کولاک باعث می شود آن را به رایگان تغییر جنسیت در 'هابیت'

بلیزارد زمانی که بازی World of Warcraft: Shadowlands بیرون می آید و بعد از این سال, بلیزارد ق

توسط DOSTEMANSALAM در 20 تیر 1399
World of Warcraft: Shadowlands
بلیزارد

زمانی که بازی World of Warcraft: Shadowlands بیرون می آید و بعد از این سال, بلیزارد قصد دارد برای جلوگیری از شارژ بازیکنان $15 هزینه برای تغییر جنسیت یکی از شخصیت های خود را. خیلی دوست دارم که چگونه شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن ظاهر شخصیت خود را در یک بازی سلمانی برای مرد و شما قادر خواهید بود به انجام همین کار را با جنس خود پس از گسترش بیرون می آید.

در مصاحبه ای با یوروگیمر, Shadowlands تهیه کننده اجرایی John Hight گفت: بلیزارد احساس هزینه شد "نه پیام حق." او رفت و به اضافه کردن شرکت نمی تواند اجرای این تغییر از طریق یک hotfix به همین دلیل است که آن را حذف هزینه های قبل از آن. ارتفاع مشترک چیز عالی پس از بلیزارد قرار دادن یک بیانیه در مورد یک شخصیت جدید به نام Pelagos که ظاهر خواهد شد در Shadowlands. آن را اعتقاد بر این او برای اولین بار فراجنسیتی شخصیت در وای.

"... جزوات قادر به انتخاب یک شکل فیزیکی که نشان دهنده خود خود واقعی" توسعه دهنده گفت. "Pelagos ارائه نمود که به عنوان یک زن در زندگی فانی انتخاب به یک مرد در Shadowlands."

همانطور که عنوان GTA V را نشان می دهد بازی های ویدئویی هنوز راه طولانی برای رفتن وقتی که می آید به درمان تغییر جنسیت شخصیت ها و مردم است. اما حداقل بلیزارد است که مصرف یک گام در مسیر درست به خصوص در یک ژانر است که در هسته خود است در مورد دادن بازیکنان در یک فضای امن به کاوش جایگزین هویت.

در این مقاله: کولاک, World of Warcraft, WoW, Shadowlands, بازی های ویدئویی, نمایندگی, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب