بهترین iPad Pro 11-inch (2020) موارد

اگر شما به تازگی کاهش یافته است یک پنی در یکی از جدید اپل, مثبت, شما می خواهید برای محافظت از سرمایه گذاری خ

توسط DOSTEMANSALAM در 4 مرداد 1399

اگر شما به تازگی کاهش یافته است یک پنی در یکی از جدید اپل, مثبت, شما می خواهید برای محافظت از سرمایه گذاری خود را با یک مورد جدید. ما با هم یک لیست از بهترین موارد در حال حاضر در دسترس برای کمک به محافظت از تبلت های جدید از قطره و خش. این شش گزینه های متفاوت در سراسر نقاط قیمت و سطح حفاظت, اما همه آنها قوی انتخاب کند. مطمئن شوید که شما قطعه جدید از فن آوری است که حفاظت از آن را سزاوار!

بندر لندن, iPad Pro, برگ,

نه هر کس نیاز به یک صفحه کلید و یا پاپ از پایه برای صورت خود را. برخی از آنها به جای آن به دنبال یک راه شیک برای ذخیره و محافظت از خود را از iPad Pro یا در خود و یا در داخل یک بزرگتر مورد. این بندر لندن مورد طراحی شده است برای این منظور بسیار برجسته اسپانیایی طراحی شده با دباغی چرم یا پوست گاو. این مورد شامل دو جیب برای ذخیره سازی لوازم دیگر (قلم و کاغذ و کیف پول و غیره.), با یک زیپ که تضمین شده است به پارگی و یا آسیب. آن را نیز به اندازه کافی بزرگ برای نگهداری iPad Pro با سحر و جادو صفحه کلید متصل بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد جدا کردن لوازم جانبی. حرکت نزولی این است که این مورد را در یک هزینه بالا است.

OtterBox تقارن 360 سری

OtterBox به مدت طولانی تنظیم یک استاندارد بالا در میان موارد حفاظتی برای دستگاه های هوشمند در سراسر عمده تولید کنندگان گوشی های هوشمند. این OtterBox تقارن 360 سری برای 11-inch, iPad Pro یکی دیگر از بزرگ مورد از یک خط طولانی از کیفیت ارائه شده از کلرادو شرکت. تقارن 360 سری ویژگی های حفاظت در اطراف گوشه ها و لبه های iPad Pro و پاک کردن پلاستیک پوشاندن نشان می دهد اپل طراحی در حالی که حفاظت از سطوح آن از ایجاد بریدگی و خراش است.

مانند بسیاری از موارد اپل تقارن 360 ویژگی های یک برگ است که می توان به ارائه پشتیبانی برای تبلت اگر شما می خواهید را به ایستادگی آن نشسته. آن را نیز فراهم می کند فضا برای اپل مداد و یک محافظ فلپ برای پوشش آن زمانی که ذخیره می شود. مغناطیسی فلپ بسته مورد تا زمانی که اپل در حال استفاده نیست. در حالی که این مورد خاص ممکن است تعدیل کلیک اپل محیطی دکمه های کاهش بازخورد لمسی خوبی به ارزش حفاظت این مورد ارائه می دهد.

در آینده مستقیما از اپل, OtterBox تقارن 360 یک سرمایه گذاری ارزشمند خود را 800 دلار (حداقل) دستگاه.

Urban Armor Gear کلانشهر برگ

Urban Armor Gear را برگ است که به طور خاص طراحی شده برای کاربران که حمل iPads خود را با آنها در طول روز به طور مداوم کشیدن آنها را در کیسه و یا استفاده از آنها در حالی که فعال است. آن را ساخته شده با grippable مواد است که می تواند در برابر بازگشت به یک پایه قابل تنظیم اما همچنین شامل تقویت لبه ها و چارچوب است که با نظامی قطره-آزمون استانداردهای ساخت آن را بیشتر احتمال دارد که iPad خود را می توانید زنده ماندن ناگهانی نشت به پیاده رو.

مثل ما اولین انتخاب, این, UAG مورد همچنین دارای یک ساخته شده در اپل مداد دارنده آن اجازه می دهد می تواند مداد را به اتهام در حالی که شما در حال حرکت هستند. توجه داشته باشید که این مورد با دوام نیست سازگار با برخی از ما دیگر میدارد مانند Smart Keyboard Folio ما در مورد به ذکر است. آن را به یک یا وضعیت.

Apple Smart Keyboard Folio

اپل Smart Keyboard Folio شاخص مورد برای iPad Pro. این ارائه می دهد عملکرد بدون درز و طول می کشد خود را, قرص, و ایمیل بازی به یک سطح کاملا جدید. اپل قصد با iPad Pro به نظر می رسد که پل زدن برخی از شکاف بین آی پد و مک بوک. با این نرم افزار آنها ارائه کنندگان فقط کمی حرفه ای تر قابلیت استفاده و Smart Keyboard Folio شما طول می کشد بسیاری از راه وجود دارد.

این برگ بخشی از این لوازم جانبی ارائه می دهد حفاظت کمی در هنگام بسته نگه می دارد و جلو و عقب از iPad خود را از گرفتن خراشیده تا زمانی که در حال استفاده و یا بر روی سطوح. صفحه کلید طول می کشد قدرت خود را از iPad خود را به طوری که هیچ اضافی شارژ یا کابل لازم است. وزن سبک آن باعث می شود آن را آسان به این پیوست با شما بر روی بروید و آن نازک مشخصات اضافه کنید بیش از حد فله به iPad خود را طرفدار.

این صفحه کلید هوشمند است که گران ترین در لیست اما آن را کاملا بدون درز تجانس با iPad Pro باعث می شود آن را فریبنده علاوه بر این برای خود اپل tablet. با جدید مک بوک ایر با شروع در $999, این یک راه ارزان برای به دست آوردن یک اپل در طراحی تبلت و لپ تاپ در یک.

Logitech باریک برگ Pro

اگر داشتن یک صفحه کلید هوشمند, برگ, درخواست های شما, اما شما بزرگترین فن اپل در خانه گزینه پس از اتمام Logitech باریک برگ Pro. که به معنی این نیست که این مفهوم را میرسانند که این دو ارائه شده یکسان هستند چرا که آنها نه در واقع ما احساس لاجیتک باریک برگ نرم افزار ارائه می دهد به طور قابل توجهی حفاظت بیشتر از اپل جایگزین به لطف لبه های لاستیک که پوشش گوشه و کنار به عنوان به خوبی به عنوان دو طرف از iPad Pro. در حالی که این مورد کمی حجیم ممکن است به خوبی به ارزش آن اگر شما در حال تایپ کردن خود را با iPad Pro را بر روی بروید و نگرانی در مورد قرص خود را آسیب دیده.

Logitech سیاهی یک قیچی ساز و طراحی اختصاصی برای صفحه کلید آن است که راست تا کوچه شما اگر شما عشق کلید با بازخورد خوب. مورد جفت با اتصال بلوتوث و صفحه کلید طراحی ارائه می دهد یک ردیف از iOS پسند کلیدهای میانبر برای کار و یا تایپ کردن بر روی iPad خود را کمی بیشتر کاربر پسند. نور پس زمینه کلید ها نیز مفید است علاوه بر این نیست که همیشه در دسترس است در چنین باریک صفحه کلید است اما ایده آل برای نور کم و شرایط کاری. به طور کلی حفاظت و طراحی و قیمت این صفحه کلید برگ از لاجیتک انتخاب جامد. 2020 نسخه از این مورد نیز ارائه می دهد توانایی برای ذخیره و شارژ اپل مداد.

Apple Smart Folio

Oldie اما goodie. اپل Smart Folio for iPad Pro است $79 گزینه برای اقامت در خانه مورد. OG smart folio در خدمت هدف اصلی خود را به خوبی و آن این است برای جلوگیری از خش بر روی صفحه نمایش و یا بدن خود را از iPad جدید نرم افزار. این یک راه شسته و رفته برای پوشش iPad خود را هنگامی که استفاده نمی کنید و متوقف کردن آن را از خاراندن زمانی که شما بقیه کلید های خود را در بالای آن بر روی میز قهوه اما گذشته از آن که ارائه می دهد بسیار کمی حمایت می کند.

بدون در نظر گرفتن آن کاملا متناسب با این لایحه برای اپل باقی می ماند که در خانه و یا در دفتر می آید و در آرایه ای از رنگ. بر خلاف هوشمند ورقهای قدیمی, فعلی ارائه شده و به پشت جلد به مطمئن شوید که شما در حال حفاظت از پانل های آلومینیومی بدن از iPad. شما پیدا کردن این گزینه در دسترس مستقیم از منبع و یا در محلی خود را در فروشگاه اپل.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب