سرمقاله دستورالعمل: اخلاق, تبلیغات و بیشتر

در حال حاضر بیش از همیشه مخاطبان تقاضا پاسخگویی و شفافیت و صداقت و صداقت از رسانه ها. مجموعه ای جدید از استاند

توسط DOSTEMANSALAM در 12 خرداد 1399

در حال حاضر بیش از همیشه مخاطبان تقاضا پاسخگویی و شفافیت و صداقت و صداقت از رسانه ها. مجموعه ای جدید از استانداردهای لازم برای مدرن ما دنیای دیجیتال. به این منظور روندهای دیجیتال نویسندگان و ویراستاران زنده توسط یک کد دقیق از اخلاق تنها با یک هدف: برای ارائه بالاترین کالیبر نگاری با درست شفافیت و پاسخگویی است.

ماموریت ما

روندهای دیجیتال, بزرگترین مستقل و تکنولوژی برتر ناشر در جهان است که برنده جایزه های چند رسانه ای با نام تجاری است که راهنماهای مصرف کنندگان به بهترین محصولات و خدمات در دسترس است — و آشکار نوآوری است که شکل زندگی خود را فردا. در سراسر سیستم عامل ماموریت ما ساده است: برای هدایت مخاطبان ما از طریق به طور فزاینده ای پیچیده دنیای دیجیتال توسط انسانی و تکنولوژی فیلتر کردن سر و صدا.

سرمقاله استقلال

مخاطبان تقاضا صداقت و یکپارچگی از روندهای دیجیتال و محتوای آن است. برای حفظ استقلال و رعایت اعتماد سرمقاله کارکنان و مترجمان آزاد را قبول نمی کند جبران خسارت از هر نوع در ازای یک بررسی پوشش خبری و یا گنجاندن در یک مقاله و یا تصویری.

برای اطمینان بیشتر صدای ما و یکپارچگی ما, بررسی تیم تحریریه حفظ استقلال از بخش های دیگر و تنها داستان و محصولات است که نیازهای مخاطبان ما. ارتباط بین فروش و سرمقاله مهم است برای کسب و کار, اما, و تسهیل می شود توسط Editor-in-Chief.

مطبوعات سفر

شرکت ها گاهی اوقات پیشنهاد سفر به رنگارنگ مقصد در رابطه با پوشش محصولات خود را. برای جلوگیری از هر گونه نفوذ بر ما محتوای دیجیتال روند برای پرداخت خود را در سفر و محل سکونت برای پوشش محصولات و یا حوادث به جز در شرایط خاص. در هر یک از این مورد استثنا مطالب منتشر شده به وضوح توجه داشته باشید که این سفر شده است پرداخت می شود توسط یک شخص ثالث. همه این موارد استثنا هستند مورد بحث و پاک توسط ویراستاران ارشد و هر گونه درخواست برای حمایت از سفر خواهد بود به عنوان یک درمان فروش زمین و مشترک با تیم فروش.

زمانی که سردبیران نوشتن در مورد محصولات و خدمات از شرکت های که در آن آنها همچنین سرمایه گذاری بالقوه وجود دارد تضاد منافع. در منافع شفافیت برای مخاطبان تحریریه باید آگاهانه سرمایه گذاری در شرکت ها و محصولات آنها را پوشش میدهد. هر گونه سرمایه گذاری باید فاش شود به خواننده.

سرقت ادبی

ساخت هر میزان غیر قابل قبول است. آن را نقض اعتماد مخاطبان ما. سرقت ادبی رخ می دهد که بخشی از متن قطع و جا به جا از مقاله دیگری بدون استناد که در آن متن را از آمد. این قابل قبول نیست که صرفا به ایجاد تغییرات جزئی به انتشار دیگری را بیان و یا به تکراری داستان آن ساختار است. ما را هر تلاش برای اطمینان حاصل شود که کارکنان تحریریه ما جمع آوری و تایید هر قطعه از اطلاعات موجود در این سایت و نویسندگان ما تولید داستان اصلی با تعبیر و ساختار و با اطلاعات اضافی و متن. که در آن ما می توانیم تایید شخص دیگری گزارش ما به وضوح لینک به منبع اصلی.

رفتار حرفه ای

ما از منابع خبری, اطلاعات تماس, و روابط رسانه ای حرفه ای با همان ادب و احترام دیجیتال روند نشان می دهد که به مخاطبان خود. به این منظور نویسندگان و ویراستاران باید همیشه خود را در حال حاضر راستش هرگز با استفاده از فریب و یا تظاهر به دست آوردن اطلاعات و اینکه همیشه شفاف در مورد آنها چه کسانی هستند و آنچه انجام می دهند.

که احترام مندرج در ظاهر ما: روند دیجیتال کارکنان حمل خود را مناسب با لباس و زبان است که متناسب با یک محیط حرفه ای. درشت زبان ابتذال تبعیض و نژاد پرستی و غیره هستند به صراحت ممنوع در مطالب ما و در ما روز به روز تعامل از جمله در رسانه های اجتماعی.

تجارت محتوا

تجارت الکترونیک-مطالب مرتبط – معاملات-فروش-و بیشتر – با هدف توصیه می شود محصولات است که نیازهای کیفیت و انتظارات مخاطبان ما. برای حفظ استقلال این محتوا ایجاد شده توسط یک تیم جداگانه ای در روندهای دیجیتال که با این نسخهها کار از نزدیک با تیم تحریریه برای شناسایی محصولات مهم است که با هر دو تیم نیاز دارد و به دنبال راهنمایی از محصول ما داوران زمانی که ممکن است.

تجارت تیم تعیین می کند که سایت های تجارت الکترونیکی شامل لینک ها و دکمه های مبتنی بر که در آن خوانندگان ما بیشتر اعتماد به نفس, خرید و است که بهترین قیمت و در دسترس بودن محصول با توجه به عملکرد و فرصت های همکاری.

هر جا که مربوط به محتوای چنین است که به وضوح مشخص شده با یک سلب مسئولیت: "روند دیجیتال ممکن است کسب یک پورسانت هنگامی که شما خرید از طریق لینک در سایت ما."

اصلاحات و به روز رسانی و بازخورد

خطاهای جزئی واقعیت زندگی دیجیتال روند معاملات با آنها را به سرعت و شفاف. زمانی که لازم است ما در پست پاک کردن به روز رسانی به مقالات ما نشان می دهد این تاریخ تغییر ساخته شده بود و چه به طور خاص اصلاح شد.

خوانندگان که به اعتقاد آنها را شناسایی کرده اند یک خطا یا اشتباه در گزارش ما را تشویق به تماس با میز خبر به طور مستقیم از طریق news@digitaltrends.com. تیم تحریریه مورد بررسی قرار خواهد گرفت سوال نسبتا با یک ذهن باز و به روز رسانی به عنوان لازم است.

اگر ما نیاز به جمع شدن یک داستان کاملا کنیم تا شفاف نیز هست. ما نمی انتشار یا "ناپدید" مشکل کپی کنید.

محتوای حساس

مردم تغییر جامعه تغییرات و استانداردهای تغییر دهید. هیچ جهانی "لیست سیاه" از موضوعات تابو دیجیتال روند اما با نگه داشتن ارزش های اصلی ما در دید و خواننده در ذهن در همه زمان ما می رسند در محتوا که با نام تجاری و پیشرفت ماموریت ما برای هدایت مخاطبان ما از طریق به طور فزاینده ای پیچیده دنیای دیجیتال توسط انسانی و تکنولوژی فیلتر کردن سر و صدا.

که گفت: وجود یک فرایند رسمی برای رسیدگی به موضوعات مهم زمانی که آنها می آیند تا: اولین نویسندگان پرچم خود را در ویرایشگر قبل از پرداختن به یک برنامه به طور بالقوه حساس موضوع. این باید تفسیر در گسترده ترین راه ممکن است: حساس به کسیحتی اگر آن نمی باشد حساس به نویسنده شخصا.

که با توجه به داستان های بالقوه موضوعات حساس آن است که از اهمیت به نظر ما ماموریت برای نویسنده به درخواست او یا خودش: آیا پوشش این موضوع مناسب است ؟ باید نیاز بوجود می آیند سردبیر تنها مسئول تصمیم گیری در مورد محتوای حساس. در اختیار سردبیر ممکن است بپرسید برای مشاوره از یک هیئت تحریریه متشکل از ویراستاران ارشد از هر Designtechnica سایت همراه با نمایندگان مربوطه از جوامع که در آن قابل اجرا است.

هنگامی که محتوای حساس شایستگی انتشارات سردبیر ارتباط برقرار تصمیم به تمام احزاب مربوطه. این می تواند شامل ناشر از فروش مشاور حقوقی و احزاب دیگر با توجه به ماهیت این مقاله است. سردبیر به این تیم زمان کافی برای اقدام مناسب که ممکن است شامل چیزهایی مانند خاموش کردن تبلیغات, اطلاع, تبلیغ یا در راه به حداقل رساندن تاثیر بالقوه در کسب و کار.

تبلیغات

برای جلوگیری از گیج کننده ما مخاطبان تحریریه خواهد بود برجسته در تبلیغات یا اسپانسر محتوا. در واقع تحریریه کار تنها در محتوا برای مخاطبان ما. تمامی مطالب این است که حمایت و ترویج تبلیغات و یا در غیر این صورت برای پرداخت باید مشخص شود که چنین نیست.

مارک محتوا

مارک محتوا است که به سفارش مقالات و یا فیلم به منظور ترویج محصولات و خدمات و یا یک نام تجاری. برای اطمینان از قدرت صدای ما و محتوا مارک محتوای تولید شده به طور کامل مستقل از سرمقاله بخش. آن است که موفق شده به طور انحصاری توسط یکپارچه بازاریابی در حمایت از تبلیغات و دیگر اشکال پرداخت حمایت از طرح های.

برای جلوگیری از گیج کننده خواننده و مارک محتوا است که به وضوح مشخص شده در سراسر — به عنوان "طراحی شده توسط" یا "با همکاری" مثلا — و آن طراحی شده است به نگاه های مختلف به اندازه کافی از محتوای سرمقاله که خواننده نمی خواهد اشتباه توسط آن است. همه مارک محتوا است از یک فرعی که نشان دهنده منبع آن است. در رسانه های اجتماعی, همه نوشته های پایبند به IAB دستورالعمل و FTC قوانین حاکم بر افشای حمایت مالی و همچنین به عنوان پلت فرم-قوانین خاص که در آن آنها وجود داشته باشد.

مارک محتوا ممکن است با استفاده از استعداد مستقل شخص ثالث سخنگویان و/یا اثرگذارندهها که مستقل از سرمقاله بخش.

حمایت محتوای

گاهی یک نام تجاری تعهد موجود و یا در حال انجام سرمقاله پوشش, اما آنها نمی توانند تاثیر محتوای خود و یا تداخل با سرمقاله خود صداقت که باید نشان دهنده نیازهای مخاطبان ما. تنها موجود برنامه ریزی سرمقاله پوشش در دسترس است حمایت می شود.

هنگامی که محتوا است که با حمایت یک برند رسانه (تبلیغات و لوگو) را احاطه کرده که محتوای آن به وضوح مشخص شده به عنوان "اسپانسر شده از طرف" قابل اجرا با نام تجاری. حمایت و پوشش می تواند شامل رویدادهایی مانند نمایشگاه CES موضوعاتی مانند رایانه یا مخابراتی و سری ویژه یا امکانات ،

توزیع

در مناسبت ما توزیع حمایت محتوای سرمقاله و پرداخت مارک محتوا از طریق ما توزیع شده سیستم عامل است. آنها به وضوح به عنوان "اسپانسر شده از طرف" (برای سرمقاله حمایت های مالی) و یا "محتوای پرداخت" (برای مارک محتوا) در این پست و بیشتر نشاندار شده با استفاده از پلت فرم-ابزار های خاص که در آن ممکن است.

با مجوز و ترویج محتوا

شرکت ها گاهی اوقات نگاه برای به دست آوردن حقوق مربوط به تولید مثل و یا مجوز بخشی از یک مقاله نوشت: ما یک تصویری ما تولید می شود و یا یک آرم یا نشان ما اختصاص داده شده به یکی از محصولات یا خدمات خود را. این محتوا می تواند مورد استفاده در یک آگهی در یک شرکت وب سایت ها و کانال های اجتماعی در جعبه محصول و یا برای مقاصد دیگر.

این است که شهادت به ارزش نظرات ما تا آنجا که به سعی و کوشش ما در نقد و بررسی فرآیندهای پس از شرکت نگاه به مجوز چنین نقل و جوایز تنها از منابع قابل اعتماد ترین و آن را به کار گرفته است به طور مستقل از تیم تحریریه.

علاوه بر این شرکت ممکن است استفاده از محتوای سرمقاله خود مقاصد تبلیغاتی از جمله اما نه محدود به مخاطبان توسعه, کاربر, کسب و/یا اشکال دیگر از نام تجاری ارتقاء. این نیاز به هیچ پیشبرد اطلاع رسانی و یا تایید از تیم تحریریه.

مسائل حقوقی

دعاوی و مسائل حقوقی می تواند تاثیر توانایی ما برای انتقال اطلاعات به مخاطبان ما و مانند آن است که مسئولیت همه تحریریه به گارد در برابر انتشار محتوا است که ممکن است در معرض این شرکت به مسئولیت قانونی. به طور بالقوه مزاحم مطالب آورده شود باید به توجه بخش حقوقی به صورت کامل بررسی صلاحیت قبل از انتشار. حقیقت این است که بهترین دفاع در برابر تهمت و افترا.

باید روندهای دیجیتال تعیین می کند که لازم است به انتشار چنین مواد سردبیر برای اولین بار به ارمغان می آورد آن را به توجه ما در بخش حقوقی. مشاوره عمومی بررسی هر گونه مواد و مشاوره سردبیر و ناشر را ادامه دهید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب