صاحبان کسب و کار کوچک تماس در کنگره به کوره آمازون بزوس

صاحبان کسب و کار کوچک است که می گویند آنها بدرفتاری شده توسط آمازون در حال تماس در کنگره به کوره شرکت آمازون

توسط DOSTEMANSALAM در 2 مرداد 1399

صاحبان کسب و کار کوچک است که می گویند آنها بدرفتاری شده توسط آمازون در حال تماس در کنگره به کوره شرکت آمازون جف بزوس است که انتظار می رود به شهادت در روز دوشنبه.

در یک تماس مرتب توسط موسسه محلی اعتماد به نفس, گروه حمایت سه صاحبان کسب و کار کوچک است که فروش محصولات آرایشی و بهداشتی و تجهیزات ورزشی گفت: آنها احساس کردند با استفاده از فشرده و در نهایت محروم در آمازون یک پلت فرم آنها احساس آنها تا به حال به استفاده از. این ILSR بخشی از آتنا ائتلاف طرفدار کار سازمان است که به مدت طولانی با انتقاد از فن آوری های غول پیکر.

مایک مسی به نسل سوم صاحب مسی را Outfitters از نیواورلئان گفت شرکت او در میان اولین, هوای آزاد, ورزش, خرده فروشان بر روی پلت فرم. مسی گفت: او حمایت به بزرگتر علامت های تجاری مانند پاتاگونیا و شمالی در آمازون و یک مبلغ برای آمازون برای کسب و کارهای کوچک. اما در اوایل سال 2013 او در سمت چپ پلت فرم.

"من آن را خسته کننده است که کسب و کارهای محلی در حال بیرون رفتن از کسب و کار به دلیل آنها نمی تواند به اندازه کافی ایجاد بازار برق..."

در بیانیه خود او در مقایسه با آمازون به بازار صاحبخانه که دعوت در فروشگاه و سپس مجموع جاسوس در آن فروشگاه و مجموعه رقیب مغازه سمت راست درب بعدی است که فروش دقیق محصولات مشابه ولی ارزان تر است.

"من آن را خسته کننده است که کسب و کارهای محلی در حال بیرون رفتن از کسب و کار به دلیل آنها نمی تواند به اندازه کافی ایجاد بازار قدرت و یا رسیدن به مردم در راه های جدید" مسی گفت. "این واقعا چه می خواهیم؟"

داگ Mrdeza مدیر عامل شرکت قفسه بالا Brandsof و لانسینگ, میشیگان گفت شرکت او در نهایت تلاش کردند تا محصولات خود را از آمازون — مثل مسی بود — پس از سالها برخورد با به طور فزاینده ای قابل دفاع خواسته های مالی و فشار بر پشتیبانان آن است. پس از سه برابر اندازه شرکت به نگه دارید تا با آمازون داخلی کسب و کار و مقررات آن در نهایت مجبور به وضع همه خاموش در آغاز سال 2020 بیش از یک اختلاف مالی با پلت فرم.

حتی در حال حاضر قفسه بالا هنوز دو فعال آمازون فروشنده حساب.

Mrdeza گفت که او در بر داشت آن را جالب است که آمازون گفته آنها "به دنبال تبدیل شدن به زمین اکثر شرکت مشتری محور" اما همان حسن نیت ارائه میدهد نبود تمدید به فروشندگان.

"سوال من برای او [بزوس در جلسه روز دوشنبه] خواهد بود نه فروشندگان نیز یک مشتری ؟ چرا ما شامل مشتری محور روایت?" Mrdeza گفت.

Amazon packages on a conveyer belt
دن بیکر/Digital Trends

استیسی Mitchell, شرکت مدیر موسسه محلی اعتماد به نفس گفت که او خواهد بود به تماشای چه نوع نگرش مدیر عامل شرکت زده اما واقعی سوالات گسترش فراتر از آمازون شیوه برای کل آنلاین اقتصادی راه اندازی.

"وجود دارد به این معنا که آمازون ندارد مطابق با هر نوع نظارت" میچل گفت. "من فکر می کنم این سوال کلیدی است که ما باید برای پاسخ به آمریکایی ها این است که چگونه ما در حکومت و ساختار بازار آنلاین. من می خواهم از اعضای کنگره برای پاسخ به چگونه ما ساخت یک کفش عادلانه اقتصاد است."

هانا الیور دپ که صاحب وفاداری کتاب مستقر در واشنگتن دی سی و سیلور اسپرینگ مریلند گفت که او را تماشا کتابفروشی صنعت به طور چشمگیری تکامل در طول سال در آن بود اما تا کنون موفق به جلوگیری از فروش در آمازون پلت فرم. جدید ترین کتابفروشی های مستقل او گفت: خبرنگاران نیز اجتناب آمازون است. این بدان معنا نیست که او رایگان از آمازون برسد و قطعا می خواستم به شنیدن سوال در مورد اتهامات آمازون انحصار بیش از این حاضر فضای خرده فروشی.

"از آنجا که بدون کنترل رشد تا این نقطه آنها [Amazon] باید مقدار پوچ از توانایی دیکته زیادی در سطح دولت محلی در شرایط از آنچه که مالیات آنها پرداخت و چه اشتغال شیوه," او گفت:, و اضافه کرد که COVID-19 همه گیر آورده به نور اسلام در هزینه از آنچه در آن طول می کشد به کشتی اقلام را به مشتریان.

amazon employee wearing mask
آمازون

بزوس است که انتظار می رود به شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس در روز دوشنبه برای رسیدگی به اتهامات که آمازون گمراه کنگره در آن شیوه های کسب و کار.

تماس برای بزوس به شهادت قبل از کنگره شد بلندتر بعد از وال استریت ژورنال تحقیقات نشان داد که آمازون اهدای آن فروشندگان داده ها را به تلاش و تولید محصولات مشابه هدف قرار دادن مشتریان خود و در نهایت رقابت در برابر خود فروشندگان است. گزارش پرواز در صورت از شهادت که Nate Sutton, آمازون, دانشیار مشاوره عمومی به قبل از کنگره در ماه جولای سال 2019.

یک سخنگوی آمازون فاش نمی کند چه بزوس ممکن است آدرس در جلسه روز دوشنبه.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن