازمان دیده بان Seinfeld آنلاین: در جریان تمام 172 قسمت به صورت رایگان

آن را سخت به درک که Seinfeld خود را جشن گرفت 30th anniversary سال گذشته است. به سختی یک روز که می رود — حداقل

توسط DOSTEMANSALAM در 12 خرداد 1399

آن را سخت به درک که Seinfeld خود را جشن گرفت 30th anniversary سال گذشته است. به سختی یک روز که می رود — حداقل در نیویورک, شهرستان که در آن مجموعه ای تنظیم شده است که عمل به عنوان یک شخصیت حمایت — وقتی کسی نیست نقل قول خطوط از آن گفت و گو و یا بپرسید: "به یاد داشته باشید که در Seinfeld قسمت...?" طنزهای طبقه بندی شده خود را به عنوان "یک نمایش در مورد چیزی" اما آن را در واقع یک refreshingly غیر متعارف نشان می دهد در مورد دوستی و شرکت در چیزهای کوچک در زندگی با هم است که relatable به مردم بسیار فراتر از نیویورک فوقانی سمت غرب. در اواخر '80s, Jerry Seinfeld داوطلب خدمت سربازی رفیق و همکار کمدین لری دیوید (از "جورج" را نشان می دهد و مرد پشت HBO را محدود کردن شور و شوق خود راکه به تازگی به این نتیجه رسیدند خنده دار آن فصل 10 در HBO) برای کمک به توسعه طنزهای ایده ها و بقیه سابقه است. زاییده افکار خود را تبدیل به میان بالا-دارای سری اکثریت از آن زمان پخش شد بین سال های 1989 و 1998 در NBC و آن باقی مانده است که بینندگان بازگشت به دوباره و دوباره. پس خوشبختانه برای همه وجود دارد یک راه آسان برای تماشای Seinfeld آنلاین در تمامیت آن.

ایجاد شده توسط: Jerry Seinfeld و Larry David
بازیگران: Jerry Seinfeld, Jason Alexander, Julia Louis-Dreyfus, Michael Richards
تعداد فصول: 9

سازمان دیده بان رایگان در Hulu

چگونه به سازمان دیده بان Seinfeld در آمریکا

Seinfeld The Strike

از اواسط سال 1995 Hulu شده است تنها مقصد که در آن کل 172-قسمت اجرا از Seinfeld می توان به تماشای رایگان. دیزنی متعلق به خدمات ارائه می دهد تعریف یک ماه آزمایشی برای مشترکان جدید که ثبت نام برای هر یک از آنها را به طور منظم برنامه های که برای 6 دلار در هر ماه برای پایه با محدود تبلیغات و 12 دلار در هر ماه برای حق بیمه بدون تبلیغات است.

در حالی که Hulu شده است جریان اصلی برای Seinfeld از اواسط سال 1995 آمده در پایان سال نشان می دهد خواهد شد در حال حرکت در را به Netflix بکشد که به تازگی به دست آورد حقوق برای پنج سال آینده خواهد شد و در حال حاضر این مجموعه در 4K Ultra HD اسکن شده از نسخه اصلی لنز 35mm.

جایگزین دیگری برای جریان Seinfeld (هر چند تنها یک انتخاب قسمت) است که از طریق FuboTV ورزشی-متمرکز زندگی می کنند-سرویس تلویزیون که علاوه بر این فراهم می کند دسترسی به, فیلم, مجموعه های تلویزیونی, اخبار و برنامه های. هفت روز آزمایشی رایگان در دسترس است قبل از نرخ شروع در $55 خواهد پا زدن در.

برای مخاطبان ترجیح می دهند که خرید-برای-گزینه دانلود آنها می توانید انتخاب خود را از آمازون نخست ویدئو FandangoNOW, گوگل, بازی, فیلم, آیتونز استور مایکروسافت و یا Vudu که در آن Seinfeld را می توان توسط این قسمت ($2 SD یا $3 به صورت HD) و یا فصل ($20 یا تعریف). (توجه داشته باشید: فصول 1 و 2 در حال کوتاه تر به طوری که آنها ترکیب می شوند). تمامی سیستم عامل ها به جز آمازون نخست تصویری و FandangoNOW نیز ارائه سری کامل برای $100 — بد نیست قیمت به پرداخت هزینه برای داشتن هر چیزی است که به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود بهترین طنزهای تلویزیونی در تمام دوران است.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب