چگونه به سازمان دیده بان اجرائی Facebook, گوگل, آمازون و اپل شهادت به کنگره

رهبران چهار بزرگترین و قدرتمند ترین شرکت های فن آوری در حال برنامه ریزی به شهادت قبل از قضایی مجلس آنتی تراست

توسط DOSTEMANSALAM در 3 مرداد 1399

رهبران چهار بزرگترین و قدرتمند ترین شرکت های فن آوری در حال برنامه ریزی به شهادت قبل از قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی در یک جلسه در روز دوشنبه, جولای 27 — اما در این جلسه به احتمال زیاد به تاخیر می افتد و با توجه به یادبود برای حقوق مدنی قهرمان و سیاستمدار John Lewis.

Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس مدیر عامل گوگل Sundar Pichai و مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک همه انتظار برای صحبت در این جلسه که به احتمال زیاد خواهد شد موکول به هفته اول ماه اوت است.

دره سیلیکون تیتان را شهادت در موضوع ضد تراست و این که آیا شرکت های خود را در حال انحصارات. برخی از سیاستمداران در هر دو طرف راهرو در حال حرکت بوده است به شکستن فناوری بزرگ برای سال, و این جلسه به خوبی می تواند شروع بتن عمل است.

"پس از ماه ژوئن گذشته فرعی شده است بررسی تسلط تعداد کمی از سیستم عامل های دیجیتال و کفایت موجود قوانین ضد تراست و اجرای" سعید قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler و ضد تراست Subcomittee رئیس David Cicilline در یک بیانیه مشترک. "با توجه به نقش محوری این شرکت بازی در زندگی مردم آمریکا بسیار مهم است که مدیران آینده هستند. به عنوان ما گفت: از شروع شهادت آنها ضروری است برای ما برای تکمیل این بررسی است."

در اینجا آنچه که در مورد بزرگ با تکنولوژی شنوایی از جمله چگونه به تماشای یک livestream از شنیدن آنلاین.

هنگامی که شنیدن ؟

این جلسه در "سیستم عامل آنلاین و قدرت بازار, بخش 6: بررسی تسلط آمازون, Facebook, Google و Apple" در اصل قرار است به اتفاق در دوشنبه, جولای 27, اما به احتمال زیاد خواهد شد موکول به خاطر یادبود از حقوق مدنی رهبر و سیاستمدار John Lewis, مقامات گفت.

چگونه به سازمان دیده بان بزرگ با تکنولوژی شنوایی

این جلسه به جریان زندگی می کنند در کمیته قضایی مجلس صفحه یوتیوب. ما همچنین تعبیه یک livestream از شنیدن در بالای این پست.

که در آن جلسه در نظر گرفتن محل ؟

جلسه طول می کشد محل در Rayburn خانه ساختمان اداری در واشنگتن اما شاهدان و اعضای مجاز به نظر می رسد عملا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آیا مدیران به نظر می رسد عملا و یا در فرد ؟

طبخ زوکربرگ پیچای و بزوس را باید یکی از دو گزینه به شنوایی در فرد یا به نظر می رسد تقریبا اما روشن نیست که گزینه آنها را انتخاب کنید. از آن خواهد شد بزوس' برای اولین بار ظاهر می شود قبل از کنگره است.

چرا من باید در مورد مراقبت از شنوایی ؟

این آنتی تراست شنیدن یک گام در یک سری از monthslong تحقیقات ضد تراست توسط نمایندگان مجلس و سازمان های فدرال به چهار بزرگ شرکت های فن آوری. در ماه فوریه کمیسیون تجارت فدرال گفت: این امر می تواند کار در رابطه با وزارت دادگستری برای بررسی اگر شرکت های قوی تر مواضع خود را به ناعادلانه اسکواش رقابت است.

بزرگترین شرکت فنی شده اند و gobbling تا رقابت برای سال -- برای مثال Facebook acqui از Instagram یکی از بزرگترین رسانه های اجتماعی رقبا. بزرگ با تکنولوژی فروپاشی خواهد تاثیر بسیار زیادی در دره سیلیکون — و محصولات و خدمات شما استفاده از هر روز.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب