بهترین هدفون زیر 100 دلار

وقتی که می آید به یک جفت هدفون است که بانک شکستن نیست اما کم نیست در کیفیت صدا یا گزینه های خود را دارد جای تعجب گسترده است. در حالی که ما در بالا توصیه می شود 1More سه گانه درایور هدفون در گوش ما در حال رفتن به توقف وجود دارد.

ما تنگ کردن مورد علاقه ما میدارد تا شش انتخاب و شامل انواع مدل های مختلف. آیا شما به دنبال به صورت بی سیم و یا سیمی از earbuds, در اینجا توصیه های بالا ما.

در یک نگاه

بهترین هدفون زیر 100 دلار: 1More سه گانه راننده

1more-triple-driver

چرا شما باید آنها را خرید: آنها را ظالمانه عملکرد خوب برای پول در کوچک و شیک بسته است.

که آنها برای: جدی شنونده است که می خواهد صدای باور نکردنی در یک hyper-پکیج قابل حمل.

چرا ما برداشت 1More سه گانه راننده:

شرکت چینی 1More سه گانه راننده earbuds مدیریت برای ارائه تمام ویژگی های بالا پایان مجموعه ای از هدفون در گوش در قیمت مقرون به صرفه و در یک بسته است که به نظر می رسد و احساس می کند حق بیمه. رک و پوست کنده, آنها را به دیگر هدفون به نظر می رسد ظالمانه آسیا.

سه گانه رانندگان ارائه روشن, با کیفیت بالا فرکانس با 1More ادعا 40 کیلوهرتز حداکثر محدوده در این توله سگ را به عنوان به خوبی به عنوان متعادل و در عین حال سنگین باس است که به راحتی در حال حاضر و هرگز تحت الشعاع بقیه مخلوط. که همچنین اجازه می دهد تا شما لذت بردن از شیرین عملکرد میانی و سه برابر رانندگان فوق را برای یک یک-دو-سه پانچ صدا بسیار عالی است.

کیفیت ساخت یکی دیگر از قابل توجه از جنبه های این هدفون. سه گانه رانندگان باید آلیاژ آلومینیوم با دوام روده که سوسو زدن با مسی سندبلاست پایان در حالی که کابل پیچیده شده در سه بافته کولار — به طور جدی بالا مواد برای هدفون در این محدوده قیمت. شما همچنین می خواهید یک بسیار جالب در مورد حمل خود را با خرید بیش از حد. این هدفون همچنین از ویژگی های میکروفون در خط و سه دکمه کنترل اجازه دادن به شما را به تماس های تلفنی و پخش کنترل بدون نیاز به گوشی خود را از جیب خود. واقعا وجود دارد هیچ بهانه ای برای این که نه خود تكیه earbuds.

برای چنین با کیفیت بالا تجربه گوش دادن آن را تقریبا به یک شوک که این earbuds اغلب ارائه شده به خوبی زیر 100 دلار در محدوده قیمت. سه گانه رانندگان به رخ کشیدن مواد و معیار عملکرد ما می خواهم انتظار از هدفون که هزینه دو برابر و یا بیشتر. برای کسانی که با یک براق آیفون جدید وجود دارد حتی یک رعد و برق نسخه در دسترس برای یک قیمت کمی بالاتر و نسخه های بی سیم نیز هست. وجود دارد چند راه برای دریافت بهتر صدا در این نقطه قیمت در هر نقطه در بازار ،

جزئیات کامل ما 1More سه گانه راننده نقد و بررسی

بهترین هدفون زیر 100 دلار برای باس: ضربان Powerbeats3

Beats Powerbeats3 Wireless

چرا شما باید آنها را خرید: شما نمی خواهد پیدا کردن یک ورق را رو کردن باس قدرت و به طور کلی تابع در این نقطه قیمت می باشد.

که آنها برای: باس-عاشقان جهان است.

چرا ما برداشت Powerbeats3:

در حالی که این قدرتمند بی سیم از earbuds عرضه در $200, Powerbeats3 از Beats by Dre باید پس از کاهش در قیمت و آسان برای پیدا کردن و یا در زیر $100 به همین دلیل است که ما به آنها اشاره برای این دسته است.

این Powerbeats3 باید مقدار زیادی برای ارائه low-end junkies. در تست ما ما در بر داشت Powerbeats3 باس پاسخ به, خوب, قدرتمند. در زمان ما حتی احساس باس بیش از حد گسسته برای ما طعم اما اگر این چیزی است که شما دنبال آن هستید و سپس شما خواهد بود خوشحال با چگونه Powerbeats3 صدا. که به معنی این نیست که این مفهوم را میرسانند که باس است و تنها چیزی که این بی سیم از earbuds به خوبی انجام دهد — در واقع آنها توانایی تولید بزرگ جزئیات و ابزار تعریف است که ما ترجیح می دهند بیش مشابه دیگر گوشی بی سیم مانند اپل به طور کامل بی سیم AirPods. حق خارج از جعبه, این مناسب برای هیپ هاپ و دیگر باس غالب ژانرهای.

از نظر طراحی و احساس Powerbeats در حجیم طرف اما ما درک چگونه به خوبی نرم و قابل انعطاف گوش قلاب نگه داشتن آنها را امن و امان و در گوش خود را. که در اطراف گوش طرح همچنین باعث می شود آنها را مجهز برای تمرینات و آنها ضد عرق بیش از حد. همان می رود برای بی سیم خود را طراحی — هر چند آنها در ارتباط با یک گروه و نه به طور کامل بی سیم. با وجود این که امتیاز آنها هنوز هم ارائه آزادی بیشتر از یک سیمی جفت هدفون.

اگر شما نیاز قدرتمند و باس رانندگی برای کمک به شما فشار از آن گذشته چند تکرار یا فقط سر و صدا جمجمه خود را کمی در راه به کار هستند قطعا با توجه به ارزش.

ما به عنوان خوانده شده تمام بررسی Powerbeats3

بهترین هدفون بی سیم برای زیر $100: وضعیت صوتی BT یکی

چرا شما باید آنها را خرید: برای قیمت شما نمی خواهد پیدا کردن بهتر صدا در مجموعه ای از هدفون بی سیم.

که آنها برای: کسانی که می خواهند یک سبک مجموعه ای از هدفون بی سیم که صدا واقعا خوب و بانک شکستن نیست.

چرا ما وضعیت BT یکی:

عالی بی سیم صدا از مجموعه ای از هدفون در گوش که در مورد هزینه $100? ما شک و تردید بیش از حد تا زمانی که ما سعی وضعیت صوتی BT یکی. اما هنگامی که شما پرتاب این فوق العاده نور در گوش قوطی روی سر خود را و به نوبه خود آنها را بر ما فکر می کنم شما می شود شگفت زده در چگونه آنها را صدا.

با پاسخ فرکانسی مسطح نیست که به نفع پایین mids یا اوج BT یکی با این وجود آیا عدالت به همه آنها را. با روشن و حتی صدا امضا که با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی برای Kendrick Lamar به عنوان آن را برای قاتلان این هدفون یک یادآوری است که شما نیاز به شیب به خط اعتباری خود را فقط برای دریافت مناسب و معقول صوتی قابل حمل. بلوتوث 5.0 و aptX پشتیبانی اجازه دهید این قوطی حداکثر رساندن کیفیت خود گوشی سیگنال های صوتی.

مصنوعی فوم حافظه earcups بسیار راحت (و قابل تعویض!) به عنوان فوم تشک بادی مجهزند شیرازه. اما یک بخشی از خود را به طور کلی آسایش می آید از وزن خود را (و یا فقدان آن) — فقط 133 گرم در مقابل 215 گرم برای Beats Solo 3. مطمئن شوید که به خاطر استفاده از پلاستیک برای قطعات مانند لولا اما earcups در واقع ساخته شده از آلومینیوم.

با یک ادعا عمر باتری 30 ساعت و قابلیت شارژ به طور کامل فقط در یک ساعت از طریق USB-C باتری اضطراب موثر غیر موجود حتی برای طولانی ترین هواپیما سفر. با شامل سخت-پوسته مورد حمل BT یک برابر و به یک قابل ملاحظه ای بسته کوچک ساخت آنها تنها کمی بزرگتر از یک شومیز رمان. BT یکی هم می آیند با آنالوگ کابل باید باتری تا کنون موفق به حفظ آهنگ رفتن بی سیم.

البته شما می توانید یک مجموعه کامل از کنترل از جمله play/pause, volume up/down, آهنگ, جست و خیز/عقب و تماس با جواب/پایان, اما شما همچنین می توانید خود را احضار دستیار صوتی از طریق یک مدت طولانی فشار دهید بر روی دکمه پخش/مکث.

شما ممکن است پیدا کردن BT یک ظاهر طراحی شده به خصوص هیجان انگیز است اما این هدفون بی سیم قطعا باید آن را به جایی که آن را می شمارد: صدا.

بهترین واقعی بی سیم از earbuds برای زیر $100: 1More شیک درست بی سیم

1More Stylish review
دن بیکر/Digital Trends

چرا شما باید آنها را خرید: اجازه ندهید که نام شما احمق — به 1More شیک کاملا بی سیم earbuds, همه چیز در مورد ماده.

که آنها برای: کسانی که می خواهند یک جایگزین برتر برای AirPods و همچنین به عنوان یک تمرین بسیار عالی گزینه است.

چرا ما برداشت 1More شیک:

به طور کامل هدفون بی سیم اغلب اضافی پس از بررسی تاریخی بی سیم صوتی فقط نمی تواند پشته تا به سیمی تحویل اما ما دمیده شد دور چگونه بزرگ این صدا هنگامی که ما بررسی آنها — به خصوص برای خود قابل توجه نقطه قیمت می باشد. بسیاری از این تشکر به aptX و AAC codec پشتیبانی و بلوتوث 5.0 ارائه عالی بی سیم پخش کنید. اما آشکار از لحظه اول با این earbuds که بسیار توجه و مراقبت رفت و فیزیکی در مهندسی صوت. مخلوط متعادل و بزرگ برای هر نوع پمپ از طریق آنها, اما هنوز هم می توانید سنگ قوی low-end و پا زدن.

این فقط 1More شیک صدا عملکرد که قابل توجه است ، خود عمر باتری ساعت در حدود 6.5 ساعت گوش دادن 50% حجم یک شارژ — که بسیار بهتر از مشابه قیمت به طور کامل گزینه های بی سیم — و خود را بی سیم شارژ مورد می تواند به افزایش است که تا 26 ساعت با سه هزینه های اضافی. شارژ سریع و بیش از حد نیاز به تنها 15 دقیقه برای حدود سه ساعت گوش دادن.

آنها با کمال تعجب بیش از حد قوی به این معنی که حتی اگر Powerbeats 3 از لحاظ فنی بهترین انتخاب در این لیست برای ورزشگاه 1More شیک سزاوار توجه برای تمرینات بیش از حد. به علاوه خود باتری با طول عمر بدان معنی است که شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد آنها رفتن مرده بر شما در نیمه راه از طریق جلسه تمرینی خود را. پس واقعا این بی سیم از earbuds دو دسته بندی ها: بهترین آنها درست بی سیم از earbuds زیر 100 دلار و بهترین تمرین و اجرا هدفون زیر 100 دلار.

جزئیات کامل ما 1More شیک نقد و بررسی

بهترین هدفون زیر 100 دلار برای بازی: لاک پشت در ساحل Recon 200

Turtle Beach Ear Force Recon 200 review
گیب Gurwin/Digital Trends

چرا شما باید آنها را خرید: این یک هدست می توانید به راحتی پوشش تمام نیازهای بازی بر روی هر پلت فرم.

که آنها برای: علاقهمندان به بازی که می خواهید یک گزینه مقرون به صرفه است که کار در سراسر هر پلت فرم.

چرا ما برداشت Recon 200:

حتی اگر یک جفت از هدفون می تواند به جلو و دو وظیفه به عنوان شما بروید به بازی قوطی بازی هدست به سادگی یک گزینه بهتر است. آنها اغلب شامل ویژگی های حیاتی برای بازی مانند یک میکروفون به صورت آنلاین چند نفره ارتباطات — که هدفون معمولی نیست. آنها همچنین نیاز به پشتیبانی از سیستم عامل مورد علاقه خود را که آسان تر است از انجام گفت. این ویژگی های اضافی اغلب در نتیجه افزایش قیمت هدست بازی از متوسط خود را جفت هدفون به خصوص اگر شما به دنبال یک با کیفیت بالا انتخاب کنید.

خوشبختانه این لاک پشت در ساحل 200 می توانید انجام تمام موارد بالا برای کمتر از $100 به رغم به دنبال و صدایی مانند یک هدست دو یا سه بار به عنوان گران قیمت است.

مهمتر Recon 200 پشتیبانی از هر دستگاه مدرن شما می توانید بازی بازی شامل PlayStation 4, Xbox One, نینتندو, سوئیچ, iOS, Android, PC و Mac دستگاه های. شما پیدا عملکرد بهتر است با PS4 و ایکس باکس یکی از این هدست طراحی شده برای کار در درجه اول با این دو کنسول اما شما نمی خواهد پیدا کردن یکی دیگر از هدست زیر 100 دلار است که پشتیبانی از بسیاری از سیستم عامل و برای تلفن های موبایل بهتر از این Recon 200.

این Recon 200 میکروفون ویژگی های قابل تنظیم و کنترل است که به شما اجازه تغییر چقدر از خودتان شما را می شنوند در هدفون خود را (اغلب به عنوان “sidetone”) و همچنین تسلط چت صوتی در مخلوط. تنها راه Recon 200 نکات در محدوده قیمت آن است که در طراحی آن نیاز به برخی از آزمون و خطا برای پیدا کردن راحت ترین قرار دادن بر روی سر ما. هنوز هم حتی با این که تلاش اضافی مورد نیاز آن را آسان ببینید که چرا Recon 200 طول می کشد بالا اسلات برای این دسته است.

ما به عنوان خوانده شده کامل لاک پشت در ساحل Recon 200 نقد و بررسی

بهترین هدفون برای زیر $100 برای مخلوط کردن: Sennheiser HD 280 Pro

best headphones under $100 sennheiser hd 280 pro

چرا شما باید آنها را خرید: آنها را بزرگ دوام و خوبی متعادل و صدا در یک قیمت عالی.

که آنها برای: این podcaster نوازنده و یا ویرایشگر ویدئو است که نیاز به یک جفت اسب بارکش هدفون.

چرا ما Sennheiser HD 280 Pro:

وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های از Sennheiser زیر 100 صدف است که می تواند مخلوط کردن وظیفه اما HD 280 طراحی و مجموعه ای از ویژگی های آنها را به بهترین انتخاب است. Sennheiser HD 280 Pro ناهموار مهره های اصلی شما در پس زمینه از بسیاری از ایستگاه های رادیویی استودیو های ضبط صدا و ویدئو-ویرایش اتاق ها به یک دلیل: آنها صدای عالی را ضرب و شتم و ساده خود را سیاه و سفید زیبایی آنها را نگه می دارد از توقیف بیش از حد توجه است.

این قوطی موفق نخواهد شد شما حتی در بسیاری از به چالش کشیدن استودیو شرایط; Sennheiser را طراحی کرده HD 280 جوانب مثبت با ناهموار قاب و مارپیچ یک طرفه کابل کاهش ساییدگی و پارگی از استفاده روزمره. در حالی که آنها مانند مرورگرهای نیستند سنگین و سخاوتمندانه گوش بالشتک و چرخش earcups آنها را راحت برای طولانی مدت مخلوط جلسات. آنها حتی پیش ساخته برای ساده تر ذخیره سازی بیش از حد.

از همه مهمتر HD 280 Pro کیفیت صدا بسیار عالی برای قیمت خود را. خود را شفاف صدا حفاری تا ظریف لحظات از لایه های عمیق تر از موسیقی با فرکانس پاسخ 8-25,000 Hz. آنها بسته, پشت, اما, مهم است که توجه داشته باشید در مورد شما کاملا نیاز به یک باز دوباره گزینه, اما ما هنوز هم با اعتماد به نفس HD 280 Pro شما را برآورده ویرایش نیاز دارد — نه به ذکر است صدای آنها بسیار عالی برای بازی های گاه به گوش دادن بیش از حد.

آنها ممکن است نه مرسی با سبک اما اگر شما به دنبال برای برخی مقرون به صرفه بیش از گوش است که شما گذشته از سال ها بسیاری از جامد استفاده در داخل یا خارج از استودیو های ما نشان می دهد شما با این شروع.

پژوهش و راهنمایی خرید

هدفون زیر 100 دلار هر گونه خوب است ؟

بله. به خصوص برای سیمی مدل های آنها می تواند ارائه دهد چشمگیر کیفیت صدا از سمت راست علامت های تجاری.

آیا هدفون زیر 100 دلار باید بلوتوث ؟

بسیاری از جفت انجام دهد. اگر شما می خواهید هدفون بدون سیم در همه انتخاب های خود را بیشتر خواهد بود اما 1More شیک هستند و ما انتخاب های مورد علاقه در حال حاضر. همچنین چک کردن بلوتوث راهنمای برای توضیح این فناوری و راهنمایی کلی برای استفاده از دستگاه های بی سیم.

آیا هدفون زیر 100 دلار باید نویز?

بله اما آن را به طور معمول خیلی خوب نیست. اگر لغو سر و صدا چیزی است که شما پس از به طور خاص, لیست ما از بهترین سر و صدا لغو هدفون یک محل عالی برای شروع جستجوی خود را.

من باید خرید بیش از گوش و یا در گوش هدفون ؟

این بستگی دارد که چگونه شما از آنها استفاده خواهد شد. اگر شما در حال برنامه ریزی می شود و در مورد خود را با هدفون ما به طور کلی توصیه می کنند در گوش مدل های. اگر شما قصد استفاده از آنها را در خانه یا در محل کار در درجه اول در گوش و یا بیش از حد گوش مدل به طور کلی گزینه های بهتر.

صرف بیش از $100 در هدفون ارزش آن را?

آن را قطعا می تواند اگر شما ارزش عملکرد صدا و ویژگی های حق بیمه. اگر شما را در بودجه خود را و شما قدردانی, صدای عالی, هدفون, به طور کلی ارائه برخی از بهترین دلار-برای-ارزش دلار در جهان های صوتی ، به عنوان مثل پله در قیمت ممکن است ارزش آن, اما هشدار داده می شود: همه گران قیمت هدفون یا.

ما چگونه تست هدفون

ما تست هدفون و earbuds راه مردم عادی زندگی می کنند.

ما برای اجرای هر جفت از هدفون از طریق یک فرآیند دقیق طی چند روز. که شامل بازی آنها را در انواع حالات — می شود آن را در یک اتوبوس در گوش دادن اتاق و یا در دفتر و پخش از یک آرایه وسیعی از منابع. ما می دانیم که بسیاری از افراد از خود هدفون با گوشی های هوشمند اغلب با کاهش کیفیت MP3 قطعنامه آهنگ, بنابراین ما انجام بیش از حد.

با این حال ما نیز حرکت به بالا و وضوح فایل های صوتی و همچنین به عنوان یک طیف گسترده ای از منابع از جمله متصل کردن به طور مستقیم به یک کامپیوتر و یا مک با استفاده از USB DACs (digital-to-analog converters) و استفاده از با کیفیت بالا اختصاص داده شده قابل حمل بازیکنان و تقویت کننده است. در نهایت ما مقایسه هدفون برای برخی از ما از رفتن به مدل های خود را در هر دو کلاس و قیمت نقطه و همچنین به عنوان یک سطح دو یا بالاتر برای پیدا کردن اگر آنها می تواند پانچ بالاتر از وزن خود را.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>